Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
6. mar 2013

@utka hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá sa tešíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím a gratulírujem dievčatko bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. mar 2013

@jacka.....no počkaj 😀 😀 😀 😀

letty86
6. mar 2013

ahojte 😉
@utka blahozelám, teším sa s vami 😵 😵 😵 😵 😵
@jacka z kazdej triedy postupili traja žiaci...takže ich tam bolo dosť 😉

jacka
6. mar 2013

@leninka75 zajac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................to máš dlhodobo u mna ....moja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2013

@letty86 ...........tak to klobuk dole................krásne miesto..... 😵 😵 😵

letty86
6. mar 2013

@jacka len skoda, že ho oplakala 😝

jacka
6. mar 2013

@letty86 ved to mohlo byť zo stresu...nie?.....

letty86
6. mar 2013

@jacka ona ked nie je prvá tak, sa jej to neráta a nemá pocit, že je dobrá 😖 ...v žiackej má samé jednotky, už jej píse na 4. stranu a v kuse o sebe pochybuje...ale bola zlatá, lebo vraj malá trému a aj sa jej briadka triasla, ked recitovala 😅

jacka
6. mar 2013

@letty86 fíha má na seba vysoké nároky.........to asi celkom nie je dobré 😅 ☹ .........................to možno s toho plakala......s trémy.....a zo všetkého 😉 ....................musela byť zlatučká 😵

letty86
6. mar 2013

@jacka má 😔 ...hádam niekde nerobíme chybu 😔 ...ale má to v sebe....veru, niekedy je to na škodu

letty86
6. mar 2013

@jacka ako chlapci? 😵
ten moj malinký odfukuje.....ja som v upratovacom amoku...jeden príznak predmenštruačného syndrómu 😅 ...už pomaly prichádza pažravosť a na smolu všetkých má ešte čaká nervozita z kazdej somarinky 😅 😝 ...život jednej ženskej je proste....pestrý 😅 😝 😀 😎

jacka
6. mar 2013

@letty86 to nie je vo výchove.....si myslím...............skor v povahe..............

chalani.......dobre....ležkaju a kuk rozprávku ...draka 😀 😀 😀 ....................potom vyrazíme von.............................to akoby si o mne písala......aj mna to čaká ............brrrrrrr 😀 😀 😀 😀

letty86
6. mar 2013

@jacka nebudeš ty žena 😀 😀 😀 😀...ale je to na nervy 😝 ked si človek sám ide na nervy 😝 hádam nie len ja 😀 😀
takže drak 😀 ...ja som mala íst s vikuskou k babke, mali trošku upratovať na dvore, ale fúka 😝

jacka
6. mar 2013

@letty86 nuž bohužial som....v dalšom žiovte chcem byť chlap 😀 😀 😀 😀 😀 .....................................ved to sama sebe si ideš na nervy...čo potom okolie 😝 😝 .........................................kedy sa s Vikuškou učíš?......to našťastie taký nefúka...ale zamračené je..... 😝 😝

letty86
6. mar 2013

@jacka okolie...hádam si už zvyká 😀 😝
ked príde z družiny, trošku si oddýchne a potom fičíme 😉 je z nej takaaaa vytešená...z tej družiny 😉
idem ja ešte do niečoho pichnúť..poupratovať a tak.....kým je nálada 😅

jacka
6. mar 2013

@letty86 idem aj ..........k Peťkovi si lahnuť...začína vymýšlať.......
ja ti neviem ....dá sa na to zvyknuť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
6. mar 2013

Ďakujeme...ste zlaté.Spadol mi obrovský balvan zo srdca.Už si môžem konečne začať vychutnávať tehotenstvo...

leninka75
6. mar 2013

@jacka .. 😀 😀 😀 😀 😀 ....ja som to tušila 😀 😀 😀 😀 ..tak mi treba 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. mar 2013

@letty86 ..juj malá perfekcionalistka ☹ 🙂 .....aj ja som taká..chúďatko moje si užije 😝 ....aaale časom sa naučí to torošku regulovať 😀 😀 😀

leninka75
6. mar 2013

@utka ..však aspoň nejakáho vytešeného smajlíka by to chcelo 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 ..kukni katka sa teší aj za teba 😵 😵 😵 😵

utka
6. mar 2013

@leninka75 však ja sa tesiiiiiiim 🙂 , len z mobilu sa mi zle píše...

jacka
6. mar 2013

@leninka75 no vidíš bolo ti to treba 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. mar 2013

@utka ..to je fakt 😝 ..tak to máš odpustené 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........už si zasa späť u svokrovcov?....kedy idete ku vašim? 🙂

leninka75
6. mar 2013

@jacka ..kto chce kam pomôžme mu tam 😀 😀 😀 ..tak mi treba 😀 😀 😀 😀

utka
6. mar 2013

@leninka75 ďakujem...hej,som.A k našim ideme v piatok ale len na chvíľu,ficime do ba.Ideme ešte kuk jeden kočík cestou.

leninka75
6. mar 2013

@utka ..aký chceš kúpiť nový či môže byť aj použitý?......

leninka75
6. mar 2013

@utka ..ozaj a bude teda Lucka či ešte je to stále otvorené? 😉

leninka75
6. mar 2013

@jacka ..a ty si sa kde stratila? ☹ .......ako dukátky chutili? 😉 ...u nás mala u Lolky úspech kapustnica, pýtala dupľu a Lilka zasa blažene krochkala nad langošmi 😀

katka1819
6. mar 2013

@leninka75
@utka to viete že sa teším no Zuzka to isto iste chápe však moja 😉 keď je doma jeden chlap a teraz bude dievčatko no ideálne 😀 len ja keď som zistila že som tehu s Matulom hneď som vedela že to bude chlap nejaký vnútorný tušák 🙂

denisenko
6. mar 2013

@utka gratuuuuuluuuuujjjjeeeeemmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jáj, mamky...bola som si vyvetrať hlavu ...v žiline len tak sama....najskor úrady a potom len tak obchody....a po hodine mi už vyzvánal telefoooon..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre