Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
20. okt 2011

@aninka29 no ja mám aj muža doma a jednou nohou som tam......ja ho mám síce doma......alepríde len večer bud ked spinkaju...alebo sú vo vani...akurát že cez víkendy je s nim

jacka
20. okt 2011

@aninka29 čoby si nedokázala....raz vyskušaš a potom to pojde samo 🙂...a taká je najlepšia

aninka29
20. okt 2011

@jacka no vidíš....počas týždňa si na tom podobne ako ja..na všetko sama...

aninka29
20. okt 2011

@jacka možno raz skúsim...ale ja som antitalent na také veci 😝 ....originál ľaváčka 😀

jacka
20. okt 2011

@aninka29 ved hej..ale predsa je to iné........zavolám kup toto a tamto......a vybav hento.......

jacka
20. okt 2011

@aninka29 figu borovú si ľaváčka 🙂 ....pokiaľ to nevyskušaš 😉

leninka75
20. okt 2011

@jacka ..no zatiaľ neviem .....nejaký kvietok....už musím začať pozerať, blíži sa nám to 😵 ..... s tými chlapmi sme na tom podobne, aj ten môj chodí až večer...príde zdvihne Lolku má ju asi 5 min a to je tak všetko za celý deň....Lilka sa na neho nalepí 😀 , takže s ňou je asi tak 30 min......občas mám taký blbý deň, že sa cítim úplne vyždímaná...zrovna včera som Lilke hovorila, že by som rada niekam išla..............trošku zmeniť denný režim a prostredie.............

@aninka29..mne to zdobenie tiež moc nejde ☹............ja tak max posypem tortu lentilkami a capnem na ňu kupované cukrové figúrky 😀

aninka29
20. okt 2011

@jacka ale áno som.....priznávam sa dobrovoľne 😀
@jacka noo..a ja nemám komu zavolať....a ked niečo vybavujem,nakupujem,riešim...tak zo sebou vláčim ked nie jedno dieťa,tak obe 😀 😀 😀 ...ale ja som už vycvičená 😀

konečne dorazil ujo upskár s balíkom...som ho čakala od rána 😝 ...a tak zvonil a zvonil 😠 ...že teraz len počúvam,či sa nezobudila Sabka..ale zatiaľ je tam ticho

aninka29
20. okt 2011

@leninka75 nooo máš ešte 2 týždne...tak hľadaj 🙂 🙂 🙂

jacka
20. okt 2011

@leninka75 aj ja mávam takéto stavy....žeby som do toho praštila.........ale vyžerie si to muž....však kto iný 😝 .............si možeme podať ruky.......ja neznášam ked príde tak akurát že ležia v posteli...obaja vyletia.......a je po spaní.........ale včera poslušne čakal pred dverami pokial nezhasnem svetlo.....a potom vošiel dnu 😀 😀 😀 😀 😉 ......čo idete ešte kupiť...ideš ty piecť tortičku?........

jacka
20. okt 2011

@aninka29 že vycvičená...mna ide poraziť ked mám ísť sama s nimi do obchodu.....rozutekaju sa kade takde a nakupuj...brrr 😝 😝 ...............Sabka má dobrý spánok 😵

denisenko
20. okt 2011

ahojte... 😉 ako tak kukám, uhorková sezona už skončila 😀 😀 😀 ale ste sa rozkecali...... 😀 😀 😀
@aninka29 a čo ti doniesol ujo v balíku?????? 🙂
@jacka ako Peťko? ešte kaká? aj si prišla na to, že z čoho asi? 😕

nám ráno lialo a teraz zas tak svieti slnko, že neviem, či som Deniska nenaobliekalal ráno až príliš.... 😝 ale sa mi zdá, že prechladol na mechúr...už 3x sa mu podarilo v noci počúrať 😠 😠 😠 asi idem variť čajík...... 😖

jacka
20. okt 2011

ups to je už tolko hodín??:......musíme sa chystať...idem....prídem 🙂

jacka
20. okt 2011

@denisenko neviem z čoho.....vraj viroza...ale tri dni???.....dnes zatial v pohode.......dietujeme vo veľkom........neviem prísť na to či je to z jedla..ak mu niečo dali cez víkend.......alebo fakt len tá viroza

denisenko
20. okt 2011

@jacka jáááj...vy ste boli u svokry??? žeby to už vplývalo aj na neho???? alebo fakt papkal niečo s lepkom, mamine za chrbtom...... 😠

jacka
20. okt 2011

@denisenko tam je možné všetko...ked bol Maťko malý mal asi rok a dačo dali mu ipelskú klobásku...a grckal z nej celú noc...a. nikto sa nepriznal..ešte to bolo na mna že ja som mu dala....takže teraz 🤐

určite to vplýva 😉 ..ked ja nie som v pohode nie sú ani deti.... 😉

jacka
20. okt 2011

už musím naozaj ísť....

leninka75
20. okt 2011

@jacka ...dobre vycvičený tatino 😀 😀 😀 ............myslíš čo kúpime Lolke na narodky?.....kúpili sme takých delfínov do vody, dajú sa dať do radu alebo do kruhu a každý vydáva nejaký tón...a k tomu ešte nejakých brumíkov a presnidávky..aha a ešte pyžamko.......nebudem piecť tortu, kamoška upečie, jej to ide lepšie 😉

@denisenko..ahojky!...si to pekne vystihla, som sa zasmiala 🙂 🙂 🙂.............jaj to obliekanie, nikdy neviem či som obliekla dosť či málo ☹...........dnes nepracuješ??...

aninka29
20. okt 2011

@denisenko ahoj 😵 ..ako sa máte s bábatenkom? 🙂 ..................ujko nám priniesol oblečko pre baby,ako vždy 🙂

idem ja jemne budiť Sabku...lebo za chvílu nám treba ísť do škôlky.....ale prííííííííííííííííííííííííííídem

leninka75
20. okt 2011

len prídite...... 🙂 ..u nás vykukuje slniečko, žeby sme skúsili trošken von? 😕

utka
20. okt 2011

@leninka75 no už som chcela ísť 3x, ale musela som sa odhlásiť. Raz kôli Vikimu a jeho zlomenej ruke a dvakrát kôli tomu, že som bola ja chorá. A ešte stále mám nádchu a kašel, tak pôjdem, až keď budem úplne fit. Viem, že to mi pomôže-to moje Taebo!!!

denisenko
20. okt 2011

@leninka75 a na čom si sa zasmiala? na uhorkovej????? 😀 😀 😀 už dávaš aj pančušky? ja som ich včera vytiahla zo zimnej skrine, len sa mi zdá, že v školke majú na pančušky moc teplo....a vonku by ich zniesol..... 😎 jááj, moja...ja pracujem stále..... 😀 😀 😀 al e teraz ked sa dá, tak balím o pol druhej....ale dnes večer idem...a potom až do konca týždna vraj žiadna večera, tak dúfam...... 😵 😵 😵 aj v nedelu že vraj bude volno...nechám sa prekvapiť... u nás sa to mení z večera do rána, nie ešte od štvrtka do nedele...... 😀 😀 😀 😀 😀
@aninka29 my sa máme fajn, dieťatko niekedy protestuje, aspon mne sa tak niekedy zdá, hlavne ked mám na sebe niečo, čo by som už asi mala radššej odložiť niekam na dno skrine...nepáči sa mu, ked ho niečo tlačí....ale tie pravé pohyby to ešte nie sú..... 😵 aj ja som sa dala na objednávanie z netu.....ale to skor preto, že inú možnosť nemám..... 😀 ale...klop,klop,klop.....zatial som spokojná.... 😵
@jacka ipelská klobása???? dobréééééééééé 😀 😀 😀 😀 už je lepšie????,,
@utka aspon prídeš na iné myšlienky....niekedy by som aj ja sa pottrebovala nejako vyventilovať...... 😵

jacka
20. okt 2011

@denisenko lepšie...dnes ešte nekakal.......teraz budem čakať kedy sa zas vykaka 😀 😀 😀 😉
tak len pekne volné veci treba nosiť.......ešte necitiš pohyby?.....a prosím ťa pekne...kedy nám hodíš foto...

možem si aj ja tipnuť na bábo?....... dievčatko..... 🙂 ...ale ....nenechaj ma v tom samú 😀 😉 ......

jacka
20. okt 2011

@leninka75 to fakticky ste mali slniečko???......

jacka
20. okt 2011

@utka som nevedela že si bola chorá....tak sa rýchlo vylieč.......

denisenko
20. okt 2011

@jacka spýtaj sa mojho muža, kedy si láskavo ráno privstane a odfotí ma--.........poobede som už ako vzducholod 😀 😀 😀 😀 tak to nedám do placu....... 😀 😀 😀 😀 😀 pohyby moc necítim, len vlnivé protesty...... 😀 😀 😀 ale aspon ma nekope do rebier, ako podaktorí, čo si nemali kam nohy vykladať........ 😀 😀 😀 😀 podla čoho tipuješ?????? 😵

jacka
20. okt 2011

@denisenko len tak tipujem..... 😉
neboj nič....kopať pod rebrá budeš ked bude väčší 🙂

že protesty 😵

jacka
20. okt 2011

@leninka75 no vycvičený velmi nie.......zakaždým to fajne okomentuje 😠 😠 😝 😀 😀

aninka29
20. okt 2011

@denisenko takže sa pridala k tipom aj jacka...super 🙂 ......ja vravím chalan..jacka dievča.....pridajte sa aj ostatné žienky 😉
my sme prosím pekne teraz došli domov...lebo Simonka sa nám postarala o program..,,hned po škôlke sme šli k jej kamarátke zo škôlky na návštevu a boli sme tam doteraz...ale dobre nám padlo...ubehlo nám poobedie ako nič 🙂 ...idem ich chytro šupnuť do vane...zavoláme tatovi a do hajan 🙂

utka
20. okt 2011

Konečne mám fajront. Dnes sme boli na logo, potom som trošku uparatal a teraz už nerobím nič!
@jacka nooo, bola som chorá, ale chodila som do práce...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre