Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. nov 2011

@leninka75 príjemu zábavku 😵 ..................................tebe nejak skoro chodí domov....čo som si myslela až neskor 😅................akej prišiel nálady?.....

jacka
22. nov 2011

no to je divné..Maťko nechce ani párky....ach jáj........a teplota mu klesá pomaličky 😝 ..ale aspon že klesá 😉

utka
22. nov 2011

Ahojte!
Tak ako pokračujete s darčekmi pre detičky? Ja už mám skoro všetko 😉...

aninka29
22. nov 2011

@utka šikula si 🙂 ..ja napr.tiež pomaly finišujem...ešte zopár nákupov a bude to 😀
hotová sodoma gomora u nás baby 😠 ...Simonka prišla zo škôlky rozkekešená ako dávno nie 😠 ...všetci čerti s ňou trepali....samoška pridala sa k nej aj Sabka a bolo...som šla nervy zrušiť.....potom došla návšteva..tak to bolo ródeo
aj my máme list pre Ježiška vycapený na chladničke.....ešte zatial neposielame....ešte počkáme chvílu.....bubákujem s tým Simi,že ked bude vystrájať,tak ho ani nepošlem

utka
22. nov 2011

@aninka29 Ja mám tiež ešte pár vecí objednaných,ale to už ako by bolo 😉...My sme tiež ešte list Ježiškovi neposielali...
Idem do vane...je mi nejaká zima...

aninka29
22. nov 2011

@utka snád nebudeš chorá aj ty 😒 .......a čo všetko už máš ....sa stavím,že najviac dostane Viki 🙂 a ty s manžom...čo dostanete?..niečo spoločné,či dostaneš prekvapko? 🙂 😉

jacka
22. nov 2011

@aninka29 vyzerá to tak že ich strašíme všetky.....len dokedy nám to vydrží......... 😀 😀
no moji su celkom v pohode........pekne sa hrajkali......no samoška ja som asitovala 😀 😀

jacka
22. nov 2011

@utka no dufam že fakt nebudeš chorá ☹
ja som s darčekmi tak isto ako vlani....mám len pár kuskov...aj to viac oblečka........mne sa strašne zle kupuje..ked mám prívesky........aninka ty to ako robíš...všetko objenávaš????

aninka29
22. nov 2011

@jacka a ako ste sa hrali?....ked na zvieratká,tak chcem vedieť čo za zvieratko si bola ty 😉

@jacka áno...v podstate väčšina objednaná cez net 🙂 ...akurát ešte skočím zajtra alebo pozajtra do obchoďáku....a zvyšok dokúpim a je to..môžem baliť 🙂 ....niečo už nakúpil aj tatík...spokojná som..sa nebudem musieť plašiť ako po iné roky deň pred vianocami

utka
22. nov 2011

@aninka29, @jacka Nieeee, nebudem chorá...dúfam.
No my si asi kúpime niečo spoločné, ale neviem čo...
Jasné, že najviac dostane Viki. Ja ale kupujem pre Vikiho aj za našich, aj za svokrovcov.
Takže: rádiomagnetofón s CD, Lego hasičský čln, Gormiti-zlatá edícia, korčule na ľad, vysielačky, magnetickú tabuľku na kreslenie, vajíčko Gormiti, figúrky Gormiti, hodinky Gormiti, školské veci s Gormitmi-dosky na zošity, na čísla, na abecedu, peračník, plastelínu, vrecko na prezúvky...A ešte všelijaké oblečko...

jacka
23. nov 2011

ahojte.....

no super ..Viki musel byť dobručký 😵 😵

jacka
23. nov 2011
leninka75
23. nov 2011

ahojte!!!....

@jacka.....to si rovno hodiť mašľu 😝 😝 😝................včera prišiel OK....... 🙂

@utka .no tééééda dobručký bol celý rok 😵 😵 😵 😵

leninka75
23. nov 2011

@jacka ..ako dnes maťko?....a v noci?.....

aninka29
23. nov 2011

ahojte 🙂
@utka teeeda..tooolko darčekov 😵 ....Vikiho už chystáš do školy..super 🙂 ..a ako čítam,tak fičí na gormitoch 🙂 🙂
@jacka ako detičky?..lepšie?

aninka29
23. nov 2011

dnes sa mi začal deň super 😝 ...najprv som zaspala..som sa zobudila až o pol siedmej 😕 ..nič som nestíhala...inak vstávam o štvrť na šesť,aby som si v klude vypila kafíčko,kým pôjdeme do škôlky....dnes som nestíhala 😝 teda vypila som za pochodu
a pred chvílkou k nám prišli chlapci ..vymeniť radiátor za nový,starý už dosluhuje,tak aby nám zima nebola...takže je tu buchot,treskot...dúfam,že im to pôjde ako po masle,lebo tie naše staré rúry 😝 ach jooo

aninka29
23. nov 2011

a najdôležitejšie...na dnes som si urobila program,že pôjdeme na nákupy...a nič z toho 😝 ...tak zajtra

jacka
23. nov 2011

@aninka29 no nezávidím vám..... ☹

@leninka75 @aninka29 ..Maťko dobre....v noci sa poriadne vypotil....teraz má len trochu zvýšenú......ale bolí ho hrdlo ked kašle....neviem či ten calcium je na to dobrý

leninka75
23. nov 2011

@aninka29 .....juj a stihnú pokiaľ pôjde sabka hajať?:...

@jacka ..nemáš náhodou doma cumlací solmucol?.....ten je dobrý aj na kašeľ aj na hrdlo, alebo aspoň šalviový čajík...calcium aspoň čo ja viem je na hlasivky..teda aspoň ja to tak používam vždy na začiatku semestra, keď veľa kvákam po prázdninách a hrdlo to nezvláda 😀 😀

leninka75
23. nov 2011

keby ste vedeli ako mne bolo ráno zle 😝..hlava sa mi točila, vracať sa mi chcelo, zima mi strašná bola, kĺby ma boleli..brrrrrrr......... dúfam, že nelezie na mňa nejaká chrípka 😠 .........buchla som si ibalgin šuchla som sa pod perinku a už lepšie.......

jacka
23. nov 2011

@leninka75 žeby ti to pomohlo?...kde si dala maličkú................dufam že to bolo len chvílkové
kdeže ja nemám žiadny lieky.....ale tamtum mám....to mu možem dať?

leninka75
23. nov 2011

@jacka ...lolka našťastie spinkala...hej tantum je tiež dobré daj mu...

leninka75
23. nov 2011

pomóoc lolita zasa plizuje pečiatky 😠 ...idem jej dať radšej poriadny obed 😀

leninka75
23. nov 2011

olizuje 😔

jacka
23. nov 2011

@leninka75 veru daj je poriadne najesť......aby nezjedla aj teba 😀 😀 😉 .............čo fajné si jej navarila?

tak mu idem streknuť,.....dikes.... 😵

leninka75
23. nov 2011

@jacka ..rado sa stalo 🙂 ......no tú haruľu s ktorou mimochodom čakám aj na teba 😉

leninka75
23. nov 2011

@jacka ...mňa to mama naučila, že vždy treba mať doma základné lieky - kašeľ, hrdlo, nádcha, teplota a od bolesti........a je pravda, že v tomto počasí aj muž každú chvíľu niečo vypytuje, tak aby som mala nech chudáčik netrpí 😀 😀

jacka
23. nov 2011

@leninka75 no hanbím sa 😔 😉 ......jáj chlapi......božinku..... by hádam bez nás umreli 😀 😀 😀

no zabudla som.....mnam..harulka.......ved už idem....aj Peťko sa už vyspinkal.....takže čakáááj 😵

leninka75
23. nov 2011

@jacka ..ale to sa nemusíš, moja mama je sestrička, tak to má v krvi 🙂............. len švihaj 🙂 🙂 🙂

leninka75
23. nov 2011

bože už zasa to na mňa ide 😝 😝 😝 ..zasa mi začína byť tak blbo.....asi dám ďalší ibalgin, nech vydržím 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre