Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
5. feb 2013

@jacka .....si zlatá ďakujem!! 😵 ........všetko OK..bude to tým počasím, ja som chorá z toho čo je už dlho vonku ☹ ☹ ☹ .......idem sa trošku pohrať 😵 ...neskôr ešte prídem 😉

jacka
5. feb 2013

@leninka75 prídi príd....................ja sa nemám s kým pohrať....... ☹ .....................a vieš čo?.....Peťko ráno vyhodil muža ....že ocino chod už ....ten v šoku....hned mi volal.... 😀 😀 😀

denisenko
5. feb 2013

ahojte.... 😉
@leninka75 ..kukám na tie fotky....ved ty si stále rovnaká....nestarneš??? 😕 😉 ....fuj, u nás lialo od rána...a neviem, či ešte leje...sa mi nič nechce.... 😝 😝 😝 😝
@jacka dobre som popchopila, že ho vyhodil zo školky???? 😕 ...... my máme rezne od nedele....sú v páci v chladničke...najskor boli v trojobale, dneska sa mi nechce , tak asi len na prírodno a ešte ostanú aj na zajtra....možno v cestíčku?????...ešte šťastie že mi mäso možeme každý den...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tatík má obed v robote, takže nám nejako ostalo...... 😕 😕 😕 😕

denisenko
5. feb 2013

a inak...spali sme....jedna fľaška o 1.20 a toť vsjo..... 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
5. feb 2013

čafte som tu 😀 a aj u nás v Bytči čiape od rána ránového 😅

denisenko
5. feb 2013

@leninka75 ...som vedela, že som niečo chcela...už viem.... 😀 😀 😀 ...že leniví....keby ste sa boli poponáhlali, tak dnes tu s nami nekoníkuješ..... 😉 😉 😉 😉 😉 ..tak fajn, že ste sa neponáhlali.... 🙂 ....ale pravdu máš....kopu rokov ste spolu... 😉 my...tuším 14... 🙂

denisenko
5. feb 2013

@katka1819 ahoooj.... 🙂

katka1819
5. feb 2013

@utka ozaj som kukla fotečky na moja svadba 🙂 čačaná si tam 🙂

denisenko
5. feb 2013

@jacka ...vínko bolo dobré...sa mi lepšie spalo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ej veru..láska...aj ked moja polovička sa sťažuje, že už to nie je to, čo to bývalo.....čím to asi je??? ......žeby tým, že sa nám pravidelne sťahujú deti do postele????? 😀 😀 😀 😀 😀

...sakra....dala som Simča na chvíllku do bežky, aby som mohla trošku pokoníkovať...a on je už vycapený na Niskovej posteli....

denisenko
5. feb 2013

ak sa mi podarí, dám na FB ako som ho prichytila pri čine..... 😠 😠 😠 😠 😠

katka1819
5. feb 2013

a už aj idem ...Peťko : mamáááá a to dokedy budeš akože pri tom počítači ? Krpčajs 😀 papa

jacka
5. feb 2013

@denisenko 😵 😵 😵 som to bola kuk................ja by som ho tak vystískala.....moje zlatinko 😵 😵 😵 😵 😵 ................ 🙂

😀 😀 aj my máme antikoncepciu v posteli 😀 😀 😀 ................ 😉 ......ale ved nám tam nepojdu večne 🙂 ...............ved vy vyzeráte taký spokojnučký 😵 😵 😵 😵 .....lásky z vás len tak žiari 😵 😵 .......................mna by s vínkom neopil 😀 😀 😀 😀 bolieva ma z neho hlava........ 😝 😀 😀 .........

jacka
5. feb 2013

@denisenko vy ste teda tiež riadne spolu.............. 😵 😵 .........ked ja si riadne nepamätám kedy sme spolu začali..... 😀 😀 ...žeby sme boli 12rokov 😅 😅 😅 asi tak nejak..........................žeby som tu bola najmladšia 😀 😀 aspon v niečom 😀 😀 😉

jacka
5. feb 2013

@denisenko krááásne ste spinkali,............ 😵 😵 a teplota čo,......už konečne zmizla???ako je Deniskovi??

denisenko
5. feb 2013

@jacka ...mna nebolí....ja som si dala len trošku... 😉 ....už sa oprel aj o balkonové dvere a vyliezol zas...ale predtým mi stihol vyhádzať šuflíky a vytiahnúť kábel z PC..... 😝 😝 😝 😝 😝 ...že zlatinko..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. feb 2013

@denisenko ale ved je.... 😵 😵 ...............aspon sa nenudíte.... 🙂 rýchlejšie vám ubehne čas 😉 😀 😉

jacka
5. feb 2013

@denisenko mne sa stačí pozieť na flašu a už to začína 😝 😉

denisenko
5. feb 2013

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... že aspon v niečom..... 😀 😀 😀 😀 teplota...ráno zas mal zvýšenú...ja už neviem.... 😠 😠 😠 😠 ...Denisko šiel do školičky, som mu sľúbila, že poobede pojdeme spolu do obchodu, niečo by si želal za vysvedčenie....tak som zvedavá.... 😀 ...dúfam, že nebude pršať..... 😠 ..včera som ho budila ráno do školy a prvé čo z neho vyletelo: ....daj mi pokoj...ja spím...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. feb 2013

@jacka ...nenudím...len musím aj kuknúť do testov a žehliť a neviem kedy.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...a na fľašu sa nekukaj, ked ťa z toho bolí hlava...daj si so zavretými očami..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 ja spíím.... 😀 😀 😀 😀 dobrý je 😀 😀 😀 😀 ...................čo si želá 🙂 .......či je ešte nevieš 😉 .................u nás neprší......ale zato blato po kolená....radšej nech už je jar...........chcelo by to nejaku kvetiku 😵 😵

jacka
5. feb 2013

@denisenko najlepšie slamkou 😀 😀 😀 😀 .....................................kedy ideš na skušku?........čo bojíš požehlíš večer.....alebo daj žehličku drahému....😉

denisenko
5. feb 2013

@jacka ....ved to blato...kačkanica..... 😝 😝 😝 😝 ...skúšky sú v stredu...o týžden.... 😔 ..idem...niekto sa nám tu snaží prevrátiť dom hore nohami..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
5. feb 2013

@denisenko bežkaj.........možem hádať kto che urobiť prestavbu:::: 😵 😵

idme aj ja.....detičky už možno.....na man čakajú 😵 😵 😀

utka
5. feb 2013

Ahojte...
Takže som dopadla tak, že sa to zase o týždeň odkladá...bábo musí dorásť, vraj pre jeho bezpečnosť.
Ale vybavila som si ešte raz odber na triple testy. tak som tam aj bola a zajtra okolo obeda si budem volať za výsledky.
Bolí ma hlava ako koňa. Idem si zdriemnuť, kým pôjdem po Vikiho.

utka
5. feb 2013

Ja som vydatá skoro 10 rokov a ďalších 10 sme spolu chodili pred svadbou....

leninka75
5. feb 2013

@denisenko ...si zlatá, že stále som rovnaká 🙂 ...však riadna bosorka som tie nestarnú 😀 😀 😀 😀 ......Denisko zasa šplechol 😀 😀 ........čo si vybral v obchode? 😉 ...Simko je teda riadny šikovníček 😵 ......

@katka1819 ,......ty si drobca nedala do škôlky?

@jacka ..pekne odpísal tatina!!! 😀 😀 😀

@utka ....zasa sa to posunulo? ..škoda, už si to mohla mať za sebou......

utka
5. feb 2013

@leninka75 veru zase...ale uvidíme ako dopadnú opakované testy...

jacka
5. feb 2013

sme doma....celýýý mokrýýýýý...................nech už ten sneh konečne zmizne..... 😠 😠 😠 ..........som ich hodila do vani.....nech sa zohreju...... 🙂

@leninka75 aj ja chcem byť bosorka.....nechcem starnúť 😀 😀 😀 😀

jacka
5. feb 2013

@utka dobre som pochopila?...maličký je malý?.......to na svoj týžden alebo máte ešte týžden čas?....

jacka
5. feb 2013

ved vravím som tu najmladšia..... 😀 😀 😀 😀..............to ma teší 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre