Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
17. nov 2011

ahojte 😉
@leninka75 máme rovnaké sny 😔 😵
ja mám dnes upratovací deň, tiež sa mi dnes až tak nechce, ale ked musíš 😝 ...tá tulenia nemoc nie je lenivosť náhodou? 😉
idem pokračovať v činnosti, som potešená, že nie len mne sa dnes nechce, môžem pokračovať 😉

jacka
17. nov 2011

@leninka75 tulenia nemoc je ...že ruky ako tulen....do zadu..... 😀 😀 😀 😀

možem sa pridať do snívania?........dakujem 🙂 🙂

@letty86 poznáš tú nemoc?..... 😉 🙂

jacka
17. nov 2011

hotovo doriadené....deti vonku.......idem za nimi 🙂

aninka29
17. nov 2011

@jacka ja poznám tú nemoc veeeeeeeeeeeeľmi dobre 😀 😀 😀
si myslíte,že som aj nejakú rozprávku pozrela? 😝 ...len čo som sa rozvalila s kávou k telke,už boli hore princezné..........tak som musela vstať,obriadiť ich,dať im najesť...a medzitým som upratovala 😝 ...a skončila som až teraz.............a už ma stihli tak rozčertiť,že ich idem vyhnať vonku 😀

aninka29
17. nov 2011

a ešte som chcela u svokry som úspech s tými lístkami nemala 😝 😝 😝 .........najprv,že áno šla by...a potom mi začala hučať,že jej sa vlastne ten Carreras až tak moc nepáči 😝 ...........no budem sa jej prosiť 😠 ..som jej povedala...fajn,nechcete,nebudete mať 😠 😠 ...nasrdila ma riadne...nieže by bola rada,že sa môže ísť kultúrne vyžiť 😝 ..škoda slov......................za trest jej pod stromček kúpim zásteru 😀

leninka75
17. nov 2011

jaaaaaaaaj dievčatá som rada, že máme rovnaké sny 🙂 ...........

leninka75
17. nov 2011

dnes mi ani to písanie nejde 😝 😝 😝 .........pôjdeme trošku von..pa

jacka
17. nov 2011

@leninka75 príjemnu vychádzku.....my pojdeme ked sa Peťko vyspinká......čo bude za chvílu 😝

jacka
17. nov 2011

@aninka29 dobrý darček..... 😀 😀 😀 😀
detičky sa ako maju....choroba zmizla?

jacka
17. nov 2011

už je to tu.....Peťulo vyspinkaný...niečo mu dám pod zub 🙂 .....šup na slniečko 😎 😎

aninka29
17. nov 2011

och....sme s kočkami mali bárbinkovsku párty 😀 ..všetky bárbiny sme obliekali,prezliekali,česali,líčili,nakupovali 🙂 ...inak na zozname pre Ježiška pribudol ďalší darček..nové oblečká pre bárbiny,lebo podla Simonky tie čo máme sú už nemoderné 😕 😀
a hurááá..konečne baby sedia v klude a pozerajú madagaskar 😵
Sabka sa mi počas dňa asi 100x popišala do gatí 😠 ..a zase som rezignovala a dala jej plienku 😝 ...opica jedna,furt si na ten nočník sadne,ked už ma po...alebo si sadne a sedí a sedí...ale nič
zajtra ideme k dokine na kontrolu...dúfam,že v pondelok už pôjde Simi do škôlky 🙂
@jacka majú sa dobre..už len sem tam zakašlú obe 🙂 ....len ja som na tom nejak horšie...taký kašel ma chytil....v noci som myslela,že sa zadusím..nie a nie odkašlať 😝

aninka29
17. nov 2011

@jacka už si niečo kúpila svokruši k narodkám??....sa tešíš velmi na víkend čoo 😝 😝 😝

jacka
17. nov 2011

@aninka29 jááááááááá..strige??????????...nikdy 😠 😠 😠 ...........na to má syna 😀 😀 😀 😀

jacka
17. nov 2011

@aninka29 juj o plienkach mi ani nevrav.........................zufalstvo..............doma sa pekne pýtal cikať.....ako náhla ideme von...zachvilu ho prezliekam....tak mu radšej dám plienku však je zima...nemusí prechladnuť................nočník u nás nehrozí....cikáme a kakáme do záchoda...nechce ani redukciu....tak ho musím držať............pre istou 😀 😀 ..................ved čo...raz sa hádam odnaučia.......zlatý prvorodený 😵 😵

jacka
17. nov 2011

my sme už po večery........urobila som im grís.............ktorý som musela rozmixovať..........však prvý bezlep. v živote.......naučím sa 😀 😀

aninka29
17. nov 2011

@jacka moje večerajú teraz...praženičku 😉
@jacka to si asi robila z nejakej inej krupice,či?

aninka29
17. nov 2011

@jacka veru,zlaté naše prvorodené detičky 😵 .....Sabi si sadne aj na záchod..ale nič..sedí a sedí..si asi myslí,že vysedí vajce 😀

aninka29
17. nov 2011

akurát som pozerala na nete...tie kapsule do kávovaru....sú ovela lacnejšie ako v obchode...už som aj objednala z každého...a našla som aj /čo som ani nevedela/ kapsule sunquik kakavko pre detičky 😵

jacka
17. nov 2011

@aninka29 hej .....z inej krupice....nejaká bola žltá 😀 😀 ...aj grís taký ostal 😀 😀ved ked je z kukurice 😕 😀 😀 😀 .......................

moj zas tlačí na záchode ....že mám pocit že bude aj zvracať 😀 😀 😀

a praženičku zjedia aj s chlebíkom?

jacka
17. nov 2011

@aninka29 super kakavko pre detičky.........ozaj a už si kupila pekárničku?

jacka
17. nov 2011

@aninka29 ty si čo dávaš od kašla?

aninka29
17. nov 2011

@jacka ja viem ktorú myslíš...náhodou ja ju milujem 😵 ....ked som bola malá,tak mi ju robievala babka.......normálne sa mi slinky zbiehajú 😵 ....ani ma nenapadlo ju niekedy kúpiť...ale kúpim..dik za tip 🙂 🙂 🙂
spapaju aj s chlebíkom...teda Simi do neho len párkrát kusne..ale praženičku zje celú...len v nej musí mať aj syr 😉

aninka29
17. nov 2011

@jacka ešte stále som pekáren nekúpila..tolko váham a vymyšlam 😝 ....vobec sa do toho nerozumiem,tak sa trošku bojím.....aby sa nestalo to,že ju kúpim a bude na ňu sadať prach 😀 ...a ty ako často pečieš v pekárničke?

aninka29
17. nov 2011

@jacka dávam si zatial kalciový sirup..cmulam pastilky a čajík s medíkom 😉

jacka
17. nov 2011

@aninka29 ja som ju v živote nerobila...nikdy nepočula že aj niečo takéto existuje.......učíme sa celý život 😉

neboj nebude na nu sadať prach......taký fajný čerstvý chlebík ráno...ani nemusíš ísť do obchodu 😵 😵

jacka
17. nov 2011

@aninka29 dobre robíš.........vyskušala si aj cibulový čaj......?

jacka
17. nov 2011

idem im nachystať vitamíny na tanier...... 🙂

jacka
17. nov 2011

Maťko sa mi nejak nezdá...celý den za mnou chodí že ma lubi a má ma rád 😕 .......... 😵 😵

aninka29
17. nov 2011

@jacka neskúšala som ten cibulák..to ako robíš čaj?...lebo otec robí cibulový sirup či čo to je....ale to by som ja pri Sime nemohla ....by mi ušla z domu od smradu 😀
ved to ma najviac fascinuje na tej pekárni...ráno na stole voňavý teplý chlebík...mňam 😵

aninka29
17. nov 2011

@jacka ved bud rada,že ti tak prejavuje lááásku 😵 ..a možno niečo kuje,tak sa líška 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre