Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
3. dec 2011

@letty86 hej...senzory..... 😀 😀 😀 ja som musela v stredu cestovať späť do Talianska, ale Denisko odmietol....takže....Denisko je na Slovensku, ja s tatinkom v Taliansku, ale už dnes v noci alebo nadránom cestujeme domkov..... 😵 😵 😵 😵 domotaná rodinka........ 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2011

ahojte,,,,,

mna bolí hlava....už od včera...... 😝

@letty86 aj tu je hnusne..... 😝 ..ani psa tam nevyženieš..... 😝 😝

jacka
3. dec 2011

@denisenko len si dávajte pozor....to idete na vašom aute?

denisenko
3. dec 2011

@jacka 😵 😵 😵 a deti si kam vyhnala?????mne je blbo už od včera....asi si pojdem dať homeo....neviem, či už nemám zas cestovnú horúčku........ 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
3. dec 2011

@jacka nooo....na našom.....lebo inak by sme potrebovali celý tranzit len pre seba, tolko máme vecí....a ešte pojdu s nami aj 2 Peťovi kolegovia, tak hádam bude veselo....... 😀

jacka
3. dec 2011

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
3. dec 2011

jedno spí........druhé odišlo s mužom ....

jacka
3. dec 2011

@denisenko tvoj muž sa volá Peťo???

denisenko
3. dec 2011

@jacka náš kufor má dlžku 2 metre...tak si asi voieš predstaviť...ešte čakám na kamarátku, ta tiež na Slovensko posiela lyže...... 😠

denisenko
3. dec 2011

@jacka Petrík svetrík...... 😵

jacka
3. dec 2011

@denisenko ved ty už musíš byť zvyknutá na cestovanie......som zvedavá ako sa cestovanie bude páčiť drobcovi v brušku 😉 ...ked tak často cestuješ hore dole 🙂

denisenko
3. dec 2011

@jacka a kam si ich spolu vyhnala v takom počasí......???? 😕

jacka
3. dec 2011

@denisenko aké má krásne meno 😵 😵 😵 😵

ked ťa nahnevá ako mu povieš?

denisenko
3. dec 2011

@jacka drobcovi sa to podla mna nepáči......vždy buchoce aj dve hodinky, kym si nájde nejaké vhodné miestočko..... 😀

jacka
3. dec 2011

@denisenko šli sami.......chceme nakladať kapustu tak sa kamoš ponukol....doma sa nudí asi....že nám príde helfnúť..tak šli pre neho.......a večer chceme ísť zas na vláčik.....s Mikulášom 😵

jacka
3. dec 2011

@denisenko to aj domov dojedš pokial sa uhniezdi 😵 😵

dufam že už s ním nebudeš cestovať-----😉

denisenko
3. dec 2011

@jacka ked ma nahnevá???? tak sa s ním nerozprávam....... 😀 😀 😀 😀 ale inak ho málokedy volám Peťo, nemá to rád.......bud Petrík alebo Pepo...... 😵 😵 😵 nemáš aj ty Petra? 😕

letty86
3. dec 2011

@denisenko tak už som v obraze...je to lepší pocit, ako byť mimo obrazu 😉 držím palce, nech cesta šťastlivo ubehne
@jacka tak ste si detičky rozdelili a kdeže išli?
my plánujeme zajtra ísť do obchodného centra, kde bude Mikuláš...na budúci týždeň má manža nabitý pracovný týždeň, tak neviem, či niekde skočím s oboma sama 😕 nie som na to zvyknútá
dnes už viki nehnačkuje, tak dúúúúúúúfam, že už je o.k.

jacka
3. dec 2011

@denisenko fíha ha......že Petrík......to sa zas mne nepáči...ked mojumu suseda povedala no ahoj Petrík....tak sa mi zježili všetky chlpy 😝
jasné že mám...preto vravím že pekné meno...........sa mi zdá že aj utka má doma Peťka 🙂

jacka
3. dec 2011

@letty86 jedno spinká...zatial.....a druhé zachvilu príde ...išiel s mužom ......

denisenko
3. dec 2011

@letty86 tento rok toho Mikuláša odbíjaju nejako skoro.... 😠 my pojdeme do Rajca na námestie, ale až 6-teho....len teraz rozmýšlam, že minulý rok mali školkári pre neho aj program, zatial Denisko nehovoril nič, tak ešte aby som neostala poriadne prekvapená, ked tam náhodou bude vystupovať...... 😎

denisenko
3. dec 2011

@jacka aj mne sa zdá, že utka má Peťa....alebo Leninka?... 😕 😕 😕 😕 😕 ja ti teraz nevím........... 😀

jacka
3. dec 2011

@denisenko aj naši budu mať v školke.....doobeda..... 😝 ...ked som sa opýtala že či možem prísť urobiť kuk...tak vraj len príde ...podáva balíčky....a odíde............a tie básničky sa potom načo učia 😠 😠 😠 😠 ....................som zvedavá čo bude v tom balíčku......

denisenko
3. dec 2011

fuj, nie je mi dobre......napchala som sa lasagnami, žeby preto? 😔

jacka
3. dec 2011

@denisenko žeby aj leninka mala????.........to veru teraz nevím ani ja.....

letty86
3. dec 2011

@jacka tvoj manžel sa volá Peto?
@denisenko ťa Nisko prekvapí 😉 mne kamarátka písala, že deti majú vystúpenie 8. a aj fotiť s Mikulášom sa vtedy budú

letty86
3. dec 2011

@jacka
@denisenko leninka nemá muža peťa, myslím, že utka

denisenko
3. dec 2011

@jacka akože Mikuláš sa nezdrží????? u nás neviem ako to funguje, len to na námestí býva primátor a je tam taký hodinový program...vrátane školkárov.......ale či aj niečo dostanú, alebio nie....neviem, viem len že mám dať 1 euro na divadlo, čo bude po Mikulášovi.....a 9,5E za fotky....viac nechceli....myslíš že tie balíčky idú z toho fondu ZRPS, či ako sa to teraz volá?????? 😕

jacka
3. dec 2011

@letty86 utka má doma Peťa.....ale neviem ako sa volá leninkin........ 😒

nie moj muž nie je Peťo......to by som nedovolila aby sa tak vola ako jeho otec......moj mám čisto madarské meno 😉 😝

letty86
3. dec 2011

@denisenko určite z fondu, ináč by pýtali prašule 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre