Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. jún 2014

@leninka75 v školke.------...............doniesli sme kvietky....učke až zimomrviavky naskočili...........dnes to tá normálna..............a že tá druhá má problém so synom.....že droguje ....policia ho hlada ..pár krát bol nezvestný.......ach jááj....to má nejaký 17 -....18 rokov.....nedožiť sa

leninka75
27. jún 2014

@katka1819
@denisenko
@jacka ..............škoda, že sa nejako nevieme dohodnúť na chatovacom termíne ☹ ☹ ☹ ..............ale snáď ten september ešte nejako spískame 🙂

leninka75
27. jún 2014

@jacka .brrrrrr to sú hrozné veci ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ................úprimne ju ľutujem ☹ ................Maťko je dnes do kedy?

jacka
27. jún 2014

@leninka75 asi preto je taká........aj mne je jej luto.................ale takto si nadrába dalšie problémy ☹ ☹ ☹
do 10.00.......ak skončí skor má zavolať.......... 😵 ......................táák sa tešil.......a kupila som im kvietok v lidli...................a pol školy ich má 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
27. jún 2014

@leninka75 no čo ti poviem ... ja by som aj ten august nejako dala ... len neviem musíme sa dohodnúť všicken 😀 a kľudne aj v septembri ale zo začiatku aby nám potom nebolo kosno 😅 ja nerada zimu .... 😉

katka1819
27. jún 2014

@jacka 😀 preto som ja v Lidli nekupovala kvietky 😀 😀 😀 ooooooooooooooooooooooozaj keď sme pri tom ako je to s mobilmi u Vašich detí máte .... nemáte ... My nemáme ale sme akurát včera obzerali mobilose že by na narodky Peterko už aj dostal ...lebo pýta ,pýta ale sa mi zdalo ešte skoro 😅 a keď aký Ste kúpili ??? 🙂

katka1819
27. jún 2014

no moje pôjdeme aj s Matúškom čakať Petríčka ku škole som mu sľúbila nejaký ten darček za vysvedčko 😉 končia o 9.00 ... tak pôjdeme poobzerať alebo skočíme do cukrárne 😉 a darček si necháme na Žilinu ,lebo u nás niečo normálne kúpiť no o nervy ........ papa kuknem neskôr 😀

jacka
27. jún 2014

@katka1819 ........ja som povodne nechcela kvet...len kávu a niečo sladké.........ale tým kvetom som neodolala.... 😀 😀 😀 😀 😀 .....................ved nevadí...... 😀 😀 ...................mobil má.....od kedy sa mi posr...alo.......auto že museli susedia ísť pre deti.......tak pre istotu.........keby niečo................a mobil ...obyčajný len na telefonovanie.........

jacka
27. jún 2014

@katka1819 aj ja s chystám so cukrárni............a darček....čo je viem.........nejak mu to dáme s narodkami 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
27. jún 2014

@katka1819 som si spomenula....Maťko chce ísť do kina na lietadlá2...tak to bude darček 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2014

@jacka ............my sme dávali robiť kytičku u nás v kvetinárstve....slečinka vybrala pre učku minigerbery a ešte jej vyrobila takú girlandu na zavesenie z motýlikov 😉 .................

leninka75
27. jún 2014

@katka1819 ..........Lilka má tiež mobil (Samsung galaxy mini), ale len kôli tomu, že obaja pracujeme v ZA..tak pre istotu..... 😉 .....................my sme sa rozhodli, že na chatu ideme tak či tak....pravdepodobne to bude do Zuberca, máme tam univerzitné rekreačné zariadenie......buď koncom júla alebo niekdy v auguste 🙂 ......ale v každom prípade ak bude koníkovská chata ideeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......................

leninka75
27. jún 2014

@katka1819 @jacka ..................my za vysvečko nekupujeme nič 🙂 ..............Lilka sa neučí pre nás ale pre seba 😉 ............takže ak niečo, tak max niečo podobné ako @jacka ......zmrzka alebo pizza 😉

jacka
27. jún 2014

a kdeže sa blíži náš mesiac,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,čo idete našim 8 ročným kupovať??? 🙂 🙂 🙂 🙂

kamajka
27. jún 2014

Ahojte dievcata,aj ja mam juloveho chlapceka 2006. Mozem sa k vam pridat a pokecat semtam? Viem ze ste tu uz zohraty tim ale budem rada ak ma prijmete do party🙂 dakujem🙂

jacka
27. jún 2014

som zvedavá aká je pravdepodonosť že zabudnem na Maťka

jacka
27. jún 2014

@kamajka pridaj.......chlapcov je tu prevaha 🙂 😵 😵

jacka
27. jún 2014

@leninka75 pizza......tu som ešte taku pre nich nenašla ☹ ☹ .............tak by som si dala sem tam aj inu ako tu moju

jacka
27. jún 2014

@kamajka možeš napísať niečo o sebe 🙂

kamajka
27. jún 2014

@jacka musim si precitat dozadu nejake prispevky nech sa viem zapojit🙂)))

kamajka
27. jún 2014

@jacka u nas mame perfektnu pizzu.moj muz je straaasny labuznik a nasa pizza mu chuti,takze je naozaj dobra. A nieco o sebe,neviem co by to malo byt🙂

jacka
27. jún 2014

@kamajka hocičo 🙂 .....o mužovi....o deťoch...........ale vidím že si najbližšie ku mne.... 🙂 🙂 🙂 ostané su severanky 😉

leninka75
27. jún 2014

@jacka ..........veru už zasa narodky.....a teraz neviem toto 😵 😵 😵 😵 😵 😵 či toto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .................také zmiešané pocity mám z toho ako ten čas letí 😝 ............
...........my ideme kúpiť Lilke bickáč ..........má 16-tku a chúďatko už na tom vyzerá pekne smiešne 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...................len muž chce 20-tku ja som za 24-ku..........muž to vidí tak, že 20-tka bude potom zasa pre Laurinku...........a Liluša ma stále užiera s melírom, čo nechcem dovoliť takej krpani...ale našla som v Dráčiku, také umývacie farbičky na vlasy..tak toto sme kúpili ale berieme to so sebou na dovolenku, keďže Lilka bude mať narodky tam 🙂.................ty čo ideš Maťkovi?????????

leninka75
27. jún 2014

@kamajka .....vitaj!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ............som kukala na tvoje detičky, tak zasa si rozšírila chlapčenské rady ☹ 😉...........kedy aj mne príde parťáčka s dievčatami??????????...........ale nič v zlom 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 .to ja len tak.......aspoň sa nám rozšíri ponuka ženíchov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............aby si bola v obraze, tak občas tu kujeme plány spoločnej budúcnosti našich detí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. jún 2014

@letty86 ............ja som aj zabudla, že si spomínala svadbu 😔 ..........Vikuška teda super vydržala 😵 😵 😵 😵 😵 ..............Maťka budeš dávať do škôlky aj cez prázdniny či bude všetci doma? 😉 ..u svokruše? 🙂

jacka
27. jún 2014

@leninka75 tak to je jasný schyzofrenia.....aj u mna................................................ja ani neviem aký má MAťko asi 24...........melír.......to čo ešte nevymyslia 😀 😀 😀 😉 ............tak potom ju odfoť.... 🙂 ešte že ja taká starosti nebudem mať...teda aspon dúfam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................ja netuším čo mu ideme kupiť.....a v nedelu aj Peťko......o týžden moj muž..............meniny..........napísal si že chce knižku encyklopediu.......ja som úplne vygumovaná 😝 😝

jacka
27. jún 2014

@leninka75 ved nebude smutná.....ale mám taký pocit že si tu jediná s dvoma babami.... 🙂 🙂 🙂 tak už len to tretice 😵 😵 😵

leninka75
27. jún 2014

@letty86...krásne fotečky si pridala!!! 😵 😵 😵

jacka
27. jún 2014

@leninka75 že.... 😵 😵 😵

leninka75
27. jún 2014

@jacka ..........no s tými darčekmi ja mám večne problém 😝 .........presne jak ty vygumovaná 😉 ..........väčšinou Majo prichádza s celkom dobrými nápadmi 😉 😉 😉 😉 😉 .................ja skôr také praktické veci..aj teraz by sa hodili nejaké rifle, tričká, tepláková súprava..........však to poznáš ideš vybrať decku nohavice a hop, však ešte nedávno boli OK a teraz sú zrazu krátke 😠 😠 😠 😠 ............. Lilka tak nejako "nárazovo" vyrastá...nič nič a zrazu sú veci krátke............ale určite sa bude pýtať mama aj svokra čo majú kúpiť, tak to nejako prerozdelím 😀 😀 😀 😀 ..............a neviem ako u vás ale Lolke sa kupuje úplne najhoršie..všetko má po Lilke..a teraz čo?....babo raď 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre