Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
26. mar 2013

@utka ......to sú prvé zlé známky čo dostal?......ako to zobral?..... 😕 ..........to má divné tie sople....čo s tým ideš robiť?....

utka
26. mar 2013

@leninka75 už mal raz trojku, ale iba do zošita a dvojku už tiež mal aj v žiackej. Ale dnes je trojka v žiackej. No keď sme šli zo školy, tak mi povedal, že mi musí niečo povedať, že či sa nenahnevám. A potom mi celou cestou hovoril, že mu mám dať po zadku za to! A čo sa sopľov týka, tak muž bol s ním v sobotu na ihrisku a trochu sa spotil a nachladol. To je moje vysvetlenie. Budem mu dávať kvapky a nahrievať ho. Snáď sa cez prázdniny dá do poriadku. ty čo dávaš babám? Ozaj a čo to koloidné striebro?

leninka75
26. mar 2013

@utka ......fuha, že po zadku ☹ ☹ ☹ .....zodpovedný mladý muž 🙂 😉 ...čo si mu povedala??........baby začali mať zelené sople, tak som im dala pamycon, ten vybrali a teraz im ešte dávam do nošteka euphorbium a Lolka začína pokašlávať z nastekaných soplíkov, tak som teraz vytiahla kalobu......myslím na teba so striebrom, len naši sú teraz v kúpeľoch...už sú tam 2 týždne a vrátia sa na veľkonočný pondelok, takže keď pôjdu potom k tomu akupunkturistovi, tak poviem mame nech mi to kúpi......

leninka75
26. mar 2013

@utka ...keď spomínaš tie známky, tak Lilka dostala za to tretie miesto v speve jednotku z hudobnej do žiackej 🙂 ...síce poteší, ale podľa mňa je to nefér voči ostaným deťom 😔 ...........aj keď na druhej strane každý mal možnosť prihlásiť sa...ale aj tak mám z toho zmiešané pocity 😒 😒 😒

leninka75
26. mar 2013

....juj dievčence u nás sú vianoceeeeeeee....vonku poletuje sneh, mrzne, ja mám vnútri voňavo z koláčikov......hádam spracem kraslice a vytiahnem vianočnú výzdobu 😀 😀 😀 😝 😝 😝

utka
26. mar 2013

@leninka75 no veru, pýtal si bitku. No ja som mu len povedala, že keď neprestane, tak naozaj vyfasuje. Teraz sme sa mojkali a ja som mu akože cápala po zadku, že za tú trojku. On sa smial, že či ho to má akože bolieť 😀 . Ale sľúbil mi, že to bola posledná trojka v tomto školskom roku. Tak som zvedavá. Keby z diktátu, ale z odpisu. To je len jeho nepozornosť! A čo sa týka tej matiky, tak to bolo zo slovnej úlohy. Ale výsledok mal dobrý, len zle vytvoril príklad 😠 .
Ináč môj muž je proti tomu striebru, lebo nám povedali v lekárni, že to stiahli z predaja, lebo tam bolo niečo škodlivé. Ale ja ho aj tak chcem. Si zlatá, že na mňa myslíš 😉. Nemusíš mať zmiešané pocity z tej jednotky z hudobnej, však ako píšeš, šancu mali všetci.

katka1819
26. mar 2013

čafce a taká otázočka 😀 čo pečiete na sviatky ??? ja sa akurát rozbieham...to znamená že obkukávam receptíky 😀 😀 😀

katka1819
26. mar 2013

@denisenko zajtra to dáš moja 😉 verím ti ....
@leninka75
@utka
@letty86 vy už máte debaty že škola a deti ....no ja sa nemám ako zapojiť akosi 😅 ale od septembra... 😵

utka
26. mar 2013

@katka1819 neboj, veľmi rýchlo zapadneš do našej debaty...Ja nepečiem nič. Ideme preč, ale v nedeľu prídeme. Ale ako poznám svokru, tá upečie 100 druhov a niečo nám dá 😉. Aj čo sa týka šunky, plnených vajíčok a kapustnice som s ňou dohodnutá, že jej dáme peniažky a vezmeme si potom od nej.

leninka75
26. mar 2013

@utka .....aj Lilka býva nepozorná 😠 😠 😠 😠........super ste to vyriešili 🙂

utka
26. mar 2013

@leninka75 však. Tak keď maminy chcú, aby sme boli aj tam, aj tam, tak sa o naše žalúdky musia postarať 😀

leninka75
26. mar 2013

@katka1819 .....len sa moja zapájaj už teraz a zbieraj skúsenosti 😀 😀 😀 😀 .......a od septembra bude šprofík 🙂 ......ja som upiekla linecké zliepané džemom, to zbožňujú baby 🙂 ....a ešte som našla nový recept na suché keksy s pudingovým práškom, som ich urobila s jahodovým a kokosovým pudingom...tie jahodové som len obalila v cukre a tie kokosové idem pokvapkať čoko.....a ešte upečiem asi kinder pingui lebo ešte bude druhé kolo oslavy mužových menín 😉...inak by som rez nerobila..však mi to netreba 😝 😝 😝 😝

leninka75
26. mar 2013

@utka ..ale vieš čo živiť už pomaly 4 hladné krky 😀 😀 😀 ......aby si to o rok nerozmysleli 😉 😉 😀 😀 😀 😀

jacka
26. mar 2013

no kuki................zas ste toho popísali............. 😠 😠 😠 😝 😉

jacka
26. mar 2013

no konečne..........dočítane.....možem ísť 😀 😀

jacka
26. mar 2013

@katka1819 kecaj som nou 😀 😀 😀 😀

utka
26. mar 2013

@leninka75 tak to máš pravdu, že pomaly 4 hladné krky, ale však my to nechceme zadara. Aj keď si viem zase predstaviť to handrkovanie za prachy...

leninka75
26. mar 2013

@jacka ..žiadne také, že môžem ísť 😠 😠 😠 ..len pekne pokecaj 🙂 😉 😉

leninka75
26. mar 2013

@utka ..... s prašulami to je vždy také 😝 😝 😝 .......ja s mamou neriešime financie...mama nikdy peniaze nechce, tak ja zasa na oplátku niečo napečiem, alebo tak nejak...ale so svokrou to je iné kafe..s ňou sa pekne vyrovnávame..aj keď ja nikdy peniaze nechcem, tak to zvyčajne dá babám do pokladničky 🙂 🙂 🙂

utka
26. mar 2013

@leninka75 však aj u nás je to tak...keď si nechce vziať, tak jej dáme nejaké gastráče a keď si mi nechceme vziať, dá Vikimu 😉

utka
26. mar 2013

Keď už idú tie Vianoce, tak aj Mikuláša treba... 😀

leninka75
26. mar 2013

@utka ......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............ale nevyzerá 2x nadšený, že ho fotíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

.....idem ja dobrú noc 😔

utka
26. mar 2013

@leninka75 on chcel, aby som ho odfotila, len drží, aby mu brada nespadla. Zavolal ma s otázkou: "Myslíš, že to mám oholiť?"

jacka
26. mar 2013

@leninka75 s kým mám kecať...už si fuč.... 😀 😀 😀 .................................

@utka radšej už nie Mikuláš...........nie nie..........radšej 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
26. mar 2013

@denisenko zajtra držím palčeky...........silno silno.........a nech dopadneš ako akokolvek.........ozvi sa 🙂 ..............nieže pojdeš zas spinkať 🙂 ................svet sa nezborí 😵 😵

jacka
26. mar 2013

dobrú nocku...... 🙂 😵

utka
26. mar 2013

@jacka ani ja nechcem, ale k tomuto počasiu sa mi to hodí...už tu máme aspoň 5cm snehu. Ako Maťko?
Dobrú nôcku.

katka1819
26. mar 2013

takto to u nás vyzerá keď segra fotí deťúrence,pozadie stojí,rekvizity sú len tie deťúrence kade tade 🙂 tak som sa fotila ja 😀 a ešte foto Matulina 😉 Peťko sa v poslednej dobe odmieta fotiť 😅

katka1819
26. mar 2013

Dobrúúúúúúúúúúúú 😀

katka1819
27. mar 2013

A dobrééééééééééé ránečko 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre