Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
15. nov 2011

@leninka75 tie deti nám nedajú vydýchnuť 😀 ..ja som sa bola pred 2 týždňami cvaky cvak aj prefarbiť...ale to som mala doma muža,tak to som užila naplno 😵

aninka29
15. nov 2011

@leninka75 to je na tebe,či dáš,alebo nedáš....ja radiť v tomto smere nebudem 😉

leninka75
15. nov 2011

@aninka29 ...no presne!!! 🙂 ,.......ja som si to tiež uvedomila, že pri Lilke som všetko kukala v tabuľkách a teraz to ide tak voľnejšie..a ani to všetko neustriehnem...lebo lolka kde vidí nejaké jedlo, tam sa okamžite prace 😀 😀 ........simka ti vždy tak horšie jedla??......ja teraz zúrim na lilku lebo ona dobre jedávala a teraz zrazu nechce mäso, začala fujkať na jedlo a to čo mávala rada, zrazu rada nemá 😠 😠 ...a toľko vymýšľa a vyjednáva pri jedení že strach 😝 😝 😝 ......ja neviem či niečo odkukala v škôlke alebo to je nejaké obdobie či čo......ale štve ma to...

leninka75
15. nov 2011

@aninka29 .....veru aspoň trošku nám tí chlapi pomôžu 😉 ...ale neblbni, veď vieš ako sa hovorí každá rada dobrá!! 😉 .....a máš pravdu, že každý už sa zariadi podľa seba 🙂

leninka75
15. nov 2011

@aninka29 ..ozaj a tebe sa dá pri babách pozerať telka?....

aninka29
15. nov 2011

@leninka75 Simka toto robí stále s jedlom..vymýšľa,pipce sa v tom..uteká od stola..mňa každý boží deň,ked má ísť jesť,až pot zalieva,lebo viem,že bude cirkus.... 😠 nezaberá na ňu ani pekne ani škaredo,ani sluby ani vyhrážky 😠 ja ked ju nenútim na silu niečo zjesť,tak ani neje............
ale zase musím povedať,že niekedy /mááálokedy/ si pýta jesť sama

aninka29
15. nov 2011

@leninka75 nedá...až večer,ked spia 😀 ...alebo ked spí Sabka cez obed.....ale ked idú pekné rozprávky,tak to si posedíme....prinesiem kočkám hry do obyvky a hráme sa a čumíme na bedňu 😉

leninka75
15. nov 2011

liluša ma vyháňa..že vraj chce hrať na pc-čku herečka 😀 😀 😀 😀 😀 ......neskôr ešte kuknem.. 😉

jacka
15. nov 2011

no pekne ste sa rozkecali.... 🙂

@aninka29 no s jedeným to mám presne.....toto je fuj.a blé.......to nachytal zo školky lebo u nás sa takéto slová nepoužívaju....... 😠

juj som zas vymrzla v školke......asi im to zatrhnem 😉

jacka
15. nov 2011

som teraz zvedavá kto ma zohreje......inak sa stane zo mna...... 😀 😀 😀 holik

aninka29
15. nov 2011

kočkám som zase triedila v izbe sarapaty...zase som kopu vecí vyhodila 😝 ...tu ruka..tam noha..hlava nikde..toto zlomené,tamto zlomené...........Simke to síce nebolo po vôli........ale utešuje sa tým,že jej Ježiško prinesie nové darčeky
a najlepšie je na tom to..že stále triedim,vyhadzujem...ale miesta v izbe je stále menej 😠

aninka29
15. nov 2011

@jacka z grogu sa z teba 😀 😀 😀 holik nestane..neboj nič 😉 😀 .....................tak ako v škôlke..rozprávala si s riaditelkou?

aninka29
15. nov 2011

idem si zaliať teraflu...nejak mi je špatne 😝 ..aj hrdlo začína bolkať fest 😠

leninka75
15. nov 2011

@jacka ...a čo dobré si si šupla?? 😵 .........u nás bolo na slniečku celkom príjemne 😎 ..........

@aninka29 ...u nás detto...ja hlavne vyhadzujem kadejaké papieriky, konáriky, kamienky, šípky a také blbosti......

jacka
15. nov 2011

@aninka29 no pekne....budeš aj t y chorá?-------- ☹

leninka75
15. nov 2011

@aninka29 ....mne tak bolo minulý týždeň..som sa liečila cesnakom, teraflu a preventanom......

jacka
15. nov 2011

@aninka29 ale ja si dávam fernetík.....takže ..... 😀 😀 😀

vybavila som...ale nie s riaditelkou...tá tam už nebola....však načo 😠 ....hlavnou kuchárkou.......mám si doniesť potraviny....ráno chlebík...muku a. cestoviny.....zajtra to ešte nejako prežijeme....v piatok tam nejde

leninka75
15. nov 2011

babule tak sa teším...už mám darčeky aj pre mužíčka 😵 😵 ...pekne mi to začalo odbúdať......... či pribúdať?....no to je jedno hlavne, že mám...

jacka
15. nov 2011

@leninka75 tu bolo slniečko len asi 2h....nestihlo sa to tu vyhriať ☹

leninka75
15. nov 2011

@jacka ..... a to budú robiť kuchárky Maťkovi chlebík?...

aninka29
15. nov 2011

@jacka takže mu tam uvaria zvlášť?..no super 🙂 .................aj ja ľúbim fernetík 😀

@leninka75 ty si aká šikovnica šikovná 😵 ...ubúda ti peňazí a starostí..pribúda ti darčekov a radosti 😀 😉

jacka
15. nov 2011

@leninka75 nie.....donesieme mu......

aninka29
15. nov 2011

idem deťom nachystať večeru...Sabka ce papať 😀

jacka
15. nov 2011

@aninka29 teraz neviem či im treba aj niečo doniesť...alebo niečo treba pripaltiť...či ako.....ma to nenapadlo sa opýtať...........ale spýtala som sa na školu....že to je horšie ...tam sa to nedá ustriehnuť.....tak hurá ☹

jacka
15. nov 2011

@aninka29 čo chystáš?....aj Maťko pýta.....idem im niečo urobiť

jacka
15. nov 2011

@leninka75 nie...chlebík mu budeme nosiť..... 😒

leninka75
15. nov 2011

@aninka29 ...len ich nakŕm...a čo budú mať dobré??...

@jacka .. v dnešnej dobe by mali v školách počítať s niečim takýmto...veľa detí je bezlepkáčských......

jacka
15. nov 2011

@leninka75 viem o jednej..tá je v BB.... 😵 ....... ☹ ........

aninka29
15. nov 2011

párky 😕 😀 .................Simi 4 kolieska,chlebík so syrom /3x kusla/ actimel..........Sabka 2 celé párky,pol krajca chlebík so syrom,actimel + čajík...................mamka nič 😀

aninka29
15. nov 2011

a utka naša tu dnes nebola 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre