Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
26. mar 2013

Ráááááánečko 😀

katka1819
26. mar 2013

@jacka ťa vidíííííím 😉

jacka
26. mar 2013

ahojte.........

@katka1819 podla mna je to blízko.......... 😀 😉 ..........................tak manžel je stále mamičkin......fíha ☹ ................maminka zavolá synáčik letí.........len či aj nás taký osud nečaká 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 🙂

@utka asi si slabo držala.... ☹ 😉 .....ráno mal 37.8........líčka červené........kašel statočný........noc desivá....a to mu ešte aj krv zas tiekla.............takže budem mať doma dvoch čertíkov....ani von s nimi nebudem mocť..........variť musím......to ide byť....veselo 😝 😀 😠 😉

jacka
26. mar 2013

@katka1819 ako to? 😕 😀 😀 🙂

katka1819
26. mar 2013

@jacka stojím za oknom 😀 😀 😀

jacka
26. mar 2013

@katka1819 tak to by som sa mala ísprezliecť...a skrášiť......a tak 😀 😀 😀 😀

katka1819
26. mar 2013

@jacka ak je to jedináčik.....je tam veľké riziko nakazenia vírusom maminkina ritka 😉 A aj u nás keď je jeden chorý o chvílku aj druhýýýýý 😒 nech sú rýchlo zdravučký drobci 😵

katka1819
26. mar 2013

@jacka Keby si mňa videla vlasy ako rákosníček 😀 ešte že som stihla dať tepláky a triko a nie som ešte v pyžame 😅

jacka
26. mar 2013

@katka1819 to je zlá dg...........jedináčik.... 😔 ...................................aj tu tak tak funguje........od jedného k druhému.....a k dašiemu.................................tak vyzeráme rovnako.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. mar 2013

dobré ránko... 😉

jacka
26. mar 2013

@denisenko dobré?.........nemáte sneh 🙂 😀 ...pošlem zadarmo 😀 😀 aj poštovné zaplatím 😉

denisenko
26. mar 2013

....zas máme bielúúúčko a mna už chytá depka z toho počasia.... 😔 😔 😔 aspon vás pozdravím a dnes už idem...niečím sa zamestnať, nech nemyslím na blbosti, čo som za postvárala.... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
26. mar 2013

@denisenko čo sa stalo???...... 😕 😕 😕 ................ved nechod.... ☹

denisenko
26. mar 2013

@jacka ...nič.....neboj.... 😉

leninka75
26. mar 2013

ránečko!!! 😝 ....to počasie 😝 😝 😝 😝

leninka75
26. mar 2013

@denisenko ...no daj to von, uľaví sa ti......čo denisko včera postváral a čo sa prihodilo tebe????........ 😨 😕

leninka75
26. mar 2013

@jacka ..tak som včera odkázla a vraj čo teda nedojdeš aj s nejakou dobrou fľaškou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. mar 2013

@denisenko len aby.....tí smajlici sú nejaký ......škaredý 😒 😉

leninka75
26. mar 2013

@jacka ..Peťko sa zatiaľ drží?....

jacka
26. mar 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................čo pije?........keby nesnežilo hned som tam... 🙂 😉 😀 😀 😀

leninka75
26. mar 2013

@katka1819 ....klop, klop....hádam sme už dobre...som zvedavá čo tá plaváreň urobí s Lilkou...sa včera chúďatko klepala od zimy ☹ ..........

jacka
26. mar 2013

@leninka75 drží......najradšej by som ich dala od seba......nedá sa.........................vy ako?

leninka75
26. mar 2013

@jacka ..to je jedno len aby bolo 😀 😀 😀 😀 😀 ...u vás sneží???? 😝

jacka
26. mar 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 nie že to potom vylejete...... 😀 😀 tolká škoda.............. 😀 😀 😀 sneží chytááááj......či nechceš?........tak potom nehádžem ☹ 😔 😀 😀 😀

jacka
26. mar 2013

@leninka75 čo bolo Lilke že jej bola zima?

leninka75
26. mar 2013

@jacka ..Lolka má už len taký vodový soplíka aj to len sem-tam....len aby jej nezačal zatekať ... a Lilka uvidíme........včera ju zaradili do skupiny k "poserom" 😀 😀 😀 😀 .........bojí sa ponoriť tvár do vody....ponorí konček nosa a už strašne lapá po dychu 😅 😅 😅..oči utiera o dušu 😅 😅 😅..samoška si aj poplakala 😝 😖 .....čo už s ňou...musí vydržať.....aj keď veľké šance tomu kurzu nedávam...akosom videla, tak deti tam učia hlavne sa ponárať, plávať pod vodou a štýl motýlik 😝 😝 😝 😝

leninka75
26. mar 2013

@jacka ..kdeže vyliať u nás sa nič nestratí 😀 😀 😀 😀 ...........na plavárni je studená voda, a málo sa hýbali vo vode 😖 😖 😖 😠 😠 😠

leninka75
26. mar 2013

@jacka ...ale má aj takú pozitívnu vec 😉 ....Lilka sa prihlásila do školskej speváckej súťaže, že slávik 2013......mala zaspievať nejakú ľudovku...............nechala som ju, keď chce nech ide, ale nedúfala som, že by mala nejakú úspech.......doma moc spievať nechce a keď už tak aj falošne 😔 ........spievala spi dieťatko.......a ešte, že som sedela bola na treťom mieste 😵 😵 😵 😵 😵 😵..........takže máme doma ďalší diplom 😀 😀 😀

denisenko
26. mar 2013

@leninka75 Denisko???.....strašne sa zlajdačil.... 😝 😝 😝 😝 a to keby niekto videl úlohu ako napísal..... 😝 😝 😝 😝 predpokladám, že odflákol aj toho klokana.... 😝 😝 😝

jacka
26. mar 2013

@leninka75 chudatko ☹ ☹ ☹ ..........................len aby ste neochoreli 😔 ....ako často tam budete chodiť?..........................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre