Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
21. sep 2011

ahojte!!!.....

@jacka ........dobre ste pochodili na kontrole!! 🙂 ......Maťka si dala vyšetriť pre istotu?.......celá rodinka papká bezlepkové koláčiky či si to len peťkovi??..

@utka.....veru frajer Viki!! 🙂 .....aj ja som zvedavá na účes, tak to neodkladaj a nech ťa chlapi cvaknú... 😉

@denisenko .......dobrý výber mena pre babuľku!!.....je to z tých mien čo sa nedajú povedať škaredo 🙂 ......pekné rozdiely teplôt máte 😝 .......o tom snehu som čítala, že koľko nasnežilo 😝

leninka75
21. sep 2011

@utka ...do akej poisťovne ste dávali tú dovolenku preplácať??:........to cez nejaké cestovné poistenie??

utka
21. sep 2011

@leninka75 My sme mali poistenie v Kooperatíve a tým, že manželovi umrela starká v deň odletu, tak sme teda odmietli ten náhradný termín a dopadlo to dobre. No možno je to divné, že sme to urobili tak, ale čo už? Starká nám to odpustí... 😉...

utka
21. sep 2011

Tak sa ma nezľaknite...
Toto ma fotila tá baba včera. Pred a po. Teraz to už mám za ušami 😉...

leninka75
21. sep 2011

@utka ....aháááááá..no veď OK.....aspoň ste niečo z tých peňazí zachránili........ten účes ti sekne, ale mne sa viac páčiš v tom nakučeravenom, tam vyzeráš mladšie ako na tom vyžehlenom 🙂 ...........aj ťa farbila?

utka
21. sep 2011

@leninka75 No tam to mám moc vyžehlené. Ale aj to nakučeravené je dosť...ale keď si to umyjem a upravím podľa seba, tak to bude OK. Nie, nefarbila ma. Bola som nedávno na melír...

utka
21. sep 2011

Tie fotky sú trošku také akoby rozmazané...ale ten môj och na čele a tá jazva vedľa nosa...úžasné 😠

jacka
21. sep 2011

@utka že aká kočka je s teba..... 😵 😵 😉 aj mne sa viacej páčiš s kučierkami 🙂

utka
21. sep 2011

Díky baby...ja si musím na seba ešte zvyknuť. A dúfam, že keď si to umyjem, tak si to budem vedieť upraviť...že nebudem mať pri mojích kučeravých vlasoch veľký výbuch...

leninka75
21. sep 2011

@utka .....neboj bude to dobré...výhoda kučeravých vlasov je v tom, že ich nemusíš veľmi česať a vyzerajú aj tak dobre...a to viem o čom hovorím 😉 ....ale zasa majú nevýhodu v tom, že na nich nejako extra nevyniknú strihy ☹

leninka75
21. sep 2011

včera som nechápala Laurinku kde berie toľko energie......spala doobeda 2,5 hoďky do cca 11:30 a potom už vôbec nespala až večer išla ako vždy okolo siedmej.....začínam mať taký blbý pocit, že odzvonilo spávaniu 2x za deň 😢

utka
21. sep 2011

@leninka75 tak to asi hej, asi je už veľká slečna a nebude ti spinkať 2x 😉...
Ja viem že kučeravé sú super, lebo ich nemusíš toľko česať...ale aj to je pravda s tými strihmi ☹

jacka
21. sep 2011

@leninka75 no veru ...asi ti končia zlaté časy...alebo sa jej len nechcelo 😉 ...myslime pozitívne 😀 😉

@utka ako na logo?...mi ideme zas zajtra....................nepísala si ako na plavoške...............starká odpustí....... 🙂 🙂

jacka
21. sep 2011

nikto nikde????......tak idem hnať detičky dnu a pomaličky chystať večeru.....

denisenko
21. sep 2011

ahojte....žienky moje, ja zas nestíham, aj ked je volno...tak len v skratke a v rýchlosti....... 😠 pol dna na úrade kvoli novým papierom na sociálke, potom ledva som stihla poradnu, tam som chytila takú doktorku, čo zjavne nemá v láske cudzincov, na všetko mala hned odpoved asi takto: akože, čo sa sťažujem , šak som tehotná, no nie? tak to musí byť........ 😝 😝 😝 😝 ale dieťatko je vraj ok, aj ked som sa pýtala či podrástlo, tak vraj ona len kontroluje srdiečko...no nech sa strčí....... 😖 krava..... 😖 😖 😖 ale pribrala som kilo... 😵
@utka PaP alebo jaké testy...to je cytologia...a hlavne že je negatívna...... 😉 pekné vlasy...tebe sa normálne samé kučeravejú??? tiež som za kučierky ako Leninka....vyžehlená vyzeráš staršie.....nič v zlom 🙂
@jacka díky za ten recept..... 😵 mi o tých výkyvoch teplot ani nehovor.....na nervy..... 😠
@leninka75 tiež si myslím, že Ninočka sa zohaviť nedá..... 😉 ale ešte mám v zálohe aj iné...prekvapká.... 😉

denisenko
21. sep 2011

idem urobiť chlapom volské oká na večeru a vypadneme do mesta......medzi ludí... 😉

utka
21. sep 2011

@jacka na logo dobre. Pochválila nás. Začali sme S, išlo mu krásne. Len normálne tam začal namiesto Ť hovoriť C. Už je chúďa asi popletený z toho. Len ako ho donútiť, aby tie písmenká aj používal...hmmmm 😕 .
Na plavárni vraj dobre. Zajtra idem ja s ním. Voda bola trošku teplejšia ako minule,ale aj tak mu zuby drkotali. A ten neopren sa premočí. Ale aspoň nemá tú chladnú vodu priamo na tele.

@denisenko díky. Teraz mám síce vyžehlené, ale mám ich trošku ináč a v robote ma všetky baby pochválili, že vraj vyzerám mladšie. Tak to je radikálna zmena, ako som aj chcela...

jacka
21. sep 2011

@denisenko mna bolieva hlava ked sú takéto teploty 😝 😝 ..............ako sa má maličké v brušku? 😵 a tebe už nebýva zle?......a NIsko ako v školke?.....

@utka aspon že to vie povedať......my tam dávame mäkčeň 😝 😝 ......ale zas ...musíme byť trpezlivé.....že 🙂Maťko si zas zamienal T s K ....a ked ho budete opravovať tak to pojde 🙂 ........to je taká malá žabka studená 😉

mne už detičky spinkaju........muž je ešte v práci....tak je tu také ticho že nechápem 🙂

jacka
21. sep 2011

dobrú nocku..... 🙂

utka
21. sep 2011

@jacka ja ho opravujem, ale čo, keď sme spolu nejakých 5 hodín cez týždeň. A v škôlke ho nikto neopravuje ☹...
Tak super, že už spia. My pozeráme s Vikim Modré z neba 😢 .

utka
22. sep 2011

Ahojte...
Som to napísala ako maďar. Som s Vikim len 5 hodín denne cez pracovný týždeň...
Kde ste??? JA idem dnes k zubárovi na preventívku...auuuu...

leninka75
22. sep 2011

ahojte!!..........

@denisenko...to nechodíš stále k rovnakej mudre??........takže ešte môže byť zmena mena pre babuľku? 😉

@utka.....tiež by na tej plavárni mohli trošken prihliadať na deti!! 😠....už zostaneš pri takej dĺžke vlasov...zdrž sa u zubára!!

@jacka ...no včera poobede spala až polhoďku..ale aj to je niečo 🙂 .......

utka
22. sep 2011

@leninka75 to máš pravdu s tou plavárňou...ale tam sa vraj automaticky pripúšťa voda a ohrieva, tak to sa vraj nedá ovplyvniť,ale podľa mňa sa to dá... Neviem, či zostanem pri tejto dĺžke...možno pôjdem ešte na kratšie 😉. U zubára pohoda. Mám všetko OK.

denisenko
22. sep 2011

ahojte.... 😉 ja zas nestíham, ako vždy..... 😎 dneska mal Denisko v školke nehodu....spadol na šmýkalke a odrel si to medzi pusou a noštekom.... 😔 chudatko moje, vyspinkal sa a opuchla mu pusa..... 😖 ani poriadne nerozpráva......a to nehovorím o jedení.... ☹

denisenko
22. sep 2011

@jacka odkedy jem každú polhodinu, tak mi zle nebýva..... 😀 len to už je vidno...... 😀 😀 😀
@leninka75 no meno...to sa ešte asi sto krát zmení...... 😀 možno.... 😀 tá prvá mudra u ktorej som bola, je už na materskej, tak je tam iná..... 😝

jacka
22. sep 2011

@leninka75 no mne tiež Peťko takot spával ...pol hodku doobeda a pol poobede.....a napokon som tým praštila a dávala len raz...a.....aj dlhšie trvalo aby spal dlhšie ako pol hodky........ 😝 teraz som rada ked pospí hodku 😉

@utka ešte kratšie....... 😕 😕 😕 ......podla mna to máš akurát 🙂 ..............dnes na logo som sa pýtala či sa naučí rozprávať pokial nastúpy do školy a že áááno.....ale....vraj psychlog ktorý tam bude tak vraj julove detičky už neodporúča dať do školy.......tak som v šoku 😝 😝

@denisenko no moje zlatko..... ☹ ☹ tak mu to aj za mna pofúkaj ☹ ☹
akože na tebe je vidno že priberáš 😀 😀 😀 😉 ..tak hod foto nech verííím 🙂 😉

jacka
22. sep 2011

dobrú nocku..... 🙂

utka
22. sep 2011

Ahojte!
Deni, super, že papáš a priberáš 😉...

utka
22. sep 2011

@jacka mne tiež toto spomínala kolegyňa, že júlové by nemali ísť do školy...ale ja si myslím, že Viki by sa už nudil ďalší rok v škôlke. Už teraz počíta, zaujíma sa o písmenká a čo by bolo potom??? A hlavne keď teraz pôjde do školy jeho Natálka, tak to by bol šok, že by nešli spolu ☹...

utka
23. sep 2011

Ahojte!
Konečne piatoooook!!!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre