Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
16. jan 2014

@letty86 aj šumivý..len to je viackrát denne...dávka je 375mg denne....a v šumivom je koľko???....a najlepšie máš, ked je tam aj B, lepšie sa vstrebáva...jáááj, mala som byť lekárničkou,. moj mužík stále tvrdí, že o liekoch viem viac, ako doktori... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. jan 2014

@jacka ozaj..išla som sa spýtať už Minule...Maťko bude mať aj polročné vysvedčenie, či len nejaké hodnotenie???

letty86
16. jan 2014

@denisenko 😀 😀 😀 isto ma aj nechtiská riadne, si ju predstavujem, ako doležito s nimi tuká 2,5 mg 😀 😀
@jacka ináč, ty rozlisujes aj piatok 😀 lebo ja nie, piatok, sviatok, všetko jedno 😀 ...ty to más normáne ako pracujuci ludia 😀

letty86
16. jan 2014

@denisenko ja vobec netusim 😀 ja si tam rano jeden supnem a potom si hovorím, že to akosi na mne nefunguje. 😀 ...že furt ten nerv vo mne je 😀 😀 ..ja som tiez dobrá plastiková 😀 😀

denisenko
16. jan 2014

@letty86 ja tiež...piatok, sviatok...mne je to úplne jedno...ja som na magnetickej musela vypísať dotazník a tam dolu, že: dátum......som vážne nevedela, kolkého je.... 😀 😀 😀 😀 😀 musela som sa opýtať... 😀 😀 😀 ale gol bol, že som tam dala rok 2013....no..kde ja žijem???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. jan 2014

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no vidiš, a mne to zaberá....asi preto, lebo chcem, aby zabralo...xi,xi,xi.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. jan 2014

@letty86 no počkaj...a čo si to ráno šupneš???? 😀 😀 😀 😀 ...to vieš..jeden si šupnem...... 😀 😀 😀 😀 😀 hned zrána...lepšie, ako celý den nič...... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
16. jan 2014

@denisenko ale tak ja asi uzivam baby dávku 😀 😀 a dám si to tak 2 dni v mesiaci, potom zabudnem 😀 😀

idem, dobrúúúúúú noc

letty86
16. jan 2014

@denisenko no vieš, co 😀 😀 😀 😀 😀 takto ma odhalit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....si zbierala odvahu, že až teraz si to natukala 😀 😀 😀 😉 😉 😉

denisenko
16. jan 2014

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 moja..ved ty potrebuješ ginko, ked zabúdaš...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
16. jan 2014

idem.-...dobrúúú nocku.... 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
17. jan 2014

ránečko!!!! 😉 ......

jacka
17. jan 2014

ahojte....
@leninka75 dalšie stručná ☹

@letty86 no rozlišujem.......vozím ráno deti.....som sa jedno ráno zobudila a rozmýšlam.......ideme nejdeme.......čo je za den....som sa otočila a spala dalej 😀 😀 😀
@denisenko mne sa tiež zastavil rok......ale v roku 2009 😀 😀 ...odvtedý nemám pojem 😀 😀 😀 😀

varíme........rýžový nákýp.........teším sa na odozvu 😠 😝 😀 😀

katka1819
17. jan 2014

Ahooooooooooj 😵

jacka
17. jan 2014

volala som na výsledký.....všetko o.k.......až......výzerá to tak že čo mu z krvičký výšlo ....asi bude mať ešte nejaku alergiu 😝 ....nejaké hodnotý sú nízke.......ale vraj to zatial necháme tak..... 😝 .....

denisenko
17. jan 2014

Ahojte 😀 ja varím strukovinky..polievočku z hrášku,šošovice a soje a zeleninky 😉 druhé...neviem.. 😀

jacka
17. jan 2014

@denisenko .......dobrá polievočka 🙂 .................druhé čo dom dal...že?...to bude mať moj muž na "obed",,,,ked zistí čo je 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. jan 2014

@jacka presne tak...čo kto nájde 😀

utka
17. jan 2014

Ahojte...
Ja zemiakovú kyslú, aj s hríbikmi a vajcom...a ja som ešte mala špagety a zajtra francuzáky...

denisenko
17. jan 2014

pekný víkend.... 😉

jacka
18. jan 2014

ahojte......

pekný víkendík 🙂 🙂

katka1819
18. jan 2014

Ahooooj kočenýýýý aj ja prajem pekný víkendík 😀 😀 😀

utka
18. jan 2014

Ahojte.
Pekny vikendik...

letty86
18. jan 2014

ahojte 😉
by som aj niečo napísala, ale všetky ste skupe na slovo, tak aj ja 😀

jacka
18. jan 2014

@letty86 však napíš ja sa pripojím 😀 😀 😀

utka
19. jan 2014

Ahojte.
Včera som našla Lucinke prvý zubok 😉

denisenko
20. jan 2014

Dobré ránko 😉

leninka75
20. jan 2014

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

@utka ......to chce nové šaty!!! 😉 😉 😉 .....gratulujem!!! 😵 😵 😵

katka1819
20. jan 2014

Ahooooooooooj 🙂

jacka
20. jan 2014

ahojte.....

@utka 😵 😵 blahoželám 🙂

ste nejaká sakra stručné... 😕 😕 😕 ..........................vonku fakt nádhera....leje a leje...... 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre