Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. nov 2011

@aninka29 nie nejdem...ked vidím ako varia Maťkovi v školke...ach jáááj ☹

jacka
24. nov 2011

@aninka29 len prídi..... 🙂

utka
24. nov 2011

Ahojte.
@aninka29, veď sú družiny...aj Viki bude musieť chodiť tam, nebude mať s kým byť.
@jacka to máš teda riadne veselo...

utka
24. nov 2011

@jacka ozaj, toto mám od kolegyne, to by mohli aj tvoji zbojníci...
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=40301

leninka75
24. nov 2011

zdá sa, že to Lolka včera všetko vygrcakala a dnes už OK...normálne sa naraňajkovala a zostalo to v nej a teraz hajká....v noci spala všelijako 😝 ..........asi 2 hoďky som ju držala na rukách v kresle čo som sa bála aby nevracala a nezadusila sa tým ☹ ...juj už na to nechcem ani myslieť 😢 .......zajtra asi nechám Lilku doma, nejako sa mi nepozdáva..začína tak chrchlavo kašlať oči červené..radšej nech si doma oddýchne.........

leninka75
24. nov 2011

@jacka ..Maťko ako dnes?..hrdielko sa lepší?..nemá už teplotu?....

leninka75
24. nov 2011

@aninka29.....čo ideš nakupovať?...

leninka75
24. nov 2011

ohľadne tej roboty...ja mám občas slabé chvíľky, že by som najradšej už vypadla do roboty 😀 .....asi je to tým, že mňa moja robota baví 😵 .....ale poznám sa, keď nastúpim po materskej o chvíľu zasa budem chcieť byť radšej doma 😀 ........mne by to vyhovovalo, byť v robote 3 dni a zvyšok doma 🙂 🙂 🙂 .................

jacka
24. nov 2011

@leninka75 zatial sa nesťažuje.......len nejak čudne rozpráva.......ale inak v poho..... 🙂
veru len ju nechaj doma.....tie očká neveštia nič dobré ☹..aj Maťko tým začal ☹...............juj tak to si mala fakt dobru noc 😔 😔................čo pre naše lásky neurobíme 🙂

@utka super vyzerá dobre hádam aj chutí..len dufam že nebude velmi sladká 🙂 ...........dakujem si zlatá že na nás myslíš.......teraz zhánam vianočné koláče je ich tolko že si neviem vybrať 😝

leninka75
24. nov 2011

@jacka ..veru máš pravdu..bolo mi na skapanie, ale zrazu som si to prestala uvedomovať a venovala som všetku energiu len lolke...........zaujímavo je to v tej prírode zariadené.....

Maťko už teplotu nemá?........ešte mu striekaš tantum?....

to je celkom fajn, že je toľko koláčikov pre bezlepkáčov!!!

leninka75
24. nov 2011

idem pre Lilušu.....prídem 😉

jacka
24. nov 2011

@leninka75 len prídi..... 😵

jacka
24. nov 2011

@leninka75 toto som si aj ja všimla.....si predstav...že mne kde bolo zle...napr-. zapálený prsník....a deťom nebolo nič....tak aj v noci dobre spali.....aj boli dobré......akoby citili že mamina si musí oddýchnuť 😵

jacka
24. nov 2011

som zvedavá dokedy zas pospinká Peťko.......mám pocit akoby pomaličky prestával spávať na obed 😔

leninka75
24. nov 2011

@jacka .....škoda ☹ ...aj malý oddych je lepší ako nič......

leninka75
24. nov 2011

lilkina učka je šialená žena ale v dobrom......zaviedla deťom dobré body a za 10 dostávajú odmenu.....liluša dostala 10-ty v pondelok a dnes dostala tú veľkú milku, sponky, gumky, čelenku, korálky a mentosky.......učka je šialená v tom, že to deťom kupuje za vlastné ....som ju dnes za to rovno sfúkla, že či chce zarábať lenna cudzie deti 😉 ......a ukazovala mi aké darčeky dostanú deti na vianočnej besiedke, ale na tie sme sa už skladali my 🙂

jacka
24. nov 2011

@leninka75 lepšie ako nič.....

Lilka je už doma?....ako je jej?

leninka75
24. nov 2011

a ešte jedna perla...liluša odmietla byť zajtra doma 😅 😅 😅 😅 😅 ..........nechápem 😕 😕 😕

jacka
24. nov 2011

@leninka75 tak to je......sa čudujem že v dnešnej dobe fungujú aj takýto ludia 🙂

jacka
24. nov 2011

@leninka75 čooooooo???...som v šoku.......žeby sa jej zapáčili darčeky?....

to si nejak skoro prišla zo školky....nemáte je daleko?

leninka75
24. nov 2011

lilka sa nezdá chorá.....len proste ja to cítim, že nie je úplne fit.........keď som sa pýtala muža či sa mu zdá, že na ňu niečo lezie, tak na mňa kukol, že či dobre vidím 😖

leninka75
24. nov 2011

@jacka .....žeby si myslela, že každý deň sú vianoce?????, 😀 😀 😀 .....teraz keď škôlku presťahovali to máme 4 min. 🙂 .....idem kŕmiť...

jacka
24. nov 2011

@leninka75 dobrú chuť.... 🙂
super tak blízko.... 😉 ...........................

utka
24. nov 2011

My ideme dnes na logo...Viki sa riadne zlepšil. C,S a Z už hovorí bez upozorňovania, L niekedy zabudne. Takže nám zostáva ešte R. Normálne je to také divné, také iné, keď tak pekne rozpráva...
Zajtra je Kataríny, my máme v práci 3. To bude zase koláčikov 😉.
Už sa teším, ale nie ne koláčiky, ale na to, že je piatok.

leninka75
24. nov 2011

@jacka ..ďakujeme 🙂

@utka ..áááááále prosím ťa, taký dobrý koláčik nie na zahodenie 😵 😵 😵 ...mne tiež sladké moc netreba,ale keď na mňa dobrý koláčik žmurkne nie je o čom 😀 😀 😀 😀 😀..super, že vikimu to tak dobre ide !!!

jacka
24. nov 2011

@utka ja by som sa aj na koláčiky.....mnam 😵 😵 😵
na logo ideme nabuduci týžden.......Maťko už poviem aj R...len tie sykavky....jáááj 😝 .ale naučí sa.... 😵 ........že ..úplne inak rozprávaju tí naši drobci 😵

jacka
24. nov 2011

detičky vonku....aspon na chvilu....aj tak je hnus......idem za nimi...

leninka75
24. nov 2011

tiež váham či ísť von...nechce sa mííííííííí..........

leninka75
24. nov 2011

vyhralo, že sa mi nechce 😀 .....juj to bude dnes dlhé poobedie ☹ ..lolka spala do 12:30, takže teraz už nepôjde a bude musieť vydržať aspoň do 6:30..muž je dnes dlho ide im nové auto, takže príde až keď budú baby spinkať.....si užijem 😝

jacka
24. nov 2011

@leninka75 to mne tak pravidelne chodí domov..........teda....viac áno ako nie..........a o spinkaní nehovorím 😔

moji sú ešte vonku.....ale už sa škriepia takže zachvilu pojdu za mnou..............fuj zima je tam 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre