Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. okt 2013

@denisenko nooo to máš peknu turu 😵 😵 😵 .........mojich nedorazilo nič....akurát tak voda v bazena alebo na plavárni 😀 😀 😀 .........................veru len si chod oddchnuť...treba ti 😵 😵 ........................veru na nervy s tými učkami......ked ich to nebaví tak nech idu kopať kanále 😝 ....................
@katka1819 ja som Maťkovi povedala ...že ked sa nebude učiť....tak bude zbierať vonku odpadky...........zabralo...zatial 😀 😀 😀

idem aj ja.....zajtra idu deti k zubárke........tak hurááá 😝 😝 .....................ale našťastie je priamo v škole........raz ma zato Maťko pochváli že nemusí vela vymeškávať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

dobru nocku..... 🙂 🙂

katka1819
8. okt 2013

Dobrúúúúúúúúúúúú maminky 😵 😵 😵

denisenko
9. okt 2013

Dobré ránko 😉
@katka1819 uf,zub...ja idem na kontrolu budúci piatok...už mi ho hádam zablombuje-😉

katka1819
9. okt 2013

Ahoooooooj Džífcence 😀 😀 😀

jacka
9. okt 2013

ahojte.......... 🙂

letty86
9. okt 2013

ahojte
@denisenko my tak po starom...matkovi sa do tej skolky nechce...tak ako chcel, teraz nie 😔 😔 tak mi je z toho tak všelijak 😖

denisenko
9. okt 2013

@letty86 neboj,on si zvykne....ja radšej nespomínam na to,ako šiel do školky Denisko ☹

jacka
9. okt 2013

@letty86 poznám......ja som to mala vlani ja tohoto roku........som rada že už si zvykol....................ako sa máte?...si dávno nebola.... 🙂

jacka
9. okt 2013

@denisenko Denisko nechcel? ☹ ☹

letty86
9. okt 2013

@denisenko ☹ on vkuse opakuje, že neprídem, neplačká velmi, len je taký smutny 😔 😔 😔...aj v triede im to stale hovori a moc sa nezapaja.....ale má dni, ked je celkom o.k., ptom zas nie velmi, potom fajn...učitelka mi vravela, že dievčatá to v triede zvládaju dobre, že chlapci s tým majú problem....asi mamkini sú...zlatíčka

letty86
9. okt 2013

@jacka som ti vravela, že to na matka príde, ze mi je čudné, že tak dobre to zvláda...a je to tu 😔 odkedy spi, tak tam nechce ist...a vraj lahne a hned spi...som rada,že si petulko zvykol 😵
nič nove a vy?

denisenko
9. okt 2013

@letty86 ..asi na tom niečo bude, sú to maminkini miláčikovia..... 😀 😀 😀 😀
@jacka ..nechcel, nechcel.... 😔 😔 😔

katka1819
9. okt 2013

noooooo kočky dnes som bola u zubárky ...ale asi naposledy 😝 bo mi naúčtovala takú sumu 🙄 skoro som odpadla... to som ochotná dať za zuby aj trošken viac ,ale toto ma dorazilo že 144 euro 😠 to už je aké obohacovanie... doteraz som za jeden zubčok zaplatila do 50 euro... mením zubárku ,fakt je super bezbolestne ošetrí ale teraz to prehnala s tou sumou... aj od Peťa som dostala hubovku poriadnu a to som chcela novú bundosku aj čižmosky 😅 môžem snívať...

jacka
9. okt 2013

@katka1819 čo že?......poradím ti....bež do zdravotnej poisťovnu........toto nie je normálne.... 😠 😠 😠 😠 .......čím skor tým lepšie........jej to poisťovna prepláca....teda časť......mali by aj tebe..........a ešte máš taký super doklad.........pozisťuj si to........ani ti nedám že sa mi to páči....

jacka
9. okt 2013

no a......malej Lucke zistili reflux...... ☹ ☹ ..........dnes by ich aj pustili ale mala teplotku......tak pre istou......a mala nejaku virozu .....ale bez atb...... 😵 😵 čo je podla mna super............zajtra by mali ísť domkov..... 😵 😵

jacka
9. okt 2013

@letty86 ja ti neviem či je to len v tom že chlapci..... ☹ Maťko ten ani slzu nepustil.......za celý čas chodenia do školky..................zato Peťko si to vybral aj za neho....a to plakával údajne sám a sťahoval zo sebou aj jedno dievčatko...... ☹ ☹ ..........tiež mi ráno brnká že nejde,.............ale to len mne.......ked ide s mužom tak úúúúúúúúúúúúúplne v pohode.......pozná ma ako ......nič 😉
nové,.....?......asi nič................................chalani búvaju......muž zarába.......teda zarábal je na cestou domov.......tak si zatial vychutnávam to ticho....a puká tu ohen tak mi je fajn....... 😵 😵 😵

jacka
10. okt 2013

ahojte.............. 🙂 🙂 🙂

leninka75
10. okt 2013

ránečko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka @letty86 @denisenko.. ...dievčatá Lilka je dievča a tá bučí-hučí furt 😠 😠 😖 😖 ☹ ☹ 😝 😝 😝 ....škôlku tiež prerevala na komplet.....a semo-tamo aj v prvej triede a teraz v druhej zatiaľ len raz 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ......už mi to až ide na nerv 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...........vymením kto chceeeeeeeeeeeeeeeeee?!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. okt 2013

@jacka ..super, že Lucka nemá nič horšie 🙂 ..reflux to v pohode zvládnu 😉

leninka75
10. okt 2013

@jacka ..vy včera ako u zubárky?? 🙂 ....

leninka75
10. okt 2013

@katka1819 ...nooo mňa to neprekvapilo 🙂 .....máme zubárov v rodine, tak viem ako si účtujú 😉 ....ale jacka má pravdu šupom do zdravotnej, máš nárok na preplatenie čiastky 🙂 🙂 🙂 🙂 ...a potom bude aj bundoška aj čižmáky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
10. okt 2013

@jacka @katka1819@denisneko.................neuveríte, ale v utorok som v Lidli ešte kúpila otepľováky na Lilku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......po bundách síce ani chýru ani slychu, ale však bundy má dve, ale nohavice na lyžovanie ani jedny...tak som rada, že ešte mali.....a dokonca som ešte kúpila Lilke lyžiarske rukavice a termoprádlo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ........ale schovala som...donesie Ježiško 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
10. okt 2013

Achooooooooj 🙂

@leninka75 tak vravíš že ťa to neprekvapkalo 😅 lebo mňa to šoklo 😒 doteraz som jej tam nechala max. 50 eurko a to je super že máte v rodinke zubárov aj ja chceeeeeeeem 😝 Sa Vám o zúbky aj starajú či ani nie ? 😀

jacka
10. okt 2013

@leninka75 Lucka s toho vyrastie 🙂 🙂 🙂 ..........................................to je najmenje...mohlo to by horšie 😔

u zunárky......Maťkov v pohode.....že ak sa mu nevytlačia dva zuba do pol roka......tak pojde na rtg. či tam má koren.............ja som jej povedala že mu veeeelmi polmaličky rastu............nie som velmi nadšená že ho budu zas fotiť............asi mu predpíšem nejaké vitamíny..... 😀 😀 😀 na rast zubov.............................a na Peťka sa nepýtaj...... 😠 😠 😠 😠 😠

kde si bola včera?

jacka
10. okt 2013

@leninka75 ja vymením....pošlem ti staršieho a mladšieho ako grátis 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. okt 2013

ahojte.... 😉 ráno som vás aj čítala, ale nepísala som, moc ma to z mobilu nebaví..... 😀 😀 😀
@katka1819 akože .....mna by asi odtiaľ odviezli na iné oddelenie.... 😀 😀 😀 😀 iná pálka... 😝 😝 😝
@leninka75 že Ty si ako rýchlo vybavila aj Ježiška..... 😀 😀 😀 tuším si začnem brať príklad..... 😀 😀 😀
@jacka tak, tak....z refluxu vyrastie...hlavne, že vedia, o čo ide..... 😉 ...Maťkovi nerastú zúbky???...Deniskovi vypadli dva dolné, ešte minulý rok...už ich má normálne veľké....dva predné horné minulý a predminulý mesiac tuším...jeden je už polovička vonku, druhý vidieť z dasna....a kýve sa mu spodná dvojka... 🙂

denisenko
10. okt 2013

@jacka a čo s Peťkom???

akože u nás iná katastrofa...Simonko štrajkuje so spaním už týžden...včera ani cez den nespal....som ho vrátila do postielky asi milionkrát, ale aj tak nič....aspon večer odpadol ako hnilá hruška...a dnes dal aj doobeda a bez vyliezania 😀 😀 ..takže toho veľa pri nom nenarobím..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
10. okt 2013

......tragédia v kaderníctve za nami......3 baby držali Simonka....ale zvládli..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. okt 2013

dobré ránko.... 😉

denisenko
11. okt 2013

no, jo....káva dopitá.....idem ja chystať Deniska do školy.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre