Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. nov 2011

@leninka75 však ja v dobrom..nieže sa nahnevkáš 🙂

aninka29
10. nov 2011

@denisenko ja chytáááááááááám...pošlem ti na oplátku vietor??? 😀 máme dosť 😀 😀 😀
ty tiež stále nakupuješ 🙂 🙂 🙂 maniačka 😉

jacka
10. nov 2011

@denisenko slnko beriem..všetkými 10.......tu ešte stále je hmala.....to je na šlak 😠 😠
presne aj ten žeriav si napísal......no ja neviem či ho do 25 nerozoberie na kusky 😠 😀 😉 ...možno by mu aj Peťko rád pomohol.......................júúúj ked netuším ked som dala ten zoznam ☹

jacka
10. nov 2011

@aninka29 slniečko je iba mojééééééé 😎 😎 😎 😉 😉 😉

jacka
10. nov 2011

@denisenko no a tie tepláky...do je non sesns........bud to figu kvalitu robia...alebo ja netuším čo stvárav školke.......aj papuče......nemožem kupiť u šikomookých lebo vydržia len jeden den....takto v normálnej obuvy mu už držia mesiac......klop klop

aninka29
10. nov 2011

@jacka nooo nebuď škrob 😀 .....však sa podelíme všetky ....deni dá slniečko,ty daj hmlu a ja dám vetrík..a vybavené 😀

aninka29
10. nov 2011

nám sa večne trhajú pančucháče....ja som normálne zúfala....furt diera

jacka
10. nov 2011

@aninka29 dobre si to vymyslela....... 😀 😀 .............len či aj deni bude súhlasiť 😀 😀
ja už panučucheše hádžem do smetí.....na chodidlách to je len sito.......kvalita vobec nikde........či jedn alebo druhý 😠 😠

jacka
10. nov 2011

juj ako sa mi Peťko super vyspal... 😠 😠 😠 😠 😝 ...si s ním ešte užijem do večera 😔

denisenko
10. nov 2011

@jacka my pančušky máme z minulého roka....nederavé.... 😀 len tie tepláky..on to neprederie, ale vytrháva na čomsi...a nikto nevie na čom 😠 😠 😠
@aninka29 @jacka súhlasím.... 😀 😀 😀 😀

jacka
10. nov 2011

@denisenko ja som teda ten koniec vety celkom nepochopila............................kde kupuješ pančušky?....a to sa ti zmestí do tých vlanajších????
posielam hmlu.........začína tu vykukať slniečko....ale...psst....

aninka29
10. nov 2011

@jacka aj Sabka pred chvílkou vstala 😕 dnes nejak krátko.....ale je v klude 😀 .....

jacka
10. nov 2011

@aninka29 len my sme hore už hodinu.....a asi ma z neho porazí..neviem čo chce 😝

letty86
10. nov 2011

ahojte 🙂 moji chlapi spia 😔 to ticho 😅
@jacka ty mi musíš radiť, čo kúpiť drobcovi 😉 musím skonštatovať, že dievčatám sa lepšie kupujú hračky, sme s manžom boli zúfalí, čo vybrať drobcovi, aby sa z toho už tešil a relatívne sa s tým aj pohral, nakoniec sme vybrali traktor, aj svieti, aj zvuky vydáva a takú hudobnú hračku, kde sú zvuky zvierat a iné zvuky
@aninka29 aj vikinka chce tú barbie 😉 sa pekne zhodli dievčatá ale ona sa s bábikami až tak nevyhrá, skôr s koníkmi, u nás barbie bábiky sedia na poličke a na milosť berie hlavne koníkov🙂. Vikinka chcela vlasové štúdio, tak to už máme doma a chcela aj nechtové, ale nikde sme nezohnali, v dráčiku to vraj mávajú, ale teraz nie. Tiež už mám pre ňu oblečko, barbie malovátka a objednanú barbie voňavku, gélik a šampón, knihu s úlohami pre prváčikov

letty86
10. nov 2011

@denisenko jaaj, deni, už sa teším, čo nosíš pod srdiečkom...ďalšia zvedavá...ale poviem ti, že keď mi povieš, že je to chlapček, tak svoju intuíciu pošlem kade ľahšie a už nebudem nič tipovať 😉 😝 ....ale budem sa tešiť s tebou, to je jasné 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . Keď mi povieš, že dievčatko, no, tiež sa budem tešiť 😵 😵 😵 😵 a veľmi...lebo je krásne mať aj dcéru 😵 😵 😵 🙂 Takže je jedno, čo nám oznámiš, pekný záver mi z toho vyšiel, že? 😵

aninka29
10. nov 2011

@letty86 aj Simonka lúbi koníkov 🙂 .. má ich celú kopu......ona to má s tými hračkami tak striedavo..jeden deň bárbiny,druhý deň komponovanie na klavíri,každý deň niečo ine 🙂

leninka75
10. nov 2011

@jacka ...to vieš, že sa nehnevám..páčilo sa mi to!! 😀 😀

@denisenko ..pekne rozvrhnutý voľný čas...len som tam nikde nevidela, že vyložím si nohy a oddychujem 😉 ....

@letty86...krásne si to napísala a malom drobčekovi u deni v brušku 😵 😵 😵

leninka75
10. nov 2011

čím to je , že keď neotravuje jedna, tak nastúpi druhá..alebo aj obe naraz??!!!!!!! 😠 😠 😝 😝 😝

letty86
10. nov 2011

@leninka75 🙂 ...to preto, aby sme sa veľmi nenudili 😝

leninka75
10. nov 2011

lolka už hodinu leží v postieľke a nič, nespí............

denisenko
10. nov 2011

@jacka súhlasím...to bolo na tú výmenu počasia..... 😀 😀 😀 pančušky som kupovala na slovensku, ale ja vždy kúpim väčšie takže ma na dve sezony..... 😉 😀 on ich nejako moc nederie...čo sa aj ja tomu čudujem..... 😕 😀
@letty86 veru pekný záver.... 😉 ono je to v podstate úplne jedno, hlavne ked je to chcené dieťatko..... 😵 😵 s tými hračkami pre chalanov máš pravdu, je ťažké kúpiť vždy niečo iné, ako to, čoho majú plnú izbu..... 😀
@leninka75 aj by som si tie nohy vyložila, len sa obávam, že by sa mi potom ťažko skladali dolu..... 😀 😀 😀 ale zase oddýchnem si dosť..... 😉

viete, čo mi dneska zas vyviedlo to moje zlatko v školke? učka prišla za mnou zhrozená, že oni budú mať zajtra na martinský olovrant koláčiky, čo bude jesť Denisko? kukám ako puk,že v čom je problém...a on jej natáral, že on nesmie nič s cukrom.....tak som jej vysvetlila, že ja nemám sladké nie on...trdlo jedno...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. nov 2011

@leninka75 aspon si oddýchne, ved nemusí vždy spinkať......hlavne že je ticho.. 😉 babule ,poradte mi, kto máte vysielačky, či tie monitory či ako sa to volá......pri Niskovi som tom nemala, ale teraz chcem kúpiť, a vobec si v tej ponuke neviem vybrať....

leninka75
10. nov 2011

@denisenko .......kde na tie vtípky chodí to tvoje dietko??? 😀 😀 😀 ......... teraz neviem čo myslíš, si napísala 2 veci.....ak myslíš monitor dychu, tak ten sme pri Lilke nemali a teraz sme ho požičali od mužovho kolegu, nič extra, podložka pod matrac a pípadlo na postieľku....jednoduchý ale funkciu splnil, ak sa náhodou Lolka v postieľke moc vrtela a dostala sa mimo tej snímacej podložky, tak to okamžite vrieskalo 🙂 .....a vysielačky, tie sú super vec, dlho to využiješ, ja mám tiež len také jednoduché babynova vysielačky, to sme kupovali pri Lilke a vtedy stáli cca 2 000,- Sk......tie sú rôzne, dokonca aj s kamerou 😕..........ale ak ti môžem poradiť vyber si také aby boli aj do elektriny aj na batérie a zbytočne do toho neinvestuj, hľadaj nejaký slušný stred.......

denisenko
10. nov 2011

@leninka75 presne tak si to myslím aj ja....ten monitor dychu sa mi zdá dosť nadštandard....tie vysielačky chcem, lebo teraz ked aj budem s Niskom vonku a bábo bude spinkať, nebudem ho chodiť kontrolovať každé dve minúty....takže aj na baterie aj do elektriny a asi dosah je ešte doležitý že?

leninka75
10. nov 2011

@denisenko ...veru aj dosah, to som ti zabudla...tie naše sú asi do 50m...takže keď som na dvore je to OK...to zapojenie na kábel do elektriny využiješ keď bude dnu, veď načo zbytočne míňať batérie,a keď budeš vonku vytiahneš kábel a budeš mať betérie .....

denisenko
10. nov 2011

@leninka75 tak by som to aj ja chcela....už len značku...... 😵 dakujem

denisenko
10. nov 2011

@leninka75 moja sesgra mala tuším takéto niečo..... tp://https://www.modrykonik.sk/bazar/monitory-dychu-...

denisenko
10. nov 2011

tak a nedalo mi to celé, skúsim ešte raz: https://www.modrykonik.sk/bazar/monitory-dychu-...

leninka75
10. nov 2011

@denisenko ...hej môže byť aj tie moje sú podobné 😉 ...............

no nič volá ma hazardný hráč 😀 😀 ...sme Lilku naučili hrať farára alebo možno to poznáte ako horek mení, a teraz frčíme len na tom....ja neviem, ale vôbec s ňou neviem vyhrať 😠 😠 😠....majte sa krásne, pa 🙂

denisenko
10. nov 2011

@leninka75 ja dúfam, že nehráte o peniažky, či???? 😕 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre