Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. mar 2013

..dobrú noc.......

jacka
20. mar 2013

@leninka75 to dobre čítam:::::,???????????????????????.....teda musela sa riadne pripraviť...asi to čakala......ja nemám slov.............a dnes už vobec ...... 😝 ...............to čo sú za sposoby toto...........jááááááááj.....trochu viac ludskosti..hlavne k deťom.........a svet by bol krajší

jacka
20. mar 2013

@utka som zabudla že beriete atb........aspon ste sa vyvetrali.... 🙂 ............inak máš šikovného muž ked sa mu podarilo naštartovať pc... 😉 😵

jacka
20. mar 2013

@katka1819 ani ja som nemala pocit žeby bolo teplo 😅 😅 😅 krásne to hej.............. 😎 😎 😎 😎 ..................

jacka
20. mar 2013

som dnes nejaká vygumovaná...radšej zmiznem... 🙂

dobru nocku..... 🙂

utka
20. mar 2013

@leninka75 myslíš von tým oknom...tie euráče??? No tá učka je fakt hmhmhm...
@jacka on je expert na PC. V robote spravuje celú sieť...

utka
20. mar 2013

Dobrú noc!

jacka
21. mar 2013

ahojte..........

@utka dobre vedieť.... 😵

katka1819
21. mar 2013

Dobrééééééééééé ránečko sa praje 😀 😀 😀

katka1819
21. mar 2013

Ani som Vám nepísala čo sa mi včera stalo.... no ako som mala problém s tou ťapou čo si pre roztrhnutý obal nechcela prebrať hrazdičku na pošte....tak ja včera dojdem na poštu, to som si našla v schránke lístoček s odkazom že je tam 🙂 myslím ten balík 😀 a papier ale durch roztrhnutý a pani čo mi to posielala nedala oblečko ani do igelitového vrecka 😅 tak ja kukám ale pozrela som to všetko bolo ok tak aký problém že neprebrať si to .... 😉 😀 😀

katka1819
21. mar 2013

ozaj som Vám ešte nebonzla že si tú hrazdičku nakoniec kúpila odo mňa naša Zuzka 😀 😀 😀 😉 ale ma riadne prekvapila 😵

leninka75
21. mar 2013

ránečko!!!! .......nejaká som od rána zaspatá, čím to bude??? 😕 😕 😕

@jacka....dúfam, že ty budeš mať dnes lepší deň 🙂

@katka1819 ....ja som našťastie zatiaľ žiadny problém v bazáre nemala,klop, klop 🙂 ......ale to čo sa ti sa stalo to pekne naštve 😠 😠 😠 ...........aj si jej dala "pekné" hodnotenie? 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. mar 2013

@katka1819 ..ty bonzáčka!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. mar 2013

....dievčatá, asi som fajne povedala tej našej učke, lebo dnes ráno mi maminy referovali, že keď včera niektoré stretla, tak im vysvetľovala ako to je vlastne s tou matikou 😀 😀 😀 😀 ........normálne som rada, že som nečušala, ale povedala si svoje 😉

leninka75
21. mar 2013

.....s varením to dnes vidím tak, že vyškrábem zvyšok polievky deťom a ako druhé dostanú zdravý vyprážaný syr s hranolkami 😀 😀 😀

denisenko
21. mar 2013

dobré ránko... 🙂 ..a jéééje....trošku spoza mrakov vykúka slniečko.... 😉 my ideme dneska s mojím drahým robiť jablčkovú výživu...ostala nám kopa jablk...tak čo už s nimi.... 🙂

nechce niekto vymeniť na pár dní deti???? 😕 😕 😕 😕 😕

leninka75
21. mar 2013

@denisenko ...nám sa už aj schovalo ☹ ☹ ........akú idete robiť, čistú len z jabĺk? ......to máte jablká ešte z IT? 🙂 ...Peťo má dnes voľno?.........vieš čo ešte pridám aj moje 😀 😀 .......

jacka
21. mar 2013

@leninka75 tak na otázky som tu ja............aby si vedela 😠 ........ 😀 😀 😀 😉
@denisenko ty ma chceš hned z rána nahnevať?............že slnko .........pršííííííííí 😠 😠 😠 😠 😝

leninka75
21. mar 2013

@jacka ..... 😀 😀 😀 😀 ..... a kde sa zašívaš??...potom sa musím ja vypytovať 😀 😀 😀

leninka75
21. mar 2013

@jacka ..už aj tu vidím asi 5 kvapiekk na okne 😝 😝

jacka
21. mar 2013

@leninka75 som musela poriadiť...vyriadiť...vydenzifikovať........v sobotu tu nebudeme nech prídeme do čistého..............a v pondelok budem variť.......prať .............žehliť.....chápeš.......................... 😀 😀 😀 ..........

jacka
21. mar 2013

@leninka75 ale to som nie ja poslala 😀 😀 😀 😀 😉

utka
21. mar 2013

Ahojte!
My sme mali ísť do ZV kvôli lyžovačke, ale keďže má Viki ATB, tak som prehovorila peťa, nech nejdeme nikam, však už budúcu stredu ideme zase...
Ja som dnes stihla prezliecť periny a povysávať. Obed mám. Manželík mi doniesol včera vyprážaný karfiól. Len musím zbehnúť k obvodnej, lebo tie ATB nám končia už zajtra ráno a to je len piaty deň ☹.

leninka75
21. mar 2013

@jacka ..akurát včera som sa teba myslela, že či idete teraz alebo až budúci víkend......čo dobré tam deťom navaríš?

leninka75
21. mar 2013

@jacka ..inak prídi aj mne upratať 😉 .....mne sa tááák nechce 😝 😝 😝

leninka75
21. mar 2013

@utka ..dobre si to vymyslela 🙂 ..však to by bolo divné ísť teraz a potom hneď aj v stredu 😔 ......kedy sa vrátite?....

utka
21. mar 2013

@leninka75 v stredu vlastne ideme k našim a ku svokrovcom až v piatok, ale to je jedno. Ušetrím balenie a vybaľovanie a cestovanie. Domov sa vrátime v nedeľu.
Mám dilemu. 20.5. nastupujem na MD. Ešte mám 30 dní dovolenky. Neviem. či si ju vyčerpať teraz a nebyť už na PN, alebo si ju nechať až po RD. Tam by sa mi tiež zišla, lebo Lucka bude mať 3 roky v júli a škôlka začne až v septembri..
😕 😕 😕

jacka
21. mar 2013

@leninka75 tuším.....čo fajné im spravím...................ty si čo varila?

jacka
21. mar 2013

@utka nechaj na potom....nikdy nevieš kedy sa ti zíde 😉

utka
21. mar 2013

@jacka a čo keď už o tri roky nebude existovať firma?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre