Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
19. nov 2011

ahojte!!......mám sekundu čas 😀 😀

@aninka29 ..veru bola som aj s Lilušou 🙂 ..ona to má rada..a hlavne cestu busom..to vieš autové dieťa 😀 😀 ....

@jacka..už je sobota večer a zajtra ste domka 🙂 🙂....

dobrú nôcku 😔

letty86
19. nov 2011

ahojte 🙂
posledné dva dni by ste na východe ťažko našli usilovnejšiu žienku ako som bola ja 😀 😀 😀 😀 😀...som spokojná, dnes som nás zbalila a zajtra ideme ku svokruške
@aninka29 ešte mňa tvoje kočky nevideli, čo stváram na hula hope 😀 😀 😅
@leninka75 krásne foto, aj ja by som ťa rada videla v novej frizúrke 😉
@jacka nech ti to rýchlo ubehne 😉
@utka leninka má nový účes, jacka išla k svokre, aninka boli na oslave krstniatka...a možno som niečo aj pozabudla, kočky potom doplnia 😉

leninka75
20. nov 2011

ahojte!! 🙂 .........

@letty86..jeeej že aká šikuľka!!!! 😵 😵 😵............ja dostávam upratovaciu "slinu" tak hádam od pondelka frčím 😉 ...užite si svokrušu 🙂

@aninka29...už si si objednala gusta?

leninka75
20. nov 2011

ešte počkáme na tatina kým vyleší auto a môžeme obedovať 🙂 ....

aninka29
20. nov 2011

ahojte 🙂 ....idem sa chváliť 😀 ...dnes je konečne prvý deň,ked Sabka sama bežká piškať na nočník 😵 😵 a zakaždým sa vypišká......čiže sme od rána so suchými gaťkami..hurááááááá 😵 😵 😵
@leninka75 objednala..a k tomu všetky druhy kapsúl 😵 ..zajtra dorazí
@letty86 užite si u svokrušky 🙂

jacka
20. nov 2011

ahojte,,,,,

konečne domáááááá.....hurááá 🙂 🙂 😵 .....čistučký...........čo viac si možem priať 😵 😀 😀 😀

@aninka29 super teším sa s tebou 😵 😵 😵 ......a vonku ste na tom ako...lebo mne sa doma tiež pýta......ale ked má von plienku tak 😝 😝 .....

jacka
21. nov 2011

Dobré ráno....... 🙂

Maťkovi sa nechcelo ísť ráno do školky..... ☹ ...dúfam že si zvykne

@aninka29...............................prvá..🙂

jacka
21. nov 2011

dnes ste ma tu nechali samúú...

navarené......pojdeme trošku von....

leninka75
21. nov 2011

ahojte!!.....

@jacka..že samú zabudni!!! 😀 😀 😀 ...ako si zvládla ten pobyt?...nedali jesť deťom niečo čo nemôžu?.. 😠 ....

@aninka29...super, držím palčeky, aby touž bolo fakt, že nastálo!!! 🙂....pýtala som sa na toho gusta, lebo som v sobotu skúšala kávičku z tassima, je to rovnaký princíp ako gusto, len chutnejšia káva..a tiež milka čokoládka pre detičky + dajú sa tam robiť aj čaje...cenovo to vychádza rovnako....ale prístoj je kvalitnejší než gusto......

leninka75
21. nov 2011

idem sa pustitť do okien 😝 😝 😝 😝

leninka75
21. nov 2011

dala som do albumu foto 😉

jacka
21. nov 2011

@leninka75 super foto 😵 😵

dufam že nedali....Maťko niečo spomínal že mu dal nejaký cukrík.....tak dufam že to bol taký čo može.......im asi ťažko vysvetiliť aby im nič nedával pokial sa na to ja nekuknem.,.....ako u ........de...lov.... 😝

v takomto hnuse ideš umývať okná?.....chce sa? 😉

aninka29
21. nov 2011

ahojte 🙂 ...boli sme vonku a u kmotrušky 🙂 ....vonku je hnus 😝
@jacka ahoj 😵 chýbala si mi 😵 😉
@leninka75 aj v guste sa dajú robiť čajíky 😉 .....ono,neviem,či kvalitnejší...asi každý podla svojho gusta 😀 čo som si čítala referencie,tak vyhral gusto pred tasimom...teda u mňa 🙂 ..aj ty si ideš kúpiť? 🙂

aninka29
21. nov 2011

ja mám dnes volný deň....Siminka v škôlke hurááá 🙂 ......poobede nás akurát čaká tanečná...moc sa mi nechce..ale musím sa premôcť 😝
@jacka vonku sme to bez plienok ešte neskúšali.....a ani asi teraz v zime nebudem 😒 ...sa bojím,aby neprechladla......ja budem rada,ked bude bez plienok aspon doma 🙂

aninka29
21. nov 2011

@leninka75 herečka si...neni o čom 😵 😵 😵 😵 .....pristane ti to 🙂
ja sa snažím zafarbiť na ryšavo 😉 ..cem mať vlasy ako deni....len to potrvá asi chvílu 🙂

jacka
21. nov 2011

krása...snežííííííí 😝 😝 😝 😝

jacka
21. nov 2011

@aninka29 no ako to šlo dnes Sabke doma bez plienočky...... 😵 😵

som rada že aspon dakomu som chýbala 😉 🙂

aninka29
21. nov 2011

@jacka to fááákt 😕 ..u nás ráno mrholkovalo,spadla sem tam aj nejaká mini vločka 😝

jacka
21. nov 2011

@aninka29 Simke sa chcelo do školky?

aninka29
21. nov 2011

@jacka domka dobre....síce sa raz popišala u kmotrušky do gatí...ale neva...však iné prostredie 🙂

jacka
21. nov 2011

@aninka29 máme biely dvor.....ale to zmizne .........len sa bojím aké budu cesty ked pojdeme pre Maťula

aninka29
21. nov 2011

@jacka vieš čo aj chcelo...len mudrovala,že ked tam nebude Zuzka /jej naj kámoška/..tak že nebude nič jesť v škôlke 😠 ..ale ona tam nepapa skoro vôbec 😝

jacka
21. nov 2011

@aninka29 to sa neráta..... 🙂

aninka29
21. nov 2011

@jacka ja ešte nechcem,aby snežilo....nech nasneží až počas sviatkov.....tiež sa bojím,v akom stave budú cesty.....

jacka
21. nov 2011

@aninka29 ja mám tiež problém dostať niečo do Maťka.......je ako papek... 😖

jacka
21. nov 2011

@aninka29 to by aj mne stačilo..okolo sviatkov sniežik......ale deti maju z neho radosť 🙂 ............................len nech teraz prestane....... ☹ ...potom ked sa vrátime tak možu aj traktory padať 😉

aninka29
21. nov 2011

@jacka ja už normálne niekedy len predychávam pri Simke...kolko sa ona nahučí kvôli tomu jedlu....a neznášam,ked povie,že jej to nechutí,a ani to ešte neochutnala 😠

leninka75
21. nov 2011

ďakujem dievčatá 🙂 😉

@jacka..chce nechce musím 😝 .......som premeškala to pekné slnečné počasie ☹........fakt sneží??!!!!!!!! 😝 😝 😕 😕 ...ešte by to mohlo počkať tak do 20. decembra 🙂

@aninka29.....ja to kupovať nejdem, beeee 😉 .........to je taká nedeľná káva alebo káva pre návštevu...piť to každý deň, tak neviem neviem ..........akú máš vlastne pôvodnú farbu vlasov??

jacka
21. nov 2011

@aninka29 ja mám toto presne .........ani to hádam poriadne nevidí.....a ked počujem ...maminka ja mám plné bruško......tak ma beru čerti...................ale ..ked mu poviem že sa mu tam nezmestia ani sladkosti tak mi poviem že druhá strana bruška je úplne prázdna nachystaná pre sladkosti......no chápeš to,??? 😠 😠 😠

jacka
21. nov 2011

@leninka75 ked musíš aspon budeš mať už po..... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre