Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. aug 2013

🙂 😉 😵 🙂 😀

denisenko
22. aug 2013

čavte, čavte..... 😉 ja nestííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííham..... 😀
@jacka ako si oslávila? 😉
@utka všade dobre, doma najlepšie, že???? 😉 😵
@katka1819 @leninka75 mamky...ešte mi povedzte , mám doniesť aj zemiaky, koreniny a cibuľu?...a dávate aj papriku a paradajky, alebo lečo?....a čo ešte z toho nemáte?????...

denisenko
22. aug 2013

xi,xi,xi

katka1819
22. aug 2013

@denisenko sa podobajúúúú chalani 😉
k tomu gulášiku... dones lečo...my dávame lečo 🙂 koreniny berie Lenka,ja zase masť ... cibuľku a zemiaky každá po troche 😅 alebo ako ... ja zoberiem 1 kg zemiačikov a asi 4-5 cibuliek ( tak aby sme mali spolu 2 kg zemiakov a 1 kg cibuľe približne 🙂 )

utka
22. aug 2013

@denisenko asi tak...

denisenko
22. aug 2013

@katka1819 ..veru podobajú...asi budú rodina.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. aug 2013

@jacka ozaj, vraj bude nejaký letecký den na Sliači, či čo????

denisenko
22. aug 2013

ozaj a kto zbiera šmolko kocky???? 😕 😕 😕

katka1819
22. aug 2013

@leninka75 na tajnáša na tajnáša 😉 😉 😉 čaaaaaaaf 😀

leninka75
22. aug 2013

@jacka ....a ty čo len smajluješ???? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ......čo máte nové????

@utka ....ani my sme sa nebalili na široko 😉 ....ja len tak pre zaujímavosť, že ako je to zasa teraz 🙂 ....či nie je nejaká zmena 😉

@denisenko
@katka1819 ......ja beriem veľa čerstvej zeleninky, tak môžeme skombinovať s lečom 🙂 🙂 🙂 🙂 ......nezabudnite aj klobásy na sobotnú opekačku 😵 😵 😵 😵 ........kedy vyrážate???

@denisenko..my zberáme šmolko kocky 😉...a máme aj nejaké rovnaké....zoberieme a vymeníme??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
22. aug 2013

@katka1819 ..jaaj cicka-micka to bol dnes deň!!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ........ledva žijem 😝 😝 😝 😝 😝 ....ma dnes deti unaháňali 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖 😖 .....aaaaale oblečko je zbalené 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..ty si ako na tom???.....ja ešte zajtra nákup, pochystám potraviny a jedééééém 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
22. aug 2013

@leninka75 zajtra vyrážame okolo 13 hodky ... budú nás tam čakať od 14 tej hodky 😉 Tešíííííííííííím sa 🙂 pa

leninka75
22. aug 2013

@katka1819 ......supiš ppupiš!!!...my tak cca o pol hoďku neskôr 😉 😉 😉 😉 ......tešíme sa!! 😵

..dobrú nôcku všetkým... 😔

utka
22. aug 2013

Dobrú nôcku a prajem vám krásny pobyt 😉.

denisenko
23. aug 2013

dobréééé ránko... 😉

denisenko
23. aug 2013

moje deti sa rozhodli, že ma trochu ušetria....ešte spinkajú...záááázrak.... 😀 😀 😀 😀 kávička v kľude, to už dávno nebolo..... 😀 😀 😀 😀
@utka k tomu baleniu...to asi iný kraj, iný mrav, či ako.... 😀 😀 😀 😀 nám kázali baliť do pol roka....xi,xi,xi....ale kedže to mal od narodenia dobré, a balenie neznášal, tak som ho nebalila...a po 3-tej polročnej kontrole,že mamička, jadierka sú v poriadku, už nemusíte...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale vraj dievčatká sú na to náchylnejšie.... 😕 😕 😕 😕
@jacka kam si včera zmizla?????.....ani sa neukážeš....dúfam, že nemáš depky zo školy.... 😕 😕 😕

xi,xi...moja sestra si včera zmyslela, že hádam by bolo vhodné začať vyberať tašku Samkovi do školy, kedže stará mu už doslúžila......no...ved ešte stíha. ..... 😀 😀 😀

denisenko
23. aug 2013

@leninka75
@katka1819 vidííííme sa.... 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
23. aug 2013

ahojte.....
@denisenko oslavovala som v sobotu..... 😀 😀 😀 ........teda aj ostatný......................no depka......ved asi vieš ako mi je.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .......a deti sa začínaju nudiť.......tak sa im furt niečo vymýšlam....................tiež si myslím že na tašku má čas...... 🙂 všetci naokolo ma tu stresovali..........aj keby u mal 30 augusta tak tak akurát......len teraz už musí byť schovaná 😀 😀 aby vydržala aspon do 1 septembra 😀 😀 😀 😀

žienky....užite si to tam....... 😵 😵 😵 😵

katka1819
23. aug 2013

no čafte 😀 žienky 😀

ja balííííííííííííííííííííííííím čo mi príde pod ruku 😀 😀 😀
@leninka75 počítam že dorazíte ešte skôr ako my 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@denisenko si píš že sa vidíííííííme 😉
@utka Ďakujeme 😵 budeme na teba myslieť 😉 🙂
@jacka aj na teba mojka budeme myslieť 😉 😉 😉 😀

leninka75
23. aug 2013

ahojte.....
@jacka @ utka @letty86 @denisenko @katka1819.......dufam ze sa to niekedy podari a budeme si priat stastnu cestu v plnej zostave..... 😵

jacka
23. aug 2013

@leninka75 ...dufajme......pokial to nebude pánu bohu od nás za chrbtom.... 🙂 🙂 🙂
@denisenko je tu letecký den.........ale chalani chcú kombajny.....a velké stroje...... 😀 😀 😀 😀

šťastnu cestu
@katka1819 len mysli moja .....ale v dobrom 🙂 🙂 ........................................pa pa

jacka
23. aug 2013

@denisenko tak tie letecké su až další víkend...........aj man všetci poplietli.....bolo mi divné že mi tu nad hlavami nič nehučí..... 😝 😝 ..........................

jacka
23. aug 2013

pekne som tu sama ostala.......už aby sa letty vrátila.....a prišla urobiť kuk 🙂 🙂

jacka
23. aug 2013

http://www.aktuality.sk/clanok/234991/shmu-krut...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. aug 2013

@jacka aj ja som ešte tu 😉

denisenko
23. aug 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
24. aug 2013

@jacka aj jaaaaa... 😀

utka
24. aug 2013

Dobrú noc

jacka
25. aug 2013

@utka ahoj 🙂 🙂 🙂

sme boli včera v NR,,,,

jacka
25. aug 2013

😵 🙂 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre