Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. aug 2013

ahojte.............

@utka máš pravdu.... 🙂 🙂
@leninka75 ako nákyp? 🙂

jacka
14. aug 2013

@leninka75 vidím ťa 😵

leninka75
14. aug 2013

ránečko......

@denisenko...a čo sa stalo, prečo dal Peťo výpoveď???...... 😕

@katka1819...tú menovku vám niekto robil???......

@jacka...najviac chutil mužovi 😀 😀 ...ale aj baby zjedli..bol fajnový aj s pudingom 😵 😵 😵 😵 ........keby balíš bazén???

@utka....jaaaj veď by si sa nudila, keby ti stále niekto varil a upratoval 🙂 🙂 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀.....ale raz za čas pauza nezaškodí 😉

.....inak ma napadlo dievčatá, viete si predstaviť, že by sa vám cudzia ženská premávala po byte a upratovala vám??.... 😕 😕 😕 😕 ...mám takú akože kamošku, čo takto zamestnáva cudzinky, tak ma zaujíma váš názor....

leninka75
14. aug 2013

@jacka ..ja viem orlí zrak 🙂 🙂 🙂 ...takže okná sa nekonali??? ..keď si umývala....

leninka75
14. aug 2013

@katka1819......pár otázočiek na teba 😉
1. drevené uhlie??......je tam či donesieme??..
2. pivo, víno, .....??????.......ja osobne nepotrebujem, ale možno pivo by bodlo 😉 ..každý vo vlastnej réžii?...
3. ako to bude s príchodom na chatu?......máš to nejako vymyslené?...
.....tak a týmto som ťa oficiálne pasovala za vedúcu zájazdu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. aug 2013

@jacka..tak a už si aj ušla ☹

leninka75
14. aug 2013

...nechystáte sa niektorá v piatok poobede do Žiliny????...ideme sa s babami previezť vláčikom a potúlať sa po námestí.......nestretnem tam niektorú????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
14. aug 2013

...zasa som si s vami pokecala ☹ ☹ ...............

denisenko
14. aug 2013

@leninka75 my možno budeme.... 😉 😉 😉 školské veci treba..... 😀 😀 😀 ...Petrík....nedostali 2 mesiace výplatu, tak sa nečuduj.... 😖 😖 😖 😖 ...ja myslím, že pivo, víno, lihoviny...asi kto ako...vo vlastnej réžii....či?????

denisenko
14. aug 2013

@katka1819 super menovka..... 😉 😉 😉 😉 😉 no...ešte uvidíme...dokonca asi v nedeľu prídu sestrine deti na prázdniny, tak ešte to budem musieť poriešiť....ale všetko bude..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. aug 2013

@jacka ja kupujem COOP fazuľku bielu v slanom náleve...niekedy skús...možno im zachutí..... 😉 😉

katka1819
14. aug 2013

@leninka75 čaaaaaaaaaf takže
1. drevené uhlie musíme doniesť si myslím si ... 😅 už im nejdem kvôli tomuto vypisovať 😀
2.ja víno nemlúúúbim a pivo si dám nealko 😀 😀 😀 nech si každý zoberie čo mu libo 😉
3.s príchodom je to tak ... deň dopredu im mám dať vedieť kedy akože presne prídeme aby nás tam niekto čakal 🙂 tak som myslela keď už to máme zaplatené na pol dňa...tak teda od 12 tej poobede treba to využiť čo najviac že áno 😀 tak som mangelovi nakázala že o 12 tej končíííí v práci a okolo 13 tej by sme vyrazili...Matulo mi čo to pospí po ceste takže obedný spánok budem mať vyriešený a neviem koľko bude trvať cesta ešte to musíme poriadne pokukať v mape a tááák

katka1819
14. aug 2013

@leninka75 menovku nám robil jeden šikovnýk cez http://www.sashe.sk/handmade?p=5&hladat=menovky... kukni 😉

katka1819
14. aug 2013

@denisenko a ty sa opováž neísť bo príndzeme všetci k tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. aug 2013

@katka1819 jááák neííísť....si myslíš že by som si nechala újsť krkovičku a gulášik????...... 😀 😀 😀 😀

utka
14. aug 2013

Ahojte...

denisenko
14. aug 2013

@utka ako???...dokedy ostávate???

že si ja nedám s tým obžerstvom pokoj........ugrilovala som si celú polkilovú makrelu, k tomu celú cukinu na kolieska a rajčiny a papriku......a všetko len pre mna.... 😀 😀 😀 😀 😀 tie moje deti nevedia, o čo prichádzaju.... 😀 😀 😀

jacka
14. aug 2013

@leninka75 musela som zdrhnuť.......deti sa lomili 😠 😠 😠 😠 potom som ja ich 😀 😀 😀 😀 ..........................tiež som rozmýšlala nákyp s pudingom.......len som sa bála.....ale vravíš že je to jedlé tak to aj ja vyskúšam 🙂
@utka ahoj 😉
@denisenko noooooo máš riadnu mnamku.........len škoda že si tááák daleko...... 🙂 hned by som sa nasáčkovala 😀 😀 😀 ...............................to pekne dva mes. bez výplaty.......... 😠 😠 😠 😠 ......aj sa mu niečo rysuje nejaká stále robota či ne?......či čo?

jacka
14. aug 2013

@leninka75 bazén.......... 😀 😀 😀 to fakt netuším......ešte čakám na tie horučavy čo hlásia 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. aug 2013

@jacka ....kde hlásia horúčavy??? 😕 😕 😕 u nás teda čerstvo...nie je zima, ale ja kludne o pár stupníkov teplejšie.... 😀 😀 😀 😀

jacka
14. aug 2013

@denisenko u nás.....cez víkend http://pocasie.sme.sk/krajina/slovensko/zvolen/... tiež čerstvo......fučí....ale radšej by som bola keby pršalo 🙂 🙂 ....ideme sa nadýchať 😀 😀 😀

katka1819
14. aug 2013

kočky máme doma novú rozprávočku na dvd Kráľovstvo lesných strážcov 😵 OdPoRúČaM 😀 😀 😀 perfektná je

denisenko
14. aug 2013

@jacka ...berieš?😀😀😀

denisenko
14. aug 2013

@jacka @jacka .... a ten link...že zadaná lokalita neexistuje.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. aug 2013

@denisenko beriem beriem 😀 😀 😀 😀 😀 .........................................za cibulu všetko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to som dopadla....hotový zapadákov.....ani na mape nie sme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. aug 2013

@jacka ...pri tom počasí.....ste sa doslova vyparili....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. aug 2013

@denisenko už len z čoho ked neprší 😀 😀 😀 😀 😀 akurát žeby nás slnko vysušilo 😀 😀 😀 😝 😀 😀

jacka
14. aug 2013

https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/od-kedy-mozu-deti-melon/
ja skapem.......... 😀 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😠 😠 😝 😝 😝

jacka
14. aug 2013

ideme ich dať do hajan......hurááááá 😀 😀 😀

denisenko
14. aug 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moje dieťa má 7 rokov a melooon neje...je v poriadku?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre