Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. nov 2011

@leninka75 hádam to s tými tvojimi zdrojmi nebude také zlé...teda pochybujem o tom že nejaké máš

leninka75
16. nov 2011

@jacka ....si zlatá, ale stále mám 10 kg naviac ☹ 😠

leninka75
16. nov 2011

pustila som sa konečne do toho šatníka 😝 ......vyzerá to tak na 2-dňovú robotu 😝....a to by som chcela ešte aj okná umyť lebo ževraj má pršať...

jacka
16. nov 2011

@leninka75 neboj nič....zachvilu budu dole....... 🙂 😵 ...................ešte maličkú kojíš?

mohla by si prísť aj ku mne.....okná mám síce už umyté......som ich leštila ked bol Maťko doma....staral sa o Peťka 😵 ............mne treba už len napiecť.....a toho sa bojím...ako to dopadne 😝

jacka
16. nov 2011

@denisenko kde si .....?...všetko o.k?

leninka75
16. nov 2011

@jacka ....kojím už len 2x..pred spaním a v noci.....ale kojenie na moje sadielko nefunguje ☹ .... deni prišla po dlhej dobe domov musí sa riadne zvítať s rodinou,musíme jej dať čas, ona sa ukáže 😉

leninka75
16. nov 2011

@jacka ...jeeej ty si už pripravená na vianoce 😵 😵 ...a už si premýšľala nad pečením??....

aninka29
16. nov 2011

@leninka75 ku mne prídi....mne by tiež trebalo tie okná poriešiť...nie su síce moc špinavé...ale bodlo by ich preleštiť 😉
@leninka75 no jasné s prázdnymi rukami nieee 🙂 ....tiež si myslím..že každá z nás po jednom poldecáku leží u jacky pod stolom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. nov 2011

@leninka75 už by mohli vianoce prísť..len nemám ešte všetky darčeky.......a to pečenie...našla som toooolko receptov....každý iný......potrebovali by som niečo čo je aj jedlé......však to budeme jesť všetci 😒

jacka
16. nov 2011

@aninka29 možte aj a prázdnymi.....hlavne že budete tu 🙂 😉 ................len neviem čo bude s deťmi ked budeme ležať pod stolom 😀 😀 😀 😀

aninka29
16. nov 2011

@jacka ved sa o nich postará tvoj muž 😉 teda aj o nás 😀

aninka29
16. nov 2011

@jacka či ľahne aj on s nami pod stôl 😀 😀 😀 😀

aninka29
16. nov 2011

@jacka určite vymyslíš niečo chutné jedlé 😉 ..ty si hlavička makovička 🙂

aninka29
16. nov 2011

baby Simča mi tu rinčí,že chce ísť na tanečnú 😕 ...............tak neviem,asi ju odveziem....ale trénerovi poviem,nech ju šetrí 🤐 ...................chodia tam viac choré,kašlajúce,smrkajúce deti...

jacka
16. nov 2011

@aninka29 to vieš že lahne 😀 😀 😀 😀 ......pokial bude doma.......stretneme sa pod stolom 😀 😀 😀 😉

ved budem musieť...... 😝 ......dakujem ..vieš polichotiť 🙂

jacka
16. nov 2011

@aninka29 kludne chodte......ved nemá teplotu....a ten jeden raz...nepoviem nikomu..😉 .....pochybujem že sa bude šetriť 😉

aninka29
16. nov 2011

@jacka a máš dosť veliký stôl???? 😀 pomestíme sa?.............vlastne,to nám bude asi už jedno...len aby som neskončila u teba na dvore pri Ťapkovi,či ako sa volá váš havík 😀 😀 ..myslíš,že ma príjme do svojho obydlia?

jacka
16. nov 2011

ty nám kedy dáš fotočky z oslavy?.........aká bola torta... 😵 ..teda torty 🙂

aninka29
16. nov 2011

@jacka to viem,že sa šetriť nebude,opička malá............a nech...ideme.ale psssssssssssst 😉

jacka
16. nov 2011

@aninka29 ........ 😀 😀 😀 😀 ....................havinko sa vola Hary......a bude rád že tam bude mať spoločnosť 😀 😀 😀 ..........len či ti tam nebude zima.....ked sa zobudíš................................................dobrých ludí sa všade vela zmestí....teda aj pod stolom

jacka
16. nov 2011

@aninka29 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ...............ani muk 🙂

aninka29
16. nov 2011

@jacka ani sa nepýtaj na fotočky......musím najprv vymazať plno somarín z toho šunkového pc..a potom sa mi už snád stiahnu fotky 😠 ...včera som sa s tým hrala..a stiahlo sa mi len tolko,kolko som dala na fb 😝 ...mááálo miesta v pc 😠 ...ale budú 🙂

aninka29
16. nov 2011

@jacka nebude mi zima...lognem do seba ďalšiu flašu a pokračujeme 😀 😀 😀 😀

jacka
16. nov 2011

@aninka29 dala si na fb?.......pojdem kuk......len to asi bude až ked sa vrátime od Maťka.......
a tortička bola aká?

jacka
16. nov 2011

@aninka29 tak to si u ber z domu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

aninka29
16. nov 2011

@jacka myslím tie,čo som dala včera na fb....to som kočky fotila ešte pred odchodom na oslavu...a tie z oslavy mi nestiahlo..až na tú jednu čo mám v profilovke,kde som so všetkými tromi kočkami 😉
torty boli fantastické..aj chuťovo aj na pohľad 😵
@jacka neboj,nevychlascem ti všetko 😀 ..nejaké flaše ešte doma mám 😀

aninka29
16. nov 2011

idem ja na seba hodiť masku,kým ešte Sabik spí.........aj nachystať veci na tanečnú....................

leninka75
16. nov 2011

@aninka29 @jacka... 😀 😀 😀 😀 .....ste mi teda za partička ...tak teda ideme pod stôl!!!! 😀 😀 😀 ....

leninka75
16. nov 2011

@jacka ..nejdeš nejaké koláče vyskúšať, aby si vedela čo sa oplatí napiecť??... 😉 .............

leninka75
16. nov 2011

ach tá moja lilka..boli sme vonku asi 5 min, že ona chce kakať...tak super..lolku na ruky..naobliekané jak cibule, zimné boty...šup to zasa dolu ..cválaj po schodoch až do neba aby sa slečinka mohla vykakať...super to má všetko naplánované 😠 😠 ........keď sme zasa vyšli von, tak vyjednávala , že už len 5 min a ide dnu...potom našla kopu ľadu čo vyhádzali svokrovci zo suda na vodu, tak som ju zasa odtiaľ nemohla dostať...........neviem, ale nerozumiem jej....jak apríl!! 😠 😠 ...vonku super príjemne na slniečku a šibnutí susedia začali páliť lístie, dymu plný dvor, tak sme sa museli pratať dnu a hlavne, že včera vyhlasovali aby ľudia nič pri domoch nepálili 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre