Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
22. nov 2011

@leninka75 nech ti kávička chutí 😵

jacka
22. nov 2011

už sme tu....

dr. len mykla......plecom.....akože neviem čoby mu mohlo byť.......našťastie nedala atb.....len od kašla....calium....a vypýtala som si čipky od teploty......a tak.....Peťkovi nie je nič...ten sa tam jašil.....ako z divých vajec 😝

jacka
22. nov 2011

@aninka29 a teraz ti čo doniesol ?......

jacka
22. nov 2011

@leninka75 kávičku...fíha ho......dobrá si....ja som začala kávičkovať ked som dokojila........ale aj tak nespí 😝

jacka
22. nov 2011

@leninka75 a nechceš ísť aj cez Zvolen??? 😵

jacka
22. nov 2011

ešte nám dala Aerius......čo má s tým sirupom...že ho dáva na všetko??? 😅 😝

leninka75
22. nov 2011

@jacka ....žeby len nejaká viróza??....inak fajný prístup mudry!! 😠 ...............neboj aj to mám naplánované 😉 ....niekedy na jar pôjdeme ku inému bratrancovi do BB, tak potom sa ozvem, jo?! 🙂

leninka75
22. nov 2011

@jacka ..nechaj si ho, zatiaľ mu ho nedávaj....keby mal silnú nádchu alebo hnusný kašeľ, tak vtedy...je fakt dobrý 🙂.........som sa chcela opýtať, keď si s maťkom hovorila o celiakii, ako to zobral?....

jacka
22. nov 2011

@leninka75 len prídite budeme vás čakať....ešte že ich máš tolko 😵

jacka
22. nov 2011

@leninka75 najprv akoby ani nepočúval čo mu vravíme......ale už mu to pomaličky dochádza......ráno mi povedal že ked sa vyzdraví tak bude papať taký chlebík ako v školke.... 😢 ☹

jacka
22. nov 2011

@leninka75 dám mu len calium......možno 😒

leninka75
22. nov 2011

@jacka ..juj zlatko maličké!!!! .....až mi smutno zostalo keď som si to prečítala ☹ ........

leninka75
22. nov 2011

@jacka .....ten v BB je z mužovej rodiny a ten v poprade z mojej 🙂.........pekne podelené 😀.......dávaš deťom aj nejaké vitamíny?......ja lilušu natláčam grapefruitami......ale včera mi celá šťastná povedala, že v škôlke kašlala 😠......nechce sa jej chodiť opičke malej..........inak toto počasie je hnus, samá choroba.... 😝

leninka75
22. nov 2011

@jacka ..a čo je to to calium?....

jacka
22. nov 2011

@leninka75 calcium...... 😔

aninka29
22. nov 2011

@jacka inak ty máš perfišnú doku..asi ako my 😝 ....si asi zbytočne cestu merala..si mu mohla naordinovať sama
@leninka75 žeby jacka myslela calcium? 😒 .....

jacka
22. nov 2011

@leninka75 zlatá je.....celá rada že je chorá len aby nešla do školky......hm...... ☹ ....................dávam im každy večre nakrájam ovocie......a ešte celaskon....

aninka29
22. nov 2011

Sabka hajká...mňa neskutočne bolia kríže ☹ ...dojde návšteva 😝 to preto 😝

jacka
22. nov 2011

@aninka29 to som mohla....ale Maťko nezvykne mávať teploty....tak preto som šla...... 😝 ....a nejak mu neklesá 😝 Maťko si "uvaril"...šípkový čajík s medíkom .....tak chlipká...dufam že to prežijeme bez atb.....

jacka
22. nov 2011

@aninka29 aj moj jedne už spinká....som myslela že aj Maťko schrupne....ale ten tu ležká a kuk minimax....
ja takéto návštevy nemám rada 😝 ..................aj si niečo dávaš?

aninka29
22. nov 2011

@jacka držím prsty aby ste boli bez tých atb........mňááám šípkový....ľúúúúbim 😵 😵
dávam..inak by som asi neprežila 😝 ....ja mám furt bolestivý príchod mrchy 😝 😝 😝

jacka
22. nov 2011

@aninka29 aj ked si porodila tak to máš?......no nezávidím ti.....ja som to mávala pred porodmi....brrr....teraz je to super.........síce tiež bolia kríže ale dá sa to zniesť 😉

jacka
22. nov 2011

@aninka29 len prídi na čajík....máme ho vela...... 😵

aninka29
22. nov 2011

@jacka juj,rada by som prišla 😵 😵 😵
mávala som aj pred porodom....a aj po...a to mi každý vravel,že po porode sa to zmení 😝

leninka75
22. nov 2011

@aninka29 ......nemávaš vtedy aj migrénu? ☹

leninka75
22. nov 2011

@jacka ...kúp maťkovi preventan akut alebo junior...celkom to pomáha 🙂

jacka
22. nov 2011

@aninka29 to je blbé že sa ti to nezlepšilo..... ☹ 😔 ....mne sa to zmenilo...len hlava bolí dva dni v kuse pokial príde...sem tam kríže inak nič...čo sa celkom teším

aninka29
22. nov 2011

baby,kedy začnete piecť medovníky?...ja mám ešte čas,lebo ja robím také,čo sú mäkké hneď.........už aby to bolo...chcem si kúpiť také ti velké vykrajovače.....ja mám len tie maličké........chcela by som pár tých obrích medovníkov povešať na stromček

jacka
22. nov 2011

@leninka75 čo to je ...to nepoznám?

aninka29
22. nov 2011

@leninka75 zvyknem mať.....ale dúfam,že nepríde 😠 ..už som ju mala minulý mesiac až až...to by som už mala mať pokoj aspon do konca roka

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre