Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. dec 2011

@denisenko jasné že aj s kresbou..... 😵 😵 😵 🙂

no vidíš....ješ čo vidíš.......len sa pekne napapaušaj......pošli drobčekovi aby nebolo hladné 😵
aj naši sa mi zdá platia vyše jedného e......

denisenko
14. dec 2011

@jacka nemajú to vo všetkých školkách rovnaké?ozaj, dokedy máte školku??? nás sa pýtali, či aj medzi sviatkami budú deti chodiť, ale nikto nenahlásil, tak ani my nie.....zavrú 22. poobede a nastúpia až 9.-teho januára....si užijeme....ja sa nudíííííím......som smutný, že sa nikto so mnou nehrá......a podobne..... 😝 😝 😝 😝

jacka
14. dec 2011

@denisenko neviem kedy zatváraju.......ale nastupujú tiež 9teho.........ja si stále užívam......Maťko bude doma mesiac.........už teraz som z neho na prášky.........ale niekdy sa pekne hrajú tak si porobím.....ale niekdy by som.... 😠 😠 😠

jacka
14. dec 2011

@denisenko asi maju..teda mali by mať..nie,???.....ešte ti spáva poobede?

denisenko
14. dec 2011

@jacka tak si užiješ....nezávidím.... 😠 ja som dala Niska hned zo školky spať, tak dúfam, že sa vyspí do "krásy" a nie ako vždy v školke...do jedu..... 😠 😠

ráno pražilo slnko, teraz je tam úplne čierno...čo je už apríl????? 😕

denisenko
14. dec 2011

@jacka on musí ešte spať...najlepšie minimálne hodinu a pol, lepšia možnosť 2 hodinky.... potom je normálne slušne dieťatko...... 😵 😵

jacka
14. dec 2011

@denisenko .........tu veru nebolo slniečko.......ale tiež je tu tma.....som musela zapáliť svetlo...neznášam to.... 😠 😠
užívma ...plnými dúškami......dobre že muž chodí domov ked spia.....ani von s nimi......hlavu mám ako balon.... 😝 😝
spinkáva aj v školke?...no zlatý je...večer kedy zalahne?............to máš super že ti takto ešte spáva..... 😵

jacka
14. dec 2011

@denisenko ked nespí tak je aký?......

denisenko
14. dec 2011

@jacka ja neviem, on tvrdí, že spinká.... 😀 😀 😀 ale príde domov 😀 unavený a jedovatý a o 7-mej večer už nevylezie z postele ani raz.....tak asi toho vela nenaspí..... 😠 😠 😠
ta tma je deprimujúca..... 😝 😝 😝 😝

jacka
14. dec 2011

@denisenko aj teba chytá depka?.....
zvykne vyliezť s postele?.... 🙂 ...to skoro chodí spávať.....riadny spachtoško..bodaj by aj druhé také bolo 🙂

denisenko
14. dec 2011

@jacka hej, niekedy večer vylieza z postele, treba ísť cikať aj 5 krát...... 😠 😠 😠 😠 😠 ale odkedy sme tu, tak nevyšiel ani raz....a aj menej chodí v noci k nám do postele, takmer nikdy....vraj jemu sa v tej jeho páči...možno je to aj tým, že v taliansku má moc malú izbu a tu má velku, tak nemá nejaký pocit stiesnenosti..tak k nám takmer nechodí........ 😀

letty86
14. dec 2011

ahojte 😉
prišla som kuk 🙂
viki mala včera to vystúpenie v meste...bola to len taká minútka, ale bolo to milé...deti sa tešili a my rodičia tiež 😉
@denisenko vitaj 😉 že veľryba 😀 neveríííím 😀 nisko má peknú izbičku
@jacka matulko sa má fajn, naučil sa nové slovo, de, asi myslí kde a používa ho stále a na všetko 😀
Vikinka sa vraj zatjra teší do škôlky, lebo dnes asi po dvoch mesiacoch choroby prišla konečne jej naj kamoška, tak sa teší
@leninka75 ty tak stíhaš pri lolke vypekať? ja pri maťkovi toho veľa neurobím 😕

letty86
14. dec 2011

ste mi všetky zmizli 😕 ...dobrú noc 😔

leninka75
15. dec 2011

ahojte!!!!!!.....prvá???????????? 😨 😨 😨 ...čo to čo to??::...

@letty86...stíham keď spinká, ale s vyplazeným 😝.............večer keď baby zaspia som už KO, aby som niečo robila.....super, že maťko vie nové slovíčko 😵...lolka už tiež skúša opakovať .........väčšinou sú to prvé dve písmenká zo slova 🙂

denisenko
15. dec 2011

halo, halo..... 😉
idem variť...ale jedným očkom kuknem..... 😉 😉 😉
@leninka75 ty stíhaš viac ako ja....... 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. dec 2011

@denisenko ..myslíš, že stíham viac?.. čo varíš?..

leninka75
15. dec 2011

akosi sa mi dnes nič nechce 😝 ..myslela som, že upracem kuchyňu ale asi eeee....veď aj zajtra je deň 😀

utka
15. dec 2011

Ahojte.
Nejako nestíham sem ani nakuknúť. Čo máte nové: My máme dnes v práci vianočný večierok...zajtra mám dovolenku a budúci týždeň idem na OČR. Takže veget.

leninka75
15. dec 2011

jacka má pokazený PC ☹ 😠 😖

leninka75
15. dec 2011

@utka ....ahoj!....aninka bude mať nové snehule...a deni stále niekam skrýva bruško 🙂 ........viki je stále chorý?

leninka75
15. dec 2011

@denisenko ..no kde je to jedno očko?? 😀 .....

leninka75
15. dec 2011

ale čo tu pes zakapal??? 😠 😠 😠 ....................

denisenko
15. dec 2011

už som tu...... 😉
bola som na vianočnej besiedke v školke...také zlaté boli tie deturence....šikovné..... 🙂 🙂 🙂
@leninka75 no nekukla som jedným očkom.....prišlo mi prekvapko....kurier....a doviezol kočííík.....tak som sa dve hodiny vytešovala........ 😵 😵 😵 😵 😵 už chýba len postielka...... 😵

utka
15. dec 2011

@leninka75 nedeľu dopapá ATB, tak ho nechcem dať do škôlky...
@denisenko tak super, si sa vytešila, čo???

denisenko
15. dec 2011

@utka 😵 😵 😵 len neviem, či viac z tých detí alebo z kočíka..... 😀 😀

denisenko
15. dec 2011

a teraz besiedka..... 😵

utka
15. dec 2011

@denisenko jééééj...

denisenko
15. dec 2011

nikde nik?

denisenko
15. dec 2011

hm...tak dobrú noc, zabalím to aj ja...ešte som dala nejaké fotky na modrú strechu a pádlujem do hajan 😵 😵 😵 😵

denisenko
16. dec 2011

dobré ránko.... 🙂 🙂 🙂 Denisko v školke, idem hádam niečo požehliť, čo som včera oprala..... 🙄 nie že by sa mi chcelo.... 😖 😖 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre