Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
21. máj 2013

@katka1819 ..daj si chata poľana dolná maríková ...alebo chata poľana kátlina.....

leninka75
21. máj 2013

@denisneko..ako si písala o kvapkaní Simkovi ☹ ..tak ja som Lilke teiž tak , že som ju priľahla, ľavou rukou som ju držala pod krkom a zároveň otvárala oko a pravou kvapkala 😅 😅 😝 😝 😝...to bolo!!!....uf, som rada, že teraz už ako tak vydrží ....

leninka75
21. máj 2013

@jacka...k tej učke....nemám na to slov!!!!!!.......tak rodičia sa sťažujú a riaditeľka to v podstate nerieši 😠 😠 😠 .....to je čo za prístup??!!! 😝 😝

jacka
21. máj 2013

@leninka75 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

jacka
21. máj 2013

@leninka75 zajtra maju na námestí vystupenie.......... 😵 😵 ak nebude pršať.....čo dúfam že nie....... 😵

denisenko
21. máj 2013

uf...aké krupy spadli....Simonko ked začul ten rachot, tak skoro zošedivel..... 😔 😔 😔

denisenko
21. máj 2013

..a stále padajú.....

utka
21. máj 2013

Baby, ja by som sa chcela tiež stretnút. Ale pre mňa je teraz cestovať veľkú diaľku dosť náročné. Aj k našim a ku svokrovcom pôjdeme teraz dva víkendy za sebou a končím. Budem doma čakať na bociana 😀

utka
21. máj 2013

@denisenko neviem, čo má Viki proti bielej...

denisenko
21. máj 2013

dneska som dostala vyznanie od Deniska....mamí, som na Teba pyšný a hrdý...... 😵 😵 😵 😵 😵 ...kedže lialo, bola som pre neho v škole ...sama a autom...prvý krát....a bol spokojný...... 🙂

katka1819
21. máj 2013

@denisenko teda poriadny krupec u Vás tu ništ .... 😅

katka1819
21. máj 2013

@utka no moja už len sedkaj s vyloženýma nôžkama 🙂 😉 Oza jchcem TU VIDIEŤ TEHU FOTO !!!!! 😀 to prežiješ proste sa daj odfotiť Vikimu a šup sem s tým 😵 😵 😵

jacka
21. máj 2013

@denisenko 😵 😵 😵 😵 super 😵 😵 😵 .......aké pocity si mala?... 😵 😵
takéto krúpy nechcem......dakujem včera som sadila kaleráb.... 😝

denisenko
21. máj 2013

@jacka ...pocity???....no...ked som prišla na to, že som si ani neviem ako nacúvala medzi dve autá, aby som zaparkovala, tak mi to bolo až divné...... 😀 😀 😀 😀 ....ale inak fajn..toto je malé mestečko a premávka nič moc 🙂 ...najhorší šok bol vycúvať zo dvora a nezobrať bránku.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..od stresu som aj stierače našla..... 😀 😀 😀

denisenko
21. máj 2013

@jacka kaleráb?...len tak do hriadky??? 😕

utka
21. máj 2013

@denisenko tak super, si odvážna 😉
@katka1819 mám len túto...to je spred 2. týždňov tuším...

denisenko
21. máj 2013

@katka1819 treba ti krupec?...pred autom mám dve kopy snehu....spadli zo strechy...pošlem ti????

denisenko
21. máj 2013

@utka Zuzi ozaj....čo hovorí Viki???...vieš predsa len sa to blíži....

katka1819
21. máj 2013

@utka noooooooooooooo penká si moja aj keď ti nevidím do tváričky 😀
@denisenko nechcem nechaj si 😀 😀 😀

denisenko
21. máj 2013

ešteže ten priestor medzi 2 mi autami bol dosť veľký.....dôkaz pre mojho muža..... 😀 😀 😀 😀

utka
21. máj 2013

@denisenko Viki sa teší. Včera mu napadlo, že: "Ozaj, ja som nedal Lucke pusu, keď som prišiel zo školy v prírode." Tak ma bozkával na brucho. Ale je taký, že všetko mu musím robiť teraz ja...Však za chvíľu sa bude musieť o mňa deliť...hmmm...
@katka1819 však načo ksichtík... 😀

denisenko
21. máj 2013

@utka ááá....tak mne sa zdá, že Denisko sa tak viac osamostatnil.... 🙂 ...akurát som pred pár dnami konštatovala, že vlastne som od neho ešte ani raz nepočula, že by sa mu zdalo, že Simonko to má lepšie, alebo ho uprednostňujeme, alebo hocičo iné....som sa bála, že sa bude cítiť na druhej koľaji....

utka
21. máj 2013

@denisenko však uvidíme, ako to bude po pôrode...

katka1819
21. máj 2013

@utka inak ja mám také brucho aj teraz 🙄 😅 saméééé sadlo tam 😖 a nie sa poriadne dokopať do cvičenia okrem tej zumby ..ale som si kúpila nové švihadielko teraz tak začnem opäť cvičiť ...ako za starých čias,som vtedy vážila 85 a schudla som takto na 55 kg ale to bola makačka denne 1 hodka na švihadle + posilovanie 😀 dám foto z mojich štíhlich čias ?chceš vidieť ? hahaha na porovnanie 🙂

utka
21. máj 2013

@katka1819 daj...a daj aj nejakú fotku z tehu...

denisenko
21. máj 2013

@katka1819 ved dáááj.....nech pokukááme.... 🙂

denisenko
21. máj 2013

joj, maminky...práve tak pozerám, že zachvílku budú mať naše júlovčiatka 7 rokov.... 😕 ☹ 🙂

utka
21. máj 2013

@denisenko veru...7 rokov. Len mňa eštre pred tým čaká pôrod... 😝

jacka
21. máj 2013

@denisenko ani nevrav 🤐 🙂 ..........neskutočné..... ☹

a u nás je búúúúrka.........síce bola a už len prší a svíti 😎 😎 bude dúha..........len asi u susedou to vyzerá na krúpy 😝 😅 😀 😉

denisenko
21. máj 2013

@jacka u nás je krásne jasno a slnečno....ale celé poobedie pršalo.... 😝 😝 😝 😝 susedom dopraješ???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre