Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. nov 2011

@utka dufam že výsledky budu o.k..... 🙂

leninka75
4. nov 2011

@jacka .....závidím 😎 ...u nás zamračené a funí 😠 😠 😝 ...........torta bude kvietok a mala by byť čokoládová......čosi som chcela a už neviem čo 😝 ........

jacka
4. nov 2011

@leninka75 už nemáš čo...pokial som obliekla deti....a vyšli sme von...slniečko zdrhlo...a začal fúkať vietor...tak sme sa boli trochu prejsť.....a deti teraz ostali na dvore.....nechcu dnu 😝

jacka
4. nov 2011

ozaj....mám taký pocit že Maťko má ploché nožky....myslíte že stačí ak kupim ortopedické vložky či budem zase behať po dr.......

leninka75
4. nov 2011

@jacka .....no a to som si včera pochvaľovala, že aké super jesenné počasie ....a teraz toto 😝 ...........ale bola u nás poštárka a že v krátkych rukávoch 😅 .........určite kúp tie vložky, tým nič nepokazíš a uvidíš......a dr. si to hovorila?...

leninka75
4. nov 2011

čosi na mňa lezieeeeeeeeeee!!!!......krpaté, a že aaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. nov 2011

@leninka75 nie nevravela som jej to......som tam v kuse pečená varená.....ale asi jej to spomeniem...............poštárka je pekne odvážna 😅 ,,,,,,,,,,,,,,,,....................no hnus je vonku...a ako pekne to vyzeralo....škoda že fúka nemožeme ani von.....sa tu zbláznim 😝

leninka75
4. nov 2011

@jacka ...my sme boli vonku...baby si zaskákali do lístia 🙂 ....teraz by mi tak bobdlo keby obe zaspali aspoň na 2 hoďky..........

utka
4. nov 2011

Ahojte!
@leninka75 Viki má už týždeň dole sadru...asi si niečo prekukla.
Dopadli sme dobre. Dali nám papierik na rehabilitáciu a o mesiac na kontrolu.
Lenže s niečím iným sme dopadli hrozne!!! Ráno Viki vraví, že ho bolia nôžky. To ho zvyknú, ke%d je unavený, alebo ke%d niečo na neho lezie. Na chirurgii si pospal asi 40 min., kým sme čakali. Trošku ho to prešlo a o chvíľu, že zase, už sa mu trošku triasli rúčky, ako keď na vás príde taká slabosť. Tak keď sme odišli odtiaľ, šli sme rovno na pohotovosť. Doktorka povedala, že to hrdielko je ešte červené, že by mu dala ešte ATB, ale vzali mu krvičku z prsta. CRP bolo negatívne, tak sa rozhodovala, že čo. Vraj to môže byť aj infekčná mononukleóza. Tak mu vzali krvičku zo žily. Kým sme čakali na výsledok, Viki zase spal. Kázali nám, nech veľa pije. A to robiť nemal. Postavil sa a všetko to tam ogrcal, ešte aj mňa. Ale zdá sa , že sa mu uľavilo. Mononukleóza to nie je, dostal zase Penbene, nejak´výsledky budú neskôr, to má zavolať naša obvodná. Máme doniesč aj moč, lebo že to môže prejsť aj do šarlachu a ten poškodzuje obličky, tak pre istotu. Jááááj, taká som z toho všetkého zúfalá!!! Kedy to už skončí tento začarovaný kruh??? ☹

jacka
4. nov 2011

@utka preboha......ja tomu už ani nechcem veriť čo sa to deje.......nechápem ako sa to može všetko zosypať na také zlaté dieťa............nech sa ten začarovaný kruh skončí čo najskor.........normálne mi ostalo smutno ☹ ...silno držím palčeky.......kedy budu tie výsledky.......

jacka
4. nov 2011

@leninka75 aj my sme boli......ale neviem či s nimi ísť aj poobede ked fúka.....a Peťko stále kašle .....

leninka75
4. nov 2011

@utka ...........no teda 😕 ........verím, to už je fakt na zúfanie!!!.... ☹ ........a teraz sa má viky ako?....čo je crp?

utka
4. nov 2011

Ste zleté, no nechápem, čo sa to na neho tak všetko sype??? ☹
CRP je zápalový faktor v krvi, ten bol negat. ale keď mu brali zo žily, tam to už bolo vysoké

jacka
4. nov 2011

@utka to ani ja vobec nechápem.....len nech si oddýchne zlatinko 😉

@leninka75 ...ten prístroj na kontrolu crp...by mali mať do konca roka všetky detské obvodné.....

leninka75
4. nov 2011

aha už zasa viem niečo nové..dík!! 🙂 ..........

@utka ..takže teraz budete papať lieky a čakať na výsledky...a už budú v pondelok?

jacka
4. nov 2011

mamky poradte......aké obliečky nám kupiť......neviem či také detské...alebo už nie....ked zachvilu vyrastu či budu chcieť spávať v takých detských.....
http://www.hypernakup.biznisweb.sk/product/bavl............

http://www.hypernakup.biznisweb.sk/product/bavl.......

http://www.halens.sk/halens/byvaniedomacnost/po...

jacka
4. nov 2011

hádam pojdeme trošku von........aspon na hodku nech sa pohne čas 😝

leninka75
4. nov 2011

@jacka ...jani určite dinov 😵 😵 😵 😵 ...............to ešte trošku potrvá kým vyrastú..a kým vyrastú tak obliečky sa aj zoderú 😉 ....užite si vonku ale nech vás moc neofúkne ja idem umyť podlahy 😝

utka
4. nov 2011

To som počula aj ja o tých prístrojoch na crp, aspoň by vedeli lekári, či majú dať ATB alebo nie. Tak budeme papať lieky, v pondelok pôjdeme k lekárke, tak dúfam, že budú už všetky výsledky.
Mne sa tiež páčia tie obliečky Dino...

jacka
4. nov 2011

@leninka75 dakujem......dufam že neodfúkne,........deti už sú tam.....nech ich trochu vyvetrá 🙂 ..............príjemnu prácu 😉

jacka
4. nov 2011

@utka vážne aj tebe?......nie je na to ten velký ..velký??

jacka
4. nov 2011

@utka len aby ich aj mali....naša dr. píše recepty ešte rukou..nechápem...pochybujem že ho bude mať.......ale zakaždým ked je Peťko chorý mu tresne atb.......asi by bola v šoku že na všetko to netreba 😠 😠 😠

utka
4. nov 2011

@jacka Viki má včetky obliečky detské a nechystám sa ich ešte meniť...
No niektoré lekárky hneď dávajú ATB. Našťastie naša taká nie je.

leninka75
4. nov 2011

@jacka .....neblázni veď maťko má 5 rokov!!!...nerobme si z našich drobcov predčasne velkáčov......ešte majú čas .... 🙂 🙂 🙂

leninka75
4. nov 2011

ja sa lúčim Lolka spala teraz 30 min, takže paráda do večerného spania si užijem 😝 😝 😝...........som nestihla ani poumývať 😠..............krásny víkend..pa

jacka
4. nov 2011

tak už sme vyvetraný..........dufam že rýchlejšie zaspia 😉

@leninka75 @utka...dobre dám na vás......asi máte pravdu..nech si užije detstvo.......aj tebe pekný víkedník 🙂pa

denisenko
4. nov 2011

@jacka ja som tiež za dinov..... 😀

jacka
4. nov 2011

@denisenko no dalšia 😵...................tak zo záložiek možem ostatné vymazať 😉 ....ako sa má NIsko?.....

utka
4. nov 2011

@denisenko ako v poradni?
@leninka75 pekný víkendík.

jacka
4. nov 2011

@denisenko veru ako v poradni?....

@utka ako sa má Viki?... ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre