Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. jan 2012

@utka .....veru aspon im ušiel čas.....vybláznili sa......ale viac mi vadí že musíme chodiť do bb.....tam sa mi nechce 😝 ...............ale boli spokojný...... 🙂 a to som rada...nechceli ísť ani domov.... 😵

@leninka75 bolo super......unavená som ako kon.......ešteže Maťko si vie vytiahnuť boby tam kam treba...ale s Peťkom je to na figu....aj hore ťahať aj dole pozor dávať........a niekto tam urobil bunker....tam sa tam schovávali....

jacka
8. jan 2012

a Maťkovi sa nechce ísť do školky..........aj mne tu bude smutno....a asi ma chytá depka.....so všetkého ☹ ☹ 😢 ...super teraz na noc 😝

jacka
8. jan 2012

dobrú noc...... 🙂

denisenko
8. jan 2012

@jacka nebud smutná.... ☹ nevyspíš sa..... 😔 ...aj my sme dnes boli sánkovať..teda...chlapi, ja som pekne v teplúčku klábosila......... 😀 chalani sa vraj spustili 3x...prvý krát si aj vyšlapali kopček, ale kedže sankárska dráha ma 3 km, tak len raz...potom sa už dali radšej vyviezť lanovkou........ 😀 😀 😀

denisenko
8. jan 2012

@utka Leninka asi myslela na delenú stravu...... 😵

jacka
8. jan 2012

@denisenko snažím sa...... ☹

jacka
8. jan 2012

@denisenko máte tam vela snehu...

denisenko
8. jan 2012

@jacka tu u nás????ani chlp...ale boli sme u švagrov na lyžiarskych kopcov a tam majú aj vyše pol metra....nie je to od nás daleko, len asi 40 km....aj tak tam často nechodíme, len raz do roka....tak sme spojili príjemné s užitočným..... 😀 😀 😀 😀

jacka
8. jan 2012

@denisenko tak to je asi ako u nás....ani kusok snehu...a v dalšej dedine sa možeš vyválať........ 😀 😝 ...škoda že aj tu nepadlo
aspon ste mali zmenu a Nisko sa určite páčilo....budu aj foto?........to vy tam máte riadnu rodinku......nikomu sa nechce byť na sk?? 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
8. jan 2012

@jacka fotky nebudú...foťák ostal doma..... 😠 😠 😠 len nejaké válanie v snehu, čo fotil Niskov krsný na mobil...a toť vsjo.... 🙂 🙂 hej, máme to tu pestré...ale všetci sa už pomalyx chystajú vrátiť.....vraj....ale poznáš, človek mieni a........ 😖 😖 😖

jacka
8. jan 2012

@denisenko vážne chcu ísť domov?................ved aj to válenie mi bude stačiť 😉 ...........predpokladám že ste prišli celý mokrý domov.........

denisenko
8. jan 2012

@jacka a vy máte kde fotečky?????....ešteže som mu zobrala pančušky na prezlečenie, tepláky ostali na byte, takže sa rovno mohol prezliecť do suchého...ale vraj aj nabúrali....no, nikomu som nič zašívať nemusela, tak hádam nič vážne... 😀 😀 😀 😀 ..ale som rada, že ja som sa tam motkať nemusela...ja neznášam zimu....... 😝 😀

denisenko
8. jan 2012

@jacka a vy ste si sneh nepredplatili, či ako, ked vám nenasnežilo?????? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. jan 2012

@denisenko idem moja.....muž ma už vyhadzuje že potrebuje niečo poplatiť...tak ho nejdem zdržovať 😀 😀 ..............pohladkaj bruško...a dobru nocku a pekné sníčky....pa pa 🙂

jacka
8. jan 2012

@denisenko nebrala som foťák..........dnes nebude nič.... 😀 😀 😀

jacka
8. jan 2012

@denisenko ja tiež nemám rada zimu....ale pre deti je to radosť..................tu bývaju zlý luda ked ani perinbabka nedala sneh......nikdy som si nemyslela že budem chodiť za snehom.........ako na juhu 😀 😀 😀 ...musíme do Tater 😀 😀 😀 😀

jacka
8. jan 2012

už naozaj padám.....mi tu niekto stepuje 😝 😝 😀 😀

jacka
8. jan 2012

pa pa 🙂 🙂 🙂

denisenko
8. jan 2012

@jacka dobrú noc...aj ja idem..bolí ma tu chrbát..len ked vidím čo za "hovadinu"...sorrry za výraz....ten moj muž pozerá....Van Helsing..... 😝 😝 😝 😝 😝 ...no nič, prežijem.....pekné sny..... 😵

jacka
9. jan 2012

ahojte......

Maťko v školke .....som myslela že bude horšie.....ale bez problémov....zlatý je 🙂

@denisenko dufam že si prežila bez následkov 🙂 😉

jacka
9. jan 2012

nikto nikde???:...tak si idem povysávať...a pojdeme trošku von

denisenko
9. jan 2012

dobré ránko... 🙂 jujky, mne sa tak nechcelo vstávať....ale o 8-mej som sa predsa len donutila vyliezť z postele...Denisko už tak pýtal ranajky, že to nešlo ignorovať ani s vankúšom na hlave....... 😀 😀 aj tak mám toho dneska na pláne nejako viac....dala som oprať, vyzliekla postele, zarobila na knedlu a vyhodila do okna paplony...takže už len spratať a urobiť obed....konečne si spravím to mäsko, kapustu a knedlu...len ešte neviem akú polievku...... 😖
@jacka tak to máš super, že školka bez frflania...mne ráno Nisko hned zahlásil: maminka, máme dneska volno????? 😀

utka
9. jan 2012

Ahojte.
Od stredy majú v škôlke kurz korčuľovania. Mali také niečo aj vaše detičky? Vôbec neviem, čo mám tam Vikimu obliecť ☹...
V práci celkom pohoda, ešte sme stále iba dve. Ale od stredy má kolegyňa dovolenku, tak budem sama...to bude zaberák ☹...

aninka29
9. jan 2012

ahojte 🙂 ...aj my sme šli do škôlky bez problémov na moje prekvapenie...akurát to skoré ranné vstávanie 🙄 ........a v škôlke nastali nejaké zmeny,čo sa učitelov a vedenia týka 😝 všetci rodičia sme z toho trošku na nervy,ale čo...ked máme múdreho pána starostu 😝 😝 by som ho ........
baby krásne fotečky ste dali 😵 😵 😵 😵
20 januára ideme na zápis do školy 😵 ...aj sa tešíme,aj bojíme...jedno s druhým

utka
9. jan 2012

Nikde nikto?

denisenko
9. jan 2012

ale hej, ja som tu...len ma Denisko nepustil ....... 😀 😀 😀 ideme zalahnúť...fakt somnejaká unavená....aj tatinko vravel, že asi mi niečo bude, ked každý den ležím v posteli aj do8-mej....asi by som si mala dať odmerať železo, tá unava može byť aj z nedostatku, že??????? 😕

a zas som sa "dožrala"..aj knedla vyšla...... 😀 😀 😀 😀
@aninka29 a tie zmeny máte k lepšiemu alebo k horšiemu? my sme síce dali odklad na zápis, ale zrejme to stihneme..budúci týžden asi už cestujeme ..... 😝

jacka
9. jan 2012

@utka ja neviem vyše mesiaca nebol v školke....nečítala som oznamy.....

@denisenko to može byť aj teho únava...sa som tiež v kuse spala......teda chcela som.....velmi sa mi nedalo..ale ked bola príležitosť vždy so si schrupla.....

Peťko ma už vyhadzuje.....aj tak pojdeme pre Maťka pomaličky.... 🙂

utka
9. jan 2012

Ahojte. Dnes sme boli na detskej super oslavičke. A na záver bol aj ohňostroj.

jacka
10. jan 2012

ahojte,,,......

a sneží a sneží......nemohlo to skor 😉

utka
10. jan 2012

Ahojte...
a prší a prší.....nemohlo by prestať??? 😉
Ja už chcem jar!!!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre