Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. júl 2011

@utka už som s toho na nervy.....chcem sa s tohoto zlého sna zobudiť ☹ 😢

sa mi nechce ani von ..dnes je tam uchvatne...... 😝 😝 😝 .......

utka
14. júl 2011

@jacka hmmm ☹..je to smutné, čo už? Musíme ísť ďalej, nech sa deje čokoľvek...
Tu sa nejako zaťahuje. Už aj hlásia nejaké výstrahy pred búrkami od 14:00 do 22:00...

jacka
14. júl 2011

@utka ved to.....musíme ísť dalej...ale niekdy ma chytia takéto stavy......bezmocnosti......

fíha ha ......tak budete mať veselo ☹ 😔 ....dufam že ku nám nič nepríde.....chcem s detičkami ešte využiť bazén 😉

utka
14. júl 2011

@jacka aj ty sa kúpeš? Ja som sa v sobotu strapala Vikimu do bazénika na chvíľu...ale skôr som sa tam len tak namáčala a potom som dopadla tak, ako som dopadla... 😖

jacka
14. júl 2011

@utka pokial tam nie je šmýkačka.....tak áno.......a ked hej tak tam nezavadziam 😀 😀 😀 .........................ale len tak nohy.....a tebe sa tam čo stalo??? 😕

no idem ...zatial pa 🙂 ....a ty už pojdeš tiež pomaličky z práce ......že?

utka
14. júl 2011

@jacka no troku som sa tam pripiekla...trošku viac...
Nooo, veru, idem aj ja za chvíľu domov. Ešte chcem zbehnúť do Kauflandu.
Dnes nám montujú vstavanú skriňu, tak dúfam, že neodpadnem od neporiadku, keď dorazím domov.

denisenko
14. júl 2011

@leninka75 neskoro, ale predsa....Lilke všetko len to najlepšie a velikánsku pusu od Deniska....cmuk, cmuk, cmuk 😉 😉 😉

denisenko
14. júl 2011

ja zas nejako nestíham.......vlastne ani neviem ,kedy budem baliť........ 😝
@utka ja som sa trochu viac spiekla minulý týžden......chodila som dva dni ako ružové prasa......ale na takých blbých miestach, že moj muž len kukal, že ako som sa to opalovala.........teda v akej polohe..... 😀 😀 😀
@jacka a čože sa ti stalo???????

utka
14. júl 2011

Skriňa je super, neporiadok bol dosť dobrý, aj keď manžel sa snažil 😉...

jacka
14. júl 2011

@utka aj to sa cení.... 😉 .....aká bola pizza?............aj to pálilo večer ked si sa pripiekla????dala si si niečo na to?.....

@denisenko prečo by sa mi malo niečo stať?.......niečo mi ušlo? 😕

jacka
14. júl 2011

konečne je koniec dna..........od ráno sa to kašle.....a bodku urobil Peťko ked mi hodil mobil do vody......tak chytro rozobrať......vzala som sušič na vlasy a fukala ako divá.....a čuduj sa svete...klop klop....funguje....nuž neviem ako dlho..... 😔 ...aj tak som nejaká podráždená.....

jacka
14. júl 2011

dobru nocku......pa zajtra...

utka.......?????alebo žeby zas posledná??? 😉

utka
14. júl 2011

@jacka jasná, že aj snaha sa cení...Pizza bola super, ešte sa aj manžel navečeral z nej...
No veru ma to pálilo a ešte k tomu ako. Nastriekala som si na to Panthenol...No aj tak sa šúpem ako had...
zajtra je konečne piatok. Ideme za Vikim. Hurááááááááááááá...
Dnes sme mali so susedovcami chodbovicu. Posedeli sme, chlapi popili pivko. No a už ideme spať.
Dobrú noc.
Žeby posledná???

utka
15. júl 2011

Prvá 🙂 🙂 🙂
Dobré ránko!
Konečne je piatok. Dnes sa chcem vypýtať skôr domov, aby sme boli čo najskôr pri Viktorkovi... 😉

jacka
15. júl 2011

druhá 🙂 🙂

@utka to akože som druhá 😠 😉 .......................tak nec ťa pustia...držím palce 🙂 🙂 🙂 .......kto bude šoférovať?......dávajte si bacha...... 🙂 ....že chodbovicu...dobré 🙂 😉 ...vy ste si čo dali?...........to si sa fakt super spálila ked už za zvliekaš..... ☹

dobrú burku sme mali 🙂 ...

leninka75
15. júl 2011

ahojte!!..........

@denisenko.....ďakujeme!!!........žalúdok už máš OK?

@jacka.............to si mala úžasný deň!!!! ☹.......fíha to ešte aj na ocot musíš dať pozor???......

@utka ......nová skriňa?..super!!! 🙂 ...... chodbovica, to ako na intráku 😅 😅 😅 😅 ...............nech ti ten dnešok rýchlo ubehne 😉

utka
15. júl 2011

@jacka ja som si nedala nič, lebo predtým sme boli s jedným kamošom na pivo a dala som si Radlera...
@leninka75 áno, nová skriňa. Objadnali sme si do spálne Komandor, vstavanú.

A ďakujem vám pekne, ste zlaté!!!

leninka75
15. júl 2011

nejako sa dnes neviem prebrať k životu 😔 .................najlepšie je Lilke, ešte si spinká ............

utka
15. júl 2011

Aj ja by som spala...
Stále hľadám nejaké dovolenky a neviem sa rozhodnúť...

leninka75
15. júl 2011

@utka ....niekde ku moru?.......ževraj je už málo dobrých ponúk 😨

utka
15. júl 2011

@leninka75 áno, k moru...pozerám Bulharsko a Grécko.
Prečo je málo ponúk? Mne sa nezdá, práveže je toho veľa a vyber si...

jacka
15. júl 2011

@leninka75 to ti krásne spinká..to od noci???:....

@utka závidím...v dobrom aj ja by som šla.......len tento rok sa nedá 😔 ..........kedy ideš domkov?...či idete rovno z práce za Vikim?

to aj u vás je tak strašne dusno vonku???.......fuj nedá sa dýchať.....

jacka
15. júl 2011

pekný víkend........ 🙂 🙂

utka
15. júl 2011

@jacka odchádzam o 14-tej a ideme rovno k našim...Tu nie je dusno:::skôr chladno...
Pekný víkend.

jacka
15. júl 2011

@utka šťastnu cestu..... 😵 🙂

jacka
16. júl 2011

ahojte...... 😎 😎

leninka75
16. júl 2011

ahojte!! 🙂 🙂 ........

@jacka ...už napúšťaš?? 😉 .......keď 😎 😎 😎

@utka ...včera som si pre zaujímavosť ťukla dovolenky, zadala som si čo by som chcela a veru toho nebolo veľa.... 😠 .......asi je to indi-vindy...ty nevieš presne čo chceš, tak sa ti zdá veľa ponúk a nevieš si vybrať a ja zasa opačne........je pravda, že zájazdov nad 800 eur je koľko chceš ale to už je trošku veľa peňazí, aspoň pre nás ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
16. júl 2011

ideme dnes ku našim a vraciame sa zajtra večer....pa

letty86
16. júl 2011

ahojte 😉
sme doma, len nemám čas kuk, vikinka išla včera ku košickej babke, my s maťkom sa o chvíľu chystáme tiež, užite si víkend 😵
@leninka75 lilke dodatočne všeeeeeeetko najkrajšie a najlepšie k narodeninám ,cmuk 😵 😵 😵 😵

jacka
16. júl 2011

@leninka75 kdeže napúšťam 😔 ......nie je taká horúčosť 😝 ................tak predsa idete niekam ked pozeráš zájazdy???

@letty86 ked budeš mať čas tak prídi.... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre