Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
16. dec 2011

ahojte 😉
@leninka75 budete mat perný víkend, užite si ho
@denisenko pekný kočiar 🙂 chicco, že? aj ja mám golfky chicco a som spokojná 😉
u nás prší, cez víkend chceme skociť do mesta na vianočné trhy, tak dúfam, že nebude takto liať 😠

utka
16. dec 2011

Ahojte.
Dnes sme boli na fibroskopii nosa. Vikimu dorástla nosná mandľa, idú mi ju vyberať 28.3., ale tentokrát v celkovej narkóze...

utka
16. dec 2011

@denisenko ako si pozriem fotky na streche?

denisenko
17. dec 2011

halo..... 🙂 🙂 🙂 🙂
@utka to mu dorástlo nejako moc rýchlo, nie???? 😕 😕 😕 😕 😕 na fotky sa dostaneš, ked prejdeš na modrú strechu a nájdeš si album denisenko...tuším tak nejako... 😀

žienky, pečiem,dokonca som upratala.....to je výkon 😀 😀 😀 😀 včera som urobila vanilkové rožky, dneska tam mám linecké a možno spravím grilášky a ešte moj mužík chce medvedie labky...medovníčky zopár máme, a zo zvyškov urobím gulky...iné asi nebudem piecť, pretože sa mi neoplatí celý plech len kvoli návštevám..ja sladké nesmiem, Denisko 2 koláčiky za celé sviatky a chudák manžel..... 😀 😀 😀

utka
17. dec 2011

@denisenko asi áno, ale však to musíme mať my také "šťastie"...
No skúsim tú strechu...

utka
17. dec 2011

@denisenko super fotky. Krásne...

denisenko
17. dec 2011

@utka dakujeme.... 😉

denisenko
18. dec 2011

hmmm...a dnes nikto????? 😕

utka
18. dec 2011

Ahojte, my sme už domka...

leninka75
19. dec 2011

ahojte!!!.............uf konečne pondelok 😀 .......

@denisenko...aká šikovnica 🙂...takže ku vám už vianoce môžu prísť, napečené, upratané, stromček na balkóne..super 🙂 🙂 🙂..............čo ste ešte robkali cez víkend??:.......

leninka75
19. dec 2011

my máme dnes v škôlke besiedku...Lilka sa už nevedela dočkať .....keď som ju naťahovala, že bude ale musieť v škôlke aj spinkať,tak normálne súhlasila 😅 ...pre besiedku všetko 😀 😀

denisenko
19. dec 2011

@leninka75 že konečne pondelok..... 😀 😀 😀 nie je to jedno???? 😀 😀 😀 😀 normálne Lilka v školke nespí??? Denisko ráno zas štrajkoval, že on nejde, ale když musíš, tak musíš........ 😀 😀 😀 ešte som bola dokupiť tatinkovi nejaké klasické drobnosti pod stromček, lebo fakt nemám ani potuchy čo s ním.... ☹ ☹ ☹ včera bol pozerať nejakú motorku, ale som sa ho hned aj spýtala či si ju dá do izby pod stromček, ak ju kupi..... 😠 😠 😠 a mne je zas zle...už celý týžden je mi nanič...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 včera sme boli na večeri, romantika aj s krbom... 😵 😵

denisenko
19. dec 2011

kde je kto???? 😕

utka
19. dec 2011

Ja som tu. Mala som doma kaderníčku. Strihala aj Vikiho, aj mňa. ideme k lekárke. Zatiaľ papa...

utka
19. dec 2011

No už sme doma. Imunoalergologička nám pridala isoprinosine, vo februári mu budú robiť zase odbery.
U obvodnej nás vyzliekli do spodného prádla, že urobia hneď aj preventívku, len ho nezaočkovali, keď bol chorý a hlavne ešte stále berie Imunor...Tam si mám zavolať v januári...Ale mám OČR, o to mi šlo pôvodne. Manžel volal za výsledky výterov, tie sú už konečne OK.

aninka29
19. dec 2011

ahojte mamky 🙂 ..nejak nič nestíham 😝.. .sestra odišli v sobotu...stihla som aj kaderníčku 😵 ..v nedelu sme mali návštevu....dnes som ešte behala po vybavovačkách,poobede tanečná...zajtra má Simka zo škôlky vystúpenie pre osamelých,ale šupnem sa medzi nich aj ja 😀 aj tak musím rozviezť deti zo školky do kulturáku,takže zajtra som školkarský autobus 😀 ...v stredu majú vystúpenie pre rodičov..a to najdôležitejšie..zajtra nám dojde domkov tatiko 😵 😵 😵 teda dúfam,že dojde....lebo linka Pha-Ke štrajkuje 😝 ...snád dojdu šťastlivo čo najskôr 🙂 ...........
idem si vás prečítať

denisenko
20. dec 2011

dobré ránko.... 🙂
žienky moje, zle mi je...už týžden...... ☹ ☹ ☹ ☹ pomaly nič nezjem a to čo zjem, ide aj vonku...ako je to normálne teraz?????priberám, ale strášne ma všetko tlačí.... 😖 😖 😖 😖 😖 😖
zajtra asi pojdeme poobede k našim, teda ak to zvládnem..... 😠 😠

denisenko
20. dec 2011

@aninka29 štrajkujú? a prečo?..len nech sa vám tatinko veru šťastlivo vráti, aj tak si dal načas..... 😀

jacka
20. dec 2011

ahojte.......

@denisenko konečne utorok 😀 😀 😉

jacka
20. dec 2011

@denisenko to bude tým že rastie bruško....a to nechutenstvo....to by už nemalo byť......ked pojdeš na kontrolu tak sa popýtaj

jacka
20. dec 2011

😕 😕 😕 😕 .....kdeže ste???

jacka
20. dec 2011

vyzerá to tak že som tu sama.. 😝
ideme sa poobliekať a šup s nimi do blata.... 😝 😝

utka
20. dec 2011

Ahojte...
Ja som ráno prezliekla periny, urobila som ryžový nákyp, s Viki sme ozdobili stromček, poupratovala som a teraz už trošku oddychujem. Ale o chvíľu ideme do škôlky po veci...

aninka29
20. dec 2011

ahojte mamulky 🙂
@jacka konečne si späť 😵 😵
vystúpenie bolo krásne 😵 zlatunké boli detičky..........zajtra budú vystupovať aj v škôlke...už sa teším 🙂
idem uložiť baby do hajan a budem čakať tatíka....mal by už sedieť v lietadle z holandska,a ked pojde všetko hladko,tak o polnoci je doma 😵 😵
dobrú nocku

letty86
20. dec 2011

ahojte
tak málo ste popísali 😕 cítiť, že Vianoce sa blížia
my sme boli včera na vianočných trhoch, dala som si medovinu a hned sa mi chcelo spať 😔 😕ktovie, čo mi do nej naliali 😅
aj my máme zajtra vystúpenie v škôlke, tak sa teším 🙂
dobrú noc všetkým 😵

utka
20. dec 2011

Posledné darčeky nakúpené, pobalené...môžu byť Vianoce 😉.

jacka
21. dec 2011

ahojte

@aninka29...dakujem 😵 😵 😵

@letty86
@aninka29 my sme od vystúpenia... ☹ ......MAťko je stále domka.....ale neva...aspon si ho vychutnávam 😀 😀 😠 😝

@utka nemožu....čosi........moje nie sú pobalené.....ešte nemám zlepené linecké..... 😝 ...som aj jan robila včera ryžový..... 😉

jacka
21. dec 2011

inak dobrá kosa......-9 😝 😝 😝 ............dufam že aspon 😎 😎 ...vyjde ako včera 😎 😎 🙂

leninka75
21. dec 2011

ahojte žubrienky!!..........ja v týchto dňoch radšej ani nezapínam PC .....mám toho veľa postíhať, tak radšej nejdem dráždiť seba sa 😀 😀 😀 😀 😀 .........ale ide mi to dobre 😵 😵 😵 ..dnes je muž pol dňa doma, potreboval kukmapu lebo ide jazdiť nové auto tak som sa sem trošku šupla.. 😀 .....

@jacka ..šunka opravená??? 🙂 ...ja sa idem nervačiť od zajtra ...Lilka chce byť už doma ...

jacka
21. dec 2011

@leninka75 tak tak....opravená........ale ani mi velmi nechýbal...porobila som si čo som chcela.............................vitaj v klube......ked mi bude ťažko si spomeniem aj na teba 🙂 😀 😀 😀 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre