Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
20. feb 2013

@leninka75 no vidíš..... 😀 😀 😀 nemá alergiu na mlieko 😀 😀

leninka75
20. feb 2013

@jacka ...juj škoda, chcem zajtra urobiť dievčatám a rozmýšľam, že strčím dnu jahody... 🙂 ...... podľa mňa má svokra alergiu len s tým nikdy nebola 😔 ....ale skúsim jej povedať, aby sa išla dať vyšetriť 😀 😀 😀 😀 ............

jacka
20. feb 2013

ha nejdem pre deti....volal muž že ich vezme,.... 😀 😀 ........to sa mi páči....................

aj u vás je 😎 😎 😎 😎 ...........krásne je zas...žeby pomaličky prišla jar 🤐 😎 😎

jacka
20. feb 2013

@leninka75 😀 😀 😀 no skus jej to povedať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja som to chcela s jahodkou.......mám v mrazáku.....................no vieš čo vyskúšaj a daj vedieť..... 🙂

leninka75
20. feb 2013

@jacka ..dáš frťana, keď nemusíš? 😵 😵 ...... u nás tiež bolo 😎 .....len teraz zasa začína snežiť 😝 😝 😝 .....vieš ako ráno už vtáčiky čvirikali?? 😵 😵 😵 ...tuším aj oni už chcú teplúčko 😵 😵 😵

jacka
20. feb 2013

@leninka75 až ked budú doma.....človek nikdy nevie 😉 ......................snežiť??......to nechcem už s toho snehu nie je radosť 😀 ..............................aj tu už začínaju ohlasovať 😎 😎 😎 😎 ......ale len tak potichúčky 😉 😉

leninka75
20. feb 2013

@jacka .....musím sa ísť pohrať 😵 😵

jacka
20. feb 2013

bežkaj.... 😵 😵 😵 😵

jacka
20. feb 2013

@denisenko vidím ťa............ 😵 😵 akurát som posielala Simonkovi hlasy 🙂

jacka
20. feb 2013

@denisenko a už si fuč.......... 😉 😉

denisenko
20. feb 2013

@jacka ja tu dnes ani nie som....len jedným okom....a aj to som sa rozčúlila....hádaj... 😀 😀 😀 .....dakujeme za hlasy... 😉

jacka
20. feb 2013

@denisenko stačí aj jedno očko.... 🙂 .........hádam hádam.....Denisko?...... 😉 ....alebo Simonko.... 😉 ..alebo obaja 😀 😀

utka
20. feb 2013

Ahojte...my sme dnes konečne o dvanástej prišli domov z vyšetrenia. O držku. Vikimu ribili aj snímky pľúc a dutín. Dutiny totálne plné...Bol aj na spirometrii,ale nič moc. Potom mu dali sprej Ventolin a už to bolo omnoho lepšie. Takže nafasoval dva spreje na inhalovanie a 11.3. na kontrolu. Dúfam, že sa to bude zlepšovať a neprepukne to do nejakej astmy ☹...

leninka75
20. feb 2013

@utka ....ste si užili doktorov ☹ .....ten ventolin tu už tuším niekto spomínal, či nie? 😨 ...a do školy môže ?......

katka1819
20. feb 2013

čafte baby tak Matúško úspešne ale so strašným plačom 😖 absolvoval tretie strihanie vláskov 😀

jacka
20. feb 2013

kuk..... 🙂

jacka
20. feb 2013

@leninka75 ako v škole?

jacka
20. feb 2013

@utka no pekne ste dopadli......a má nábeh na astmu????......... 😕 😅

leninka75
20. feb 2013

@katka1819 ..strašne ho to bolelo, že 😀 😀 😀 😀 .....ty si ho strihala? 🙂

leninka75
20. feb 2013

@jacka ..v škole?....dobre, odpadla im posledná hodina, tak mali len 4..sa vytešovali 🙂 🙂.......ako Peťko v pohode?..

leninka75
20. feb 2013

@jacka ..som vyhnala tatina, nech preskúša Lilinu 😀 😀 😀 ..nech si aj on užije to odvrávanie a mrkotanie, že mne sa nechce a ja som už unavená 😀 😀 😀

jacka
20. feb 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 no čo ako muž prežil...aj Lilka? 😉 🙂

Peťko má len soplíky......nech pri tom aj ostane.... 😉

utka
20. feb 2013

@leninka75 Viki už bral sirup ventolin, ale sa mu po ňo, triasli rúčky...teraz má sperj, je to niečo podobné ako ventolin...Do školy môže ísť v pohode. Aj korčuľovať sa a lyžovať. Nemá sa v ničom obmedzovať.
@jacka no tak to vyzerá, ale dúfam, že to tak neskončí...

leninka75
20. feb 2013

@jacka ..skôr sa pýtaj či Lilka prežila 😀 😀 😀 ..obaja sú spokojní 😉 .......držím palce Peťkovi!! 🙂 .......už ste po večeri? 🙂

leninka75
20. feb 2013

@utka .....brrr, riadny bordel 😝 ......keď má chytené dutiny nemá sa obmedzovať?......nám ORL vtedy pred vianocami povedala, že máme mať kľudový režim 😔

utka
20. feb 2013

@leninka75 tie dutiny sú plné teda asi kvôli tej alergii...alebo ako to nazvať...

leninka75
20. feb 2013

@utka ....aj mu budú ešte robiť testy na alergie?......

aninka29
20. feb 2013

ahojte mamulky.... 🙂
sme domaaaa.......bolo super,vela snehu,vela detí,veľa jedla,veľa všetkého 😀 .akurát ja som pretrpela celý pobyt na liekoch...bolo a ešte stále mi je príšerne 😝
prečítam si vás zajtra ráno pri kávičke o piatej 😀 .snád to zvládnem 😉
dobrúúú nocku

katka1819
20. feb 2013

@leninka75 niééééé strihala ho kamoška kaderníčka 😉

utka
20. feb 2013

@aninka29 vitaj. No škoda, že si bolo chorá...muselo byť super.
@leninka75 zajtra budem volať na Imuno-alerg. ako sme dopadli, tak uvidím, čo povie doktorka...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre