Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
6. júl 2011

dobré ránko.....žeby konečne prvá? 😀

denisenko
6. júl 2011

@utka presne viem, aké je to ticho, ked je človek konečne doma sám...ja som tak bola cez velkú noc a skoro som plakala....tak mi bolo bez nich smutno....... ☹ neviem si ani len predsaviť, ako to bude bez Deniska celé leto..... ☹ len sa obávam aby som nakoniec nedala v robote výpoved a nešla naspiatky pre neho.....bábätko moje..... 😵 každé ráno sa ma pýta, či som jeho kamarátka...najlepšia na svete.... 😵 asi preto, že teraz v tejto letnej školke nemá kamamrátov z normálnej školky...tak mu chýbajú........ 😎
@leninka75 ..že beťár...... 😉 ktorý chlap nie je????? 😉 😀 ale aspon už budete spolu, ako rýchlo to ušlo...... 🙂 kremy s vysokým faktorom používame, mali sme 5O-tku, ale vieš ako sa to fajn natiera...des...a teraz máme Eucerin 25 na solárnu alergiu...ten je suuuuper....... 😉

denisenko
6. júl 2011

@aninka29 držkajte sa...nech je to bez komplikácii....a potom doma pevné nervy s takým babincom..... 😉
@letty86 to máte krásnu atrakciu doma.... 😀 že vám nebolo na opekačke teplo? ato ste nemali ohník??? 😀
@jacka a nedávaš Peťkovi sojové jogurty? ..... 😕 tie bezlepkové sladkosti sú podla mna hnusné...... 😕 😕 ale nehovor to nahlas....... 😀 takže chlebík sa vydaril?......som rada...... 😉 sestra vraj robí aj super parené buchty 😵 a si ma poriadne vystrašila s tým logopédom....to musíš čítať a on opakovať? lebo denisko vie asi všetky hlásky, ale nechce ich používať..ked ho opravím, tak to ide.....lenže ja si myslím, že to je dosledok toho, že aj tu v nemčine sa polovička hlások "prehltne", alebo akože "dostratena"....myslíš, že to zohladnia pri tým predškolských skúškach? asi nie...... 😠

jacka
6. júl 2011

@denisenko to nehovor nahlas ...ved su výýýýýborné 😀 😀 ......jedla si bezlepkové piškoty.....tak tie su bez chyby 😝 😝 😝 ....ani pes ich nechce 😀 😀
nie nedávam mu sojove.....to by som mohla rovno vyhlásiť banktrot..........dávam mu activiu.....a actimel..kyslomliečne...a pomaličky som začala zo zvolenským.....tam nie je lepok...........
chlebík je výborný...........setra je šikulka.....dala mi aj recept na parené buchty...len sa toho bojím 😔 ..potrebovala by som vidieť ako to cesto vyzerá 😖 .....................................

ja nechcem strašiť s logopedom......mna vystrašila totálne k smrti.......povedla proste že su vyské nároky na deti ....a Maťko by teraz neprešiel.....bác a bolo po nálade 😝

musím ísť deti mi vonku vreštia 😠 😠 😠

denisenko
6. júl 2011

@jacka ved Maťko má ešte rok...tak čo chce...... 😠

jacka
6. júl 2011

@denisenko nie nemá......začiatkom roka ide na zápis........ 😔 😝

a čo sa týka očkovania......tak...už by ho pichli len nechcela kvoli tým vybratým mandliam.........a že vraj má soplíky......no pekne 😠 ........to sa teraz bude všetko zachytáva na krčných a ja budem figu vedieť 😠 😝

ty si nie dnes v práci???

@leninka75......veru aspon že tá lakotza zmizne....dufam 😝

leninka75
6. júl 2011

ahojte!!.....pár minút voľna 🙂 ...menšia spí, väčšia je u babky.....

..s tou výslovnosťou to hádam nebude až také zlé........keby ste počuli ako u nás rozprávajú niektorí predškoláci!!.....a od septembra idú normáliš do školy..........

utka
6. júl 2011

Ahojte.
jacka, tá vaša logopedička je nejaká divná, prísna. Moja sa ma spýtala, či už ide teraz do školy, ja som povedala, že nie a ona, že tak máme ešte rok...

denisenko
6. júl 2011

@jacka volno mám...tak som sa dala trochu do balenia a pucovania Deniskovej izby.....potom po obede pojdeme na kupalisko.....tak nech aspon niečo spravím 😀 nechcéééé sa mi...... 😝
@utka ja si tiež myslím, že je to prísne...... 😠 ved ešte majú čas.....

leninka75
6. júl 2011

@denisenko ...ty máš voľno nejako pravidelne, či ako sa rozhodne šéfka???.........kedy cestujete??

denisenko
6. júl 2011

@leninka75 akože pravidelne...v sredu...len niekedy sa to nedá....ale dnes stiahla kolegynku z dovolenky, aby som mala volno.....som sa čudovala, že čo sa jej stalo...... 😀 ...cestujeme 17-teho poobede, ked prídem z práce...takže v pondelok sme už domka...... 😉

utka
6. júl 2011

@denisenko už sa tešíš domov, čo?

denisenko
6. júl 2011

@utka 😉

jacka
6. júl 2011

@denisenko že aká super šefka....... 😀 😀 😉 ..........neboj Niksovi bude dobre na prázdninách...a potom si pre neho prídete?.....či ako?........a ide aj tvoj muž na SK?
@utka
@denisenko som rada že to tak citite...ja som už mala s toho nočnu moru 😔

denisenko
6. júl 2011

@jacka ideme teraz všetci na dva týždne a potom pojde tatinko po neho..... 🙂 ale ja stále neviem....nechať ho bez maminy celý mesiac sa mi zdá dosť..... ☹

jacka
6. júl 2011

@denisenko ver tomu že bude v dobrých rukách...... 😵 ....aj ked tebe bude velmi chybať....určite vydrží....a keby bolo zle.....dá sa ísť hocikedy pre neho?

jacka
6. júl 2011

tu je zas taká zima....o kupalisku možeme snivať..... 😝 ...hlavne že na víkend hlásia 33 😝 ....to je extrem ako des 😝 😝 ....a voda v kupaliskách pokial sa vyhreje príde zima 😝 😝 😝 ....

denisenko
6. júl 2011

@jacka ....ja viem, že bude v dobrých rukách...lenže čo ja???? ☹ ..jasné, tých 1000 km hocikedy pre neho odbehnem 😀

denisenko
6. júl 2011

@jacka my máme horúčavy každý den, ale voda sa aj tak dobre nevyhrieva.....lebo pár dní bolo zima v noci.... 🙂

jacka
6. júl 2011

@denisenko tiež som si myslela.........ale určite by si pre neho šla keby mu bolo smutno..že??.........a ty...si si velká a pekne sa budete snažilkovať....nik vás nebude rušiť 😵 .......aby sme sa konečne potešili...nemáme tu žiadnu tehulku 😉

jacka
6. júl 2011

@denisenko tak tu bude teplá voda na jesen 😝 😀

denisenko
6. júl 2011

@jacka tak sa budete kúpať cez babie leto..... 😉 ...myslím, že Denisko si ani nevšimne že tam nebudem.... 😀 najskor u starkých, potom ide na týžden s mojou maminou do Podhájskej, kvoli vode....ten má o program postarané...... 😉 ...nebude nás veru rušiť..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. júl 2011

@jacka mali by sme začať nahovárať utku, nech sa pridá do partie....... 😉

jacka
6. júl 2011

@denisenko no vidíš......aký pestrý program bude mať.....len mu ho dopraj....a príde ti ako vymenený 😵 😉 🙂 ...ešte nebude chcieť ísť ani domov 🙂 😉 .........................a vy budete mať mať pohodičku 😵 😵 😉 .......a čo by ste radi dievčatko???...to len tak pre zaujmavosť 😉

denisenko
6. júl 2011

@jacka mne je to jedno....hlavne nech je zdravé......ale keby som si musela vybrať ako v obchode tak by som si zobrala chlapčeka......málo ich mám doma.... 😀

jacka
6. júl 2011

@denisenko utku už nahovárame dlho.....ona zatial nemože kvoli ..dosštičkám......ak sa nemýlim....ale aj jej by som hned dopriala.....

chlapci maju lepší život......a su taký mamičkiny miláčikovia 😵

jacka
6. júl 2011

no a potom to s aninkou zvrtneme do tretice 😀 😀 😀

denisenko
6. júl 2011

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..tak nato si rada počkám...... 😀 😀 😀 😀 len neviem, čo na to aninka???

jacka
6. júl 2011

no a žabiatko sa zobudilo 😵 😵

jacka
6. júl 2011

@denisenko aninka bude tiež určite súhlasiť 😀 😀 😀 😀 ....len čakaj...aby sa s teba nestala čakanka 😉 😢

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre