Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. jan 2012

@denisenko nás riadne prekvapuju tie naše deti........čo všetko maju v tých hlavičkách 😵 😵 😵

denisenko
12. jan 2012

@jacka no , niekedy by som chcela vedieť, nad čím všetkým uvažujú.....ach, jáj, len čo sadnem k PC, drobec má vždy štikútku......asi zmením polohu..... 😉

jacka
12. jan 2012

@leninka75 ako chytro si navarila 🙂 😵

jacka
12. jan 2012

@denisenko asi sa mu nepáči že závisláčiš na koníku 😵

denisenko
12. jan 2012

@jacka tiež si myslím...aj večer, ked kukám inzeráty je to taký bordel v bruchu, že sa bojím, že sa mu niečo stane.....napr. omotá sa na pupočnú šnúru..... 😠 😠 😠 vždy protestuje....v aute a pri nete....no povedz, čo z toho bude??? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

jacka
12. jan 2012

@denisenko aj ja....celkom by ma to zaujmalo.....najlepšie je ked kuk tv ...nekaju rozprávku....a sa s mužom rozprávame....tak sem tam sa pridá do debaty................ale ked mu niečo kážem tak hluchý nemý 😠 😠

jacka
12. jan 2012

@denisenko mamičkin maznáčik..chce ťa len pre seba...... 🙂 😵

jacka
12. jan 2012

@denisenko čo hned myslíš na to najhoršie....čoby si omotal.....už mu je tam tesno....... 🙂 nemá sa velmi kde mrviť 😉

denisenko
12. jan 2012

@jacka to je ako u nás...cez kopír....hluchý, ked niečo vravím...a ked nie je pri nás, tak počuje všetko...aj ked spí..... 😀 😀 😀 😀 ...uvidíme...myslím, že miesta ma ešte dosť..... 😉 len vytrča nožičky....lebo asi hlava je dolu. aspon si myslím, kedže tie pravidelné štikutanice cítim len v dolnej časti.....a kopance hore..... 😀

leninka75
12. jan 2012

to presne s tou hluchotou aj u nás tak 😀 😀 😀 ..a keď netreba tak má uši aj na zadku 😀 😀 😀

jacka
12. jan 2012

@denisenko tak je už asi otočné..... 😵 😵 ...myslíš že ešte má maličký tam miesto.....ja by som to netvrdila 😉

jacka
12. jan 2012

@denisenko
@leninka75 tak máme rovnaké deti.... 🙂...................kto je otcom.....😀

leninka75
12. jan 2012

@jacka ..to vieš šikovná som 😀 😀 ..ako ste sa vyblatili?? 😀

@denisenko..moje baby asi neštikútali, to som nikdy necítila ☹ ..neboj bude z neho krásne, voňavé bábätko 😵 ......

leninka75
12. jan 2012

@jacka ..to keby som vedela 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. jan 2012

@leninka75
@jacka ešteže mama je vraj vždy istá....... 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. jan 2012

Lolka sedí pod stolíkom, vyťahuje časáky, pije čaj ....teraz čakám, že keď sa zdvihne tak sa tak tresne do hlavy len tak zahučí 😖

leninka75
12. jan 2012

@denisenko ..veru 😉

leninka75
12. jan 2012

@denisenko vám ešte svieti slniečko?....mne tu už tak chýba ☹ ....som ho nevidela ani nepamätám 😢

leninka75
12. jan 2012

liluša ma tak vytáča do nepríčetna 😠 ...stále chce aby som ju obsluhovala jak bábo v perinke 😠 ......podaj mi toto, poď ma zakryť......žeby som jej zaplatila slúžku?...

denisenko
12. jan 2012

@leninka75 ešte svieti...každý den...ale tu na našej strane len do obeda, potom je na druhej strane tohto údolia.....ale je krásne modro..... 😉 ...dneska sme ráno pozerali rozprávku s Niskom , Tweety, a spol, ako malé batolatá....a babička a tam sa tiež Silvester, a ten káčer a zajačik nechali obsluhovať ako bábatka.....tak to starká vyriešila...dala im detskú stoličku, detskú papkačku a cumlík a plienočky a oni si to rozmysleli..... 😀 😀 😀 Denisko ostal bez komentára...ale tiež som mu povedala, že tak dopadne, ked nebude chcieť sám sa obliekať a jesť...... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. jan 2012

@denisenko ..keď ja už koľkokrát neviem čo s tým mojim krpcom, ako ju presvedčiť ☹ ..a to má ešte len 5 rokov...dohováranie, to akoby som hrach na stenu hádzala, bitkou sa u nás veci neriešia..tak už len zakazovanie obľúbených vecí......

denisenko
12. jan 2012

@leninka75 ...to poznám...ked nemá náladu, tak nepresvedčíme.....ked má dobrý den, všetko ide samo, ešte mi aj pomože s kopou vecí...... 😠 😉

leninka75
12. jan 2012

nejaký malý smradík tu behá okolo 😀 😀 😀 😀 ...fuuuuuuuj ..idem prebaľovať 😝

denisenko
12. jan 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀

jacka
12. jan 2012

@leninka75 u nás boloslniečko.....asi hodku dve...ale vetrisko zo severa fuka.......hnus je tma....a zablatili sme sa do neureka.......Peťko všetky kaluže vyšpliechal......som mu žmýkala ponožky...dufam že nebude chorý

jacka
12. jan 2012

@denisenko to by mal vidieť Maťko........ale ked ho postraším plienkou....tak by ste ho mali vidieť 😀 😀 😀 ...ja už som predsa velký 😀 😀

leninka75
12. jan 2012

@jacka ..hej , hej strašne sú veľkí 😀 😀 😀 😀..takí trošku väčší zahradní trpaslíci 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. jan 2012

lolka už robí prestavbu v skrinkách..musím ísť ku nej....

jacka
12. jan 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 .............................sú velký vtedy ked to vyhovuje im 😝 😝

ale ked to tak čítam tak si prechádzame všetky rovnakým obdobím.....a zachvilu nás to čaká zas.......žeby sme sa už obrnili??? 😉

denisenko
12. jan 2012

@jacka to poznám..ja sem tam vytiahnem aj dudinku......to ešte len uteká...... 😀 😀 😀
ai sú naozaj všetky tie deti rovnaké...len si neviem spomenúť, či aj my sme boli také...... 😀 😀 😀 ...isto nie..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre