Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
16. sep 2011

@denisenko .....máš tušáka, že budete mať slečinku? 🙂 🙂......zlatý je nisko a pekne si mu to vysvetlila...a teraz som zvedavá, že ako mu vysvetlíš, že ako tam tatinko to bábätko dá 😀 😀 😀................dnes nepracuješ, či ešte ťa to len čaká?..

@utka ...tak nech burčiak chutí... 🙂 ...uži si víkend..

@jacka....fíha, dosť ste dali kolotočiarom zarobiť 😕......a chlapci na kolotoči v pohode??.....Lilka bola raz a potom grcala, tak to bolo možno aj poslednýkrát......

leninka75
16. sep 2011

pekný víkend dievčatá!!

denisenko
16. sep 2011

@leninka75 veruže ešte do práce...a tuším som schytala zapal sedacieho nervu.....šlak ma trafi...alebo mi len niečo tlačí na chrbticu práve tam , kde nemá...... 😝 tuzšák, netušák....čo ja viem....ani krajšia nie som, aj pupáky sa vyhadzujú, aj zle mi býva...aj podla čínskeho horoskopu to vychádza...... 😵

jacka
16. sep 2011

@denisenko len som zvedavá ako mu vysvetlíš ked pojdeš rodiť ako sa dostala maličká von 🙂 ...potom mi daj vedieť...ideš aj na sono?....to ešte hádam nebude vidieť čo to je,že?......ešte je maličké....take ma v tom predsa necháš samú....hm ☹ 😉 😉 .........................prefektne si mu to vysvetlila...... 😵 😵

@utka asi nepojdeme......muž ide makať...akurát tak v nedelu aj to len poobede........ale keby sa niečo zmenilo tak sa ozvem...... 🙂 🙂

jacka
16. sep 2011

@leninka75 .....že......zarobili na nás....to som ani netušila ako sa tie prachy rozkotulali........ ☹ ☹ 😝 ....však nechceli ani domov.........Peťko s Maťkom od rána do večera by sa mohli voziť...... 🙂 🙂

jacka
16. sep 2011

dobru nocku......pekný víkedník.......
kto tu bude zajtra??????????????????

bubba
17. sep 2011

😀 prvá 😎

denisenko
17. sep 2011

druhá..... 😉 dúfam, že nie aj posledná..... 😠
@jacka to poznám, ked sme boli s Niskom v lunaparku, tak som ho tiež odtial nemohla dostať...ale do 4 -roch rokov kolotoče nechcel ani vidieť, strašne sa ich bál......a teraz ani vidieť zliezť z nich..... 😀 a len tak info: bábätko vyberie predsa pán doktor, nevieš? to mu úplne stačí, podrobnosti neriešime..... 😀 😀 😀 horšie sa mu vysvetlovalo, prečo maminky krvácajú..... 😉

pekný víkendík, ja mám ako vždy kopu roboty........už som videla rozpis na zajtra...no neviem, asi ma odtial rovno odvezu....... 😝

jacka
17. sep 2011

@denisenko zabudni.....tretia a posledná 😀 😀 😀

no vieš ja som Maťkovi povedala že ujo dr. vybral Peťka z bruška....ale on bol zvedavý že ako a s kadial...... 🙂 zvedavec malý 😉 ...ale už ho to prešlo.............teraz vysvetlujem čo si to dávam ked príde mrška.......teda ti poviem...až sa toho potím 😀 😀 😀................. .nesradnuj..len si pekne šetri robotu 🙂 🙂

@bubba 😠 😉 😉 😉 ...ale ja som poslednááááááááááááá 😀 😀 😀

denisenko
18. sep 2011

žeby prvá?????? 😕

denisenko
18. sep 2011

to čo a ako??????? 😕

jacka
18. sep 2011

žeby druhááááá 🙂 🙂

jacka
18. sep 2011

@denisenko ako sa máš?

jacka
18. sep 2011

stále nikto???:......

utka ako bolo??

denisenko
18. sep 2011

@jacka my sme tuuu..... 😉 včera večer prišla búrka, a hrmelo a blýskalo sa non stop celú noc....a dnes celý den lej ako z krhly...a ja sa tomu teším..... 😵 konečne sa na pár dní ochladí... 😉 mám sa...pracovne... 😝 ešte vydržím a uvidím, čo povedia v stredu...... 😵 a hlavne...bruško rastie.... 😵 😵 😵

utka
18. sep 2011

@denisenko no ešte sme ho nestihli spraviť,ale ani si to neviem predstaviť, že ako to divadielko urobíme. To asi bude manžel robiť s Vikim.
@jacka No nič moc. Boli sme v sobotu okolo 18:30 a už tam toho veľa nebolo. Burčiak hnusný....bleeee...Akurát kolotoče a tie Vikiho nezaujímajú. Bol len raz na autíčkach, potom videl, ako sa tam nabúrali a deti si rozbili pusy, tak tam už nechcel ísť...
Včera sa ma Viki spýtal, že o koľko rokov bude mať 20. Tak som mu povedala, že nech si vyráta a on na to, že: "20-5 je..." a ja som nechápala, že ako vedel, že to má odrátať...No asi nebude v matematike po mne. Potom to s mojou pomocou vyrátal, ale fakt neviem, ako prišiel na to, že to má takto rátať.
A zajtra zase do práce...hmmmmm...
Tak dobrú nôcku.

jacka
19. sep 2011

ahojte..... 🙂

@utka to ste dosť neskoro šli..........tak to mal riadny zážitok.... 😝 ..............šikovný je.....po maminke 🙂

utka
19. sep 2011

@jacka no nie som si istá, či po maminke s matematikou 😀 ...
Ja som dnes zostala s ním doma. V sobotu, keď sme boli na tých trhoch, tak ho nad pravé očko uštipol komár. Aspoň si myslíme, že to bol komár, lebo sme si všimli už len malý púčik. Ale z toho malého púčika sa urobil väčší puk. Večer mu to svokra natrela propolisom. A do rána to mal hroznéééé...Skoro ani očko nemohol otvoriť. A má to také ešte stále. Idem mu na to dať vínový obklad, nech mu to odpuchne.

leninka75
19. sep 2011

ahojte! 🙂 .......

utka
19. sep 2011

@leninka75 ahojky.

jacka
19. sep 2011

@utka no pekne.....chuda moje..... ☹ ☹ .......dufam že mu to bude pomože 😉

@leninka75 čauky.... 😉

utka
19. sep 2011

@jacka no dúfam aj ja. Idem ešte do lekárne kúpiť octanovú masť

jacka
19. sep 2011

@utka len nech mu to rýchlo odpuchne ☹ ....ale nebolí ho....či hej?

utka
19. sep 2011

@jacka nebolí, skôe svrbí...Som ho nechcela dať do škôlky, lebo vieš aké sú deti...aby sa mu nesmiali. Len dúfam, že do zajtra mu to ako tak odpuchne...

jacka
19. sep 2011

@utka a Fenistil si neskušala?....ten je proti svrbeniu...............tak nech mu to do zajtra odpuchne.....

utka
19. sep 2011

@jacka ale áno, skúšala,ale jeho to nesvrbí tak, že by si to škrabal, ja som to myslela tak, že ho to nebolí, skôr svrbí...teraz potrebujem, aby mu to odpuchlo, takže som kúpila octanovú masť

denisenko
19. sep 2011

ahojte.... 😉 jej, nám tu na horách nad nami nasnežilo.... 😀 predvčerom bolo 29 stupnov a dneska je 9..... 😀 a ja sa z toho teším..... 😀
@utka asi to nebol komár, ale nejaká vínna muška.....tie robievajú takú neplechu...... 😠 už odpuchlo?
@leninka75 nejaká stručná..... 😵 tuším máš čoraz menej času..... 😕
@jacka už si robila tú tortu? kedy idete oslavovať, teraz cez víkend? 😕 😵

fuj, taká som unavená...a podráždená úplne na všetko..... 😖 Denisko je drzejší ako sto čertov, už niekedy naozaj z neho nevládzem.....tak mi treba, mala som ho nechať pri nás...... 😠

utka
19. sep 2011

@denisenko neviem, čo to bolo, ale štípanec bol ako od komáre. ešte neodpuchlo úplne,ale je to lepšie. Ale ráno to podľa mňa bude mať zase viac spuchnuté...ale do škôlky už pôjde. Aj na plávanie...

utka
19. sep 2011

Gaštankovia a boľavé očko...

utka
19. sep 2011

Ozaj...dnes ma potešila dobrá správa...vrátili nám 90% zo sumy dovolenky 😉...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre