Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
24. apr 2013

@leninka75 ....mali by sme zaviesť nejaký nový kalendár... 😠 😠 😠 😠

denisenko
24. apr 2013

@leninka75 ...Leni, ja som mu to včera vravela....že pokiaľ viem, ta 5 minút je minimálne polhodinka...za chvílu ..to je tak na hodinu...už som tam....tiež polhodinka...takže 2 hodiny...tak na obed bude doma.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. apr 2013

@leninka75 ..rekordy v spaní...budem s tým musieť niečo robiť... 😔 😔 😔 😔 😔 ...ja síce viem, že plavková sezona sa blíži, ale...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
24. apr 2013

@leninka75 dnes je doma........a ide stierkovať........to čo včera znížil............. 😝 😝 😝 .........pomoc.....a chystá sa meniť okná ktoré sú len 12ročné a šmejd akoby bol zadarmo...............potom aj v dome znižovať strop............a striekovať a ostané veci okolo.......................pomooooc......asi sa odsťahujme 😝 😀
Maťko s Peťkom ma teraz nič neanpadá......😉

jacka
24. apr 2013

@denisenko tie časy sedia.......dobre si to vystihla 😠 😠 😠 😠 😠 ale že úplne s tebou súhlasím 🙂 🙂 🙂 🙂 ....................................zvedavý je Simonko....... 😵 😵 😵 a ešte ti dav krát spinká?

denisenko
24. apr 2013

@jacka .... 😀 😀 😀 😀 ja už to mám odsledované....... 😀 😀 😀 ...nie.....malinký nemá žiadny režim...niekedy spí dva krát,....niekedy spí 3 hodiny cez obed a dosť...podľa toho kedy ráno vstane a či je skoro unavený.... 🤐 .....fúúúú..to stierkovanie nezávidím...aj ked...aj ja by som najradšej...ale nemá to význam, kedže Simonko všetko otlčie a obije.....v jednom kuse má niečo v ručičkach a škrabe tým steny..... 😝 😝 😝 ....ked vyrastie..... 😉

jacka
24. apr 2013

@denisenko ty si detektív Karol 😀 😀 😀 😀 😀 .....poznáš to... 😀 😀 😀 .................................to je blbé že nemá režim ťažko sa podal toho zariaduje že?... ☹ ☹ ....................................vieš čo tipujem že do roka to hádam urobí........a Peťko je už velký takže dieru už prsetal robiť.....tak smelo do dotoho 😝 😝 😝

denisenko
24. apr 2013

@jacka ...no....Karol.... 😀 😀 😀 😀 ..ja tiež dúfam, že ked pojde do školky tak už bude klud..... 😵 😵 😵 😵

letty86
24. apr 2013

ahojte

@denisenko
@katka1819 tým rezaním ako na páse som myslela obriezku

katka1819
24. apr 2013

@letty86 ja som to pochopila moja 🙂

jacka
24. apr 2013

@denisenko tak dúfaj 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ................si ešte počkáš s tou školkou 😀 😀 🙂 hlavne užiješ 😉

jacka
24. apr 2013

@letty86 ahoj 😵 😵 😵 ................................ale to rezanie radšej teraz ako ked bude velký.... ☹ ....................Maťko to urolog robil preto lebo mal okolo hnis............a ked som sa opýtala že prečo a ako...?.....vieš zvedavá som to ja..........tak vraj ja som mu to zle ....alebo velmi málo sťahovala...... 😝 😝 😝 tak ešte ja som bola na vine 😝 😝

jacka
24. apr 2013

@letty86 vy sa ako máte? 😵

denisenko
24. apr 2013

@letty86 ..aj ja.... 😉 ...synovcovi to robili, lebo sa mu to zapálilo...a on to mal strááááášne zúúúžene.... 😖

letty86
24. apr 2013

@jacka ahoj 😵
ved aj ja som asi na vine 😔 😔 😔 😔 ja sa toho bojím 😅 😝 ...vieš, aby som mu neublizila, jemu to skoro vobec nejde 😔 uvidíme.............mna hnevá aj to, že v tom odborníci nie su jednotní.........kamoska bola u dovch lekárov...chcela pocut viac nazor....jeden jej už povedal,nech si vyberu termin, druhý jej povedal, že mu ide celkom pekne, že ešte by ho neposielal na obriezku, že je predpoklad, že sa mu to aj bez obriezky pekne upraví....tak si vyber 😔

letty86
24. apr 2013

@jacka máme sa rýchlo 😅 včera sme boli vybavovať na magistráte preplatok, omylom sme 2x minulý rok zaplatili dan za byt a teraz nám mali poslať iba papier, že je to o.k a oni nam poslali hned aj šek a moj akčný preakčný muž hned vyplatil 😝 tak sme to boli urovnať...aby sa scenar neopakoval aj o rok 😝
a bola som aj na rodičku v školke, dostala som už papier o prijati do skolky a dnes rodičko v skole

jacka
24. apr 2013

@letty86 obriezku?????...prečo ????.......ved to len stiahnu predkožku.... 😕 😕 😕 .........................viac som počula o tom že to treba urobiť....ale nie obriezku?.....
ved to vonku pekne a nič netíham........ ☹...................................no vidíš chcel to mať na poriadku...................... 😵 😵.............................do školky.....juj 😔 😔 😔 😔až mi ťažko ostalo...........a leninka už od septembra do práce...................to je neskutočné ako to letí.......pokial neboli deti...... 😵 😵

letty86
24. apr 2013

@leninka75 matko také klasické hysáky nemá, ale on je akčné dieťa a ked sme von, stále musim byť v strehu 😔 😠 ked zbada dieta v kociari, už mu stahuje čiapočku, do očka ručicku pchá....alebo opak, je milucký, jemne pohladká a ideme prec.......a ked sme minule isli na ihrisko do piesku...deticky sa pekne hrajú a on ako velkaaaaa voda, tomu vzal vedierko, tomu auto......jaaaaj, čo ti budem, všetci sa hrali ako anjelici a on ako z lesa vypustený.....furt som mu za zadkom a usmernujem, piesok do deti nehádzeme 😔 toto nie, toto nesmieš 😔 ...prídem unavená ako pes.....najradšej mám, ked sa prechádzame, alebo nikto nie je na pieskovisku...čo teraz velmi nehrozi 😝

letty86
24. apr 2013

@jacka ja poznam 4 kamosky, ktorým robili obriezku.....teda ich synom...a takým malým.....neviem, či je to "moda" len u nás, ale je to tak 😔
veru leti to 😔

utka
24. apr 2013

Ahojte...
Ja som dnes vstával pred piatou, o 5:38 som už čakala pred poliklinikou a bola som tretia ☹...
@leninka75 v pohode...ja som len napísalal, že to nie je švagrina... 🤐

jacka
24. apr 2013

@letty86 obriezku???....to prečo robili?......nejak to nechápem ☹ ☹ ☹ ☹ ..........................ale pekná fotočka......... 😵 😵 ...........................

jacka
24. apr 2013

velký kuk.... 😀 🙂 😉 😎 😵

denisenko
24. apr 2013

@utka a ako si dopadla??... 😕 ..všetko ok?
@jacka ..kukuk 😉 😉 😉

jacka
24. apr 2013

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 žijete?.... 🙂

jacka
24. apr 2013

dobrú nocku....... 🙂 😵

utka
24. apr 2013

@denisenko všetko OK. Lieky ďalej brať, kontrola o dva mesiace...

utka
24. apr 2013

Dobrú noc...
Zajtra idem na melír, budem za peknú 😉.

jacka
25. apr 2013

ahojte..... 😎 😎 😎

utka
25. apr 2013

ahojte..... 😎 😎 😎

denisenko
25. apr 2013

dobré ráánko... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre