Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. sep 2013

@denisenko to len tí čo chodia do družiny....toto nemaju podchytené......uvidím čo vybavím

jacka
26. sep 2013

@leninka75 juj no nezávidím ti to 😔 ............blbá otázka......svokra nevarí? 😅 😅 😅 😔 😔 ........................ved cestoviny urob........z makom........to je rýchle... 🙂

leninka75
26. sep 2013

@jacka .....ja viem vy sa zabavíte 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .........kdeže preplatiť ☹ 😝 .......

leninka75
26. sep 2013

@jacka .... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...moja svokra varí podobne ako tá tvoja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....takže neriskujem zdravie detí 😉 ........vidíš keď si spomenula ten mak....ty ho dávaš do mrazáku, že??...to pomletý či nepomletý?

jacka
26. sep 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no pekne.....radšej neriskuj 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 .......................pomletý......riadne zabaliť 🙂

utka
26. sep 2013

Ahojte...
Dnes Lucka dokonca zaspinkala sama... 😕 Ideme do poradne, tak som zvedavá...
@leninka75 to som aj ja počula, že krstom sa dieťa zmení, ale nezdá sa mi. lebo v pondelok prerevala skoro celý deň.
@jacka ja palček zatiaľ neriešim, tým že nechce cumel. Ukľudňuje ju to...možno robím chybu...
U nás dieťa nemôže odísť samé zo školy, len keď to má napísané v slovníčku. Chodíme po nich a musíme si ich zavolať "bytovým" telefónom, zdvihne to učka, tá to napíše na papierik-kto ide domov a kto prišiel po neho. A dajú ho len tomu, koho sme napísala na začiatku roka na také tlačivo. Pri dveroch je ďalšia učiteľka a skontroluje, či ozaj ho tam čaká ten, kto je na lístku napísaný...
@denisenko ja viem, že sa to bude časom všetko meniť a už sa na to teším. lebo ozaj je dosť urevaná a spoločenská...Ale teraz ju už zujímajú aj iné veci-luster, kolotoč nad postieľkou, rúčky a tak...

katka1819
26. sep 2013

@leninka75 chasni sú zdravučký 😵 len ja mám furt to hnusné soplisko 😝 a áno boli sme chlipla som si trošken burčiačika bo ja to nemusím 😅 aj kolotoče sme všetky poskúšali ,perníčky popapkali,cukrovou vatou sa polepili všetko ako má byť 😉 a na budúci týždeň sa chystáme v nedeľu do Štiavnika na hody odtiaľ je Peťo, ráno dondzeme a večer odfrčíme 😀 tam sa my to ešte viac páči ako u nás to vieš hody na dedine 😀
@denisenko ja som dnes jasná 1 😀
@jacka ja som dala Peťka do družiny ... napísala som že do 15 tej,ale chodím preňho o 13 tej hodke,vyučko im končí 11.20 až 12.15 ešte chodí na obedy tam to vychovávateľka všetko dozrie a domov sám nechodí kým sa trochu zabehneme ,ale už sa pýta krpec aj do školy aj zo školy že chce sám chodiť 😝 ešte mu to však nechcem dovoliť ...bojím bojím čo už ... no zatiaľ som spokojná s družinou a celým ich systémom 🙂
@utka veru vyberaj pršteky z pusinky moja a dudku nechce princeznička ? 😅

utka
26. sep 2013

@katka1819 viem, že odučiť od prštekov je ťažšie ako ad dudky, ale keď potvorka nechce žiadnu. A takto sa aspoň trošku ukľudní...

leninka75
26. sep 2013

@jacka ..dík za radu 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 ....kúpila som si na jarmoku, tak ho chcem nejako uchovať dobrý 🙂 ...

leninka75
26. sep 2013

@katka1819 ..aj si niečo dávaš do nosa?? 😀 😀 😀 😀 😀 ...frťana napr. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......ku svokričke sa chystáš 😅 😅 😅 😅 .......ale máš pravdu na dedine je iná atmoška 🙂 .......

utka
26. sep 2013

V sobotu máme 10 týždňov, dnešná poradňa: vážime 5125g a meriame 58cm. Za dva týždne sme pribrali 235g. Nie je to málo? Ale dr. nepovedala nič, tak asi to stačí...

denisenko
26. sep 2013

@utka Zuzi, hlavné je, že priberá....ale to má dosť, neboj.... 😉 a s tým cumlíkom...som sa natrápila, kým sa naučil...3 mesiace.....veru, od pršteka to pôjde horšie.... 😒

ešte som čosi chcela...ale dnes som totálne vymletá.....

utka
26. sep 2013

@denisenko no ja skúšam cumlík dávať každý deň...

denisenko
26. sep 2013

@utka to je "beh na dlhé trate"....Simonko zobral cumel na milosť až vtedy, ked na noc začal papať kašu cez fľašku... 🙂

utka
26. sep 2013

@denisenko Viki nikdy nevedel piť z fľaše a cumel mal. Lucka zatiaľ tiež nevie z fľaše a ani ten krepý cumel nechce. Už som vyskúšala asi 5 druhov a nič.

leninka75
27. sep 2013

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂

...huráááááááááááááááá piatóóóóóóók 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. sep 2013

@denisenko ..stále je to 2 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
27. sep 2013

@denisenko ..som si všimla, že máte už doma otvárača dverí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........buď si daj implantovať oči aj na zadok alebo uviazať simka na taký dlhý špagát len po dvere 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....rady za 1 000 000 čo? 😅 😅 😅 😅

utka
27. sep 2013

Ahojte.Dnes ide Viki 1.krát sám zo školy.Poobede ficime k naším.Zajtra mame oberacku hrozná.Tak pekny víkend.

denisenko
27. sep 2013

Ahojte 😉

katka1819
27. sep 2013

noooooooo čafte mamčule 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 dnes slniečkooooo tak šup šup chytať serotonín 😀 😉 😝

denisenko
27. sep 2013

@leninka75 mám niečo leqšie...našla som kľúče 😀

leninka75
27. sep 2013

@utka ...super, šikovný je !!! 🙂 ..pekný víkend aj tebe 🙂

leninka75
27. sep 2013

@katka1819 .....ja by som šla, len nemóóóžem ☹ ☹ 😠 😠 😠 😝 😝 😝

leninka75
27. sep 2013

@denisenko ..aaale to nie je taká sranda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. sep 2013

...kočeny, už viete čo idete variť v nedeľu??? 😕 😕 😕 😕 😕 ..dajte tipa 😉

leninka75
27. sep 2013

@jacka............haló, kde si?? 😕 😕 😕

katka1819
27. sep 2013

@leninka75 celý deň má svietiť 😎 😀 tak isto stíhaš trošken 😉 a variť no nemtuším ešte,ale minulú nedeľu sme mali kačičku pečenú s kapustičkou a knedličkou 😀

leninka75
27. sep 2013

@katka1819 ..však sa z toho aj riadne vytešujem 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 .....kačku sme mali aj mi minulý týždeň 😉

denisenko
27. sep 2013

@leninka75 ....ak sa odhodlám, zajtra ráno pojdeme k našim...takže obed bude tam..... 😉 😉 😉 😉 som ti neporadila, že? 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre