Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
30. jan 2014

Dobré ránko 😉 ja som dospávala noc... Simčo bol síce bez teploty ale od pol jednej v noci spieval kukulienku..do 3tej...a 4.15 začaĺ zas...až do rána ☹

jacka
30. jan 2014

@leninka75 nooo........Zv je vždý napred 😀 😀 😀 😀 😀 😝 .....ale zajtra idu do divadla.....a učka mi vravela že ho tam o pol 10 možem doviesť.....a výsvečko mu dá dnes.........aspon skočím s Peťkom na kožné...to je hned oproti....

jacka
30. jan 2014

@denisenko hej....zlatý je... 😵 😵 😵 .......hlavne že mu nemá teplotu................. 🙂 🙂 ...teraz spinká on?...

denisenko
30. jan 2014

@jacka dnes vysvedčenie? Kvoli tomu divadlu?
@utka aj ja som to tak myslela ale potom ma vševediaci ujo google vyviedol z omylu 😀
@leninka75 no možno by si bola prekvapená,akého malého génia máš doma 😀

Jáj,človek vstane a tá vôňa...Petrík robí bryndzové halušy na skorý obed 😉 slinky moje 😀

denisenko
30. jan 2014

@jacka veru zlatý...spinká od 8mej...😉 neviem,nedostal v noci diazepan,tak či to nemal absťáky 😀

jacka
30. jan 2014

@denisenko kvoli divadlu 🙂 🙂 .......abý sme sa ko školý nemuseli trepať nazad 😉 ......................mnam dobrotu varí....však ho posli aj u mne 🙂
žebý v takom mladom veku absták 😀 😀 😀 😀

leninka75
30. jan 2014

@denisenko ..nočná s hudobnou vložkou 😵 😵 😵 😵 😵 ...paráda u vás nuda nehrozííííííííí 😀 ..............skočím na obed?? 😉 ..však už keď ťa beriem do toho BG 😀 😀 😀

leninka75
30. jan 2014

@jacka ..jaaj deti sa tešia 🙂 ..a to celá škola má tak?? 😕 .....

jacka
30. jan 2014

@leninka75 tešia .....MAťko chcel už dnes ísť 😀 😀 😀 😀 .....neviem či celá škola.....skor nie....to je predstavenie prvákov 🙂 ....
http://www.djgt.sk/index.php?option=com_content...

leninka75
30. jan 2014

@jacka ...však to je o nás 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................Peťko nepôjde zajtra do škôlky?

jacka
30. jan 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........................dobrá si......... 😀 😀 😀 idéééééeš 😀 😀 😀 😀
nie nie.........nepojde......asi bude prechladnutý...nejaké soplík som videla....ale pssst 🤐 🤐 🤐 .....klop klop 😉 ...a chcem na to kožné,,.......

leninka75
30. jan 2014

@jacka ..počuj moja ty si aspoň seba a deti vyzliekla, či si hneď utekala fotiť prvé vysvečko??!! 😀 😀 😀 😀 😀

..................tešíííííííííím sa s tebou pyšnica naša!!! 😵 😵 😵 😵 ....a že posielam Maťkovi pusinku 😉

jacka
30. jan 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 ............................jasné že nie.....ešte som v bunde a v rukaviciach...a motor beží 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. jan 2014

@leninka75 a že mu odkážem.... 😵 😵 😵 😵....................ešte uvidím či aj o rok budem fotiť....😀

jacka
30. jan 2014

ja som koza....som si foto nedala len pre priatelov..... 😠 😠 😠 😠

jacka
30. jan 2014

ako to mám teraz zmeniť.... 😠 😠

leninka75
30. jan 2014

@jacka ..............jasné, že budeš 😵 😵 😵 aj o rok fotiť..............jaaaj to už asi nezmeníš, že len pre priateľov 😒 ............som si všimla, že tam nejaké cudzie tváre reagujú 😨 ....ešte som rozmýšľala, že do akých skupín nám ty zakášaš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
30. jan 2014

@leninka75 už som to opravila......proste som šikovná....aj ked som dlllllhoooo doma 😀 😀 😀
som to mýslela či sa nebudem hanbiť 😀 😀 😀 😀 .......................................no dovol ja som vernica verná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
30. jan 2014

na peci sedel a zamrzol 😠 😠 😠 😠 😝 ..........idem von ...deti tam robia nedobre 😝 😀 zas prídeme celý mokrý 😠

leninka75
31. jan 2014

rááááááááááááááánečko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .........................

katka1819
31. jan 2014

čafce ženy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
31. jan 2014

Ahojteeee...

jacka
31. jan 2014

ahojte........ 😎 😎

@katka1819 @utka @denisenko @leninka75 @letty86 ........aké bolo výsvedčenie...... 😵

leninka75
31. jan 2014

@jacka ...sa pýtaš tej pravej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................a vy ste ako pochodili na kožnom?

jacka
31. jan 2014

@leninka75 tý si túúú....???-----..... 😀 😀 😀 😀 😀 tý posledná mi povieš....dobre? 😀 😀 😀
na kožnom.... 😠 😠 😠 stačí povedať že je celiatik a je to výbavené...... 😠 😠 😠 😠 vraj maju presušenú pokožku a bla bla bla........a ked som spomenula že sa vkuse škriabe vo vláskoch ..........odpoved...ostrihať 😠 😠 😠 ........volám mužovi..........že čo....a on to načo chodila 5 rokov do školý ....... 😠 😠 😠 napálený bol riadne 😀 😀 😀 😀
tý ako v práci....kedý prcháš?

utka
31. jan 2014

@jacka tak chválabohu samé jednotky.Som sa bála slovenciny,ale ok.A este aj dve pochvaly tr.ucitela...za výborný prospech a za sustavne komentovanie na hodinach 😀

katka1819
31. jan 2014

@jacka Peťko má vysvedčko úplne rovnaké ako má tvoj Maťko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a dokonca som vysvedčko dostala aj ja 😉 😀

katka1819
1. feb 2014

Tak maminky pekný víkendík prajem 😵 ahoooooooooooooj 😀

utka
1. feb 2014

Pekny víkend...

jacka
2. feb 2014

ahojte..... 🙂 😉 😵 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre