Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
30. máj 2013

....žienky moje, prázdniny sa nám blížia...už teraz mám hlavu šedivú...

jacka
30. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........že mame sa neodporuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pomoc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................................
ja tiež nejdem nič robiť.......ale ked prídu tak sa budem musieť aspon pohnuť 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. máj 2013

@denisenko ani nevrav o prázdninách...................... ☹ ☹ ....sa nejak bojím septembra 😢 😢 😢

denisenko
30. máj 2013

@jacka .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 veru, mama je generál..... 😀 😀 😀 😀 😀 a platí to na celú rodinu...vrátane svokriných kocúrov..... 😀 😀 😀 😀 ....školskú tašku už máte??? 😕 ...inak, nechcem ťa strašiť....ale ja som rada, že ten prvý rok je už takmer za nami ....niekedy normálne uvažujem, že je zázrak, že mi z toho nešvihlo..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. máj 2013

@denisenko takže nad tebou už nie je nikto.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................................tašku?....neblázni .....moj muž sa tvári akoby o škole ani nepočul.......ale že nič nemáme....... 😠 😠 ..............................jáj bojím bojím.... ☹ ☹ ..........ak teba nešvihlo tak dúfam že ja aj prežijem.......aj ked som na pochybách 😔 😀

leninka75
30. máj 2013

@denisenko ......u vás sa tie micky na salámku rýchlo naučia 🙂 🙂 🙂 🙂 .........ale ani sa im nečudujem 🙂 🙂 🙂 .......tiež by som nejedla granule keď je šanca aj na niečo iné 😀 😀 😀 ........koľko má vlastne armani mesiačkov?:...

jacka
30. máj 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. máj 2013

@denisenko ..ani mi nevrav o koncoročnom výlete 😠 😠 😠 ...debil počasie a na zajtra vymysleli deťom športovú olympiádu akože k MDD.....to tipujem tak na zápasy v blate 😝 😝 ...a naša triedna sa rozhodla ísť v pondelok s deťmi na akože koncoročný výlet do lesa opekať 😅 😅 😅 😅 😅 .........mám taký pocit, že nekukajú počasie 😖 😖 😖 ........

denisenko
30. máj 2013

ozaj...pridávam veľdiela...aktuálna výstavka na chodbe....

denisenko
30. máj 2013
katka1819
30. máj 2013

@denisenko noooooooooooooooooo ako u nás len oči rozlepily a mamáááááááááááááá ....jeden musím ísť do školky keď tak leje 😝 a druhý stéééééééém mlééééékooooo 😀 😀 😀 tak som sa len usmiala na nich a zakryla som sa perinkou ale dlho mi to nevydržalo teroristi pokračovali a pridávali na hlasitosti 😅 🙂 tak schytali strašno strašné štekliace mučenieeeeeeeee 😀 😀 😀

leninka75
30. máj 2013

@denisenko ..a prázdniny??!!! 😅 😅 😝 😝 😠 😠 ☹ ☹ ...už teraz ma bolí žalúdok len si na to spomeniem ☹ ☹ ........u nás síce ešte prvé dva týždne funguje družina, ale už vidím slečnu ako chodí 😅 😅 ......potom dovča...ale august si zlíznem naplno 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...........asi ujdem ja z domu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. máj 2013

@leninka75 no neviem, či aj naši na dnes niečo nemali...včera sa niečo učky bavili na chodbe...ale asi to zrušili, lebo Nisko nevedel o ničom..... 😠 😠 😠 😠 ...Armani...neviem....tuším bude mať okolo roka..tak nejako, toľko mal aj Diego ked prišiel k nám.... 😉
@jacka ..neboj, ked som ja prežila.....silné ženy predsa sme, no nie???? 😉

denisenko
30. máj 2013

@katka1819 ..že teroristi...... 😀 😀 😀 😀 ...to poznám.....človek sa tvári, že tam ani nie je a oni si nedajú povedať.... 🙂 🙂 🙂

katka1819
30. máj 2013

@leninka75 a môj mužíček odmieta odložiť oslavu a gulášek na iný dátum aj napriek dažďom takže u nás povinná výbava gumáky a pršiplášte 😝 😝 😝 v sobotu 😅

denisenko
30. máj 2013

zamrzol mi kon......alebo tak rýchlo píšem, že nestíha????? 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. máj 2013

@jacka..neboj zvládnete 🙂 🙂 🙂 .....aj zo škôlky si mala mindráky a aha ako dobre to zvládate 😉 ........

denisenko
30. máj 2013

a ešte jedna aktuálna...niekto chce zrejme rezne na obed...... 😠 😠 😠 😠

jacka
30. máj 2013

@denisenko jasné že silné sme......len či až tolko 😀 😀 😀 😀 😀
vy sa chystáte na dovolenku 🙂 ......................

leninka75
30. máj 2013

@katka1819 ....to ťa tak strašne ľúbia tí tvoji dvaja zbojníci 😀 😀 😀 ......OK tú povinnú výbavu máme všetci, takže v sobotu 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. máj 2013

@leninka75 ..a kam chceš újsť???...pojdem aj ja....

jacka
30. máj 2013

@denisenko kde ich bude vyklepávať 😀

jacka
30. máj 2013

@denisenko pridávam sa 😀 😀 😀

leninka75
30. máj 2013

@denisenko ..ja, že ide umývať okná 😀 😀 😀 😀

katka1819
30. máj 2013

@denisenko tak naši by si rozumeli my tu máme teraz povyťahovaný hrncový a panvicový arzenál 😀

denisenko
30. máj 2013

@jacka dovolenka???...nehrozí....potrebujeme dať dokopy záhradu, chatku zrenovovať a kedže sme začali parkovať na druhej strane domu, kde je len trávnik, tak ešte aj parkovisko.......že tie peniažky nepadajú z neba, že???

jacka
30. máj 2013

@leninka75 aj mne sa sťahuje žaludok ale zo školy...........asi som nie pripravená 🙂 ..................ale tebe tiež nezávidím.....uff 😔

leninka75
30. máj 2013

@denisenko
@jacka ..hocikde kde ma nenájdu tie dve prísavky 😀 😀 😀 😀 😀 ...........keď tak rozmýšľam asi nemám šancu sa im ukryť 😅 😅 😅 😅 ...vyňuchajú všade 😀 😀 😀

katka1819
30. máj 2013

@leninka75 ta šak dondzi 😉 😀 😝 😵

jacka
30. máj 2013

@denisenko teda ale mohli by padať..............................skor by som povedala že sa od vás budu kolutať preč ☹ ☹ .............................o zábavku budete mať postarané.... 😔 ..................aspon tu na sk?....či k mamine 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre