Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
29. apr 2014

ahojte
@leninka75 dobre bolo 😵 ani sa mi domov nechcelo ☹ ja si tam vždy tak oddychnem, tak nejak vypnem.....sme trosku pomohli, oslavili Marcelkove meninky, tatkove okruhle narodky a sup domov 😉
@katka1819 Matuskovi skore uzdravenie...my sme to mali minulý rok v maji 😔 ...veru, mohla si ist za doktorčeku....ja som to teda takto nezvladla 😕 😔
kráááásne to tam máte, vyborne to ladi 😵 😵 😵 😵
@leninka75
@jacka
@denisenko vy sa ako máte, dievčence?

katka1819
29. apr 2014

@letty86 tak to máš fajné že si u svokruše oddýchneš a tak my sme mali teraz cez víkend menšiu výmenu názorov tak počítam že sa u nás tak skoro neukáže a ja u nich tiež a sa tomu tešíííím 😀 lebo ju neznesiem 😝 🙄 😅

letty86
29. apr 2014

@katka1819 ten citát je skvelý 😀 😀 to ma mrzí ☹ ....ja nemám všetko v živote super a ideálne, ale svokra je mojim požehnanim, to rozhodne 😉

letty86
29. apr 2014

kde ste všetky 😕 akosi nie je s kým pokecat, ste sa všetky ukryli, či ako 😀 😝 tak idem od Vás, pekný dník 😉

leninka75
29. apr 2014

@katka1819 ............krásne to máte domka!!!! 😵 😵 😵 😵 ............to je radosť také nové izbičky 😵 😵 😵 ..a tá drevová vôňa 😵 😵 😵 😵
.....no a fotečky nemajú chybu 😀 😀 😀 😀 😀 .......................Peťko sa pekne usmieva 🙂 .....žeby ho už prechádzala tá nechuť k foteniu, či to je len náhoda?? 😉
....................fúha výmena názorov?...to ťa už ale musela riadne dožrať!!!! 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
29. apr 2014

@letty86 ...............sa teším s tebou, že si si oddýchla 😵 😵 😵 😵 😵 ........................ja by som tiež potrebovala ...... a tiež aby niekto za mňa chvíľku varil .................ja len pre kontrolu, či som dobre pochopila 😉 ...mužík oslavoval okrúhle??...............ozaj a čo dostal Marcelko k meninkám?? 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
29. apr 2014

@jacka....nám tu švící oskárek 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................vy máte škaredo?? ...........kávu? 😵 😵 😵 😵

jacka
29. apr 2014

@letty86 tak dodatočne.........všetučko najlepšie......Marcelkovi veliku pusinku 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
29. apr 2014

@leninka75 nám tu švitorí depka.......................dáme dáme........ale až po teraz bežím pre detičký...

jacka
29. apr 2014

@letty86 krásnu fotočku si dala.............a nedala bý sa dať aj väčšia?.....................to máš super že svokrušku máš takú dobrú.....

letty86
29. apr 2014

@leninka75 dobre si pochopila, manzel mal okuhle narodky, Matko dostal také mini auticko, na meninky to nepreháname
@jacka 😵 ...heš s depkou....ja som jednu chytila, ked som saty obliekla....ideme v juni na svadbu......mam šaty spred dvoch rokov, zadok, brucho sa zmestilo, len cez prsia som nezapla 😠 a to som myslela, ze tam problem nebude....hadam, to šikovna svokra upravi....
vačšiu fotečku by si chcela? 😕 ved je velká ako svet 😀 také mimčo je tam matko 😵 a ja tam mam mensiu hlavu, teraz som ako brav malý, teda velky 😀 😝 ...je také zviera 😀 😀 😝

utka
29. apr 2014

Ahojte...
Nejako vás zanedbávam... Máme sa dobre, cez víkend sme boli u našich, krstili neterku.Teraz ideme do ZV na predĺžený víkend. Lucka už neobsedí ani chvíľu, tak mám veselo 😉.

utka
29. apr 2014

@letty86 superská pesnička...hneď mám lepšiu náladu 😉 a dávam to na FB...

jacka
29. apr 2014

@letty86 veru väčšiu fotočku........to vieš nevidím poriadne....slepá som..... 😀 😉 ..........ale tý pekne na seba píš......lebo bude bitka 🙂

jacka
30. apr 2014

ahojte....

jacka
30. apr 2014

@denisenko ........čo to je s tebou?... 😕 😕

katka1819
30. apr 2014

Rááááááááááánečko 😀 😀 😀
@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja kradoška ...................no už sa sem tam aj usmeje 😉 ........................svokra 😠 to by bolo na dlhšiu debatu ,niekedy ti porozprávam na zmrzke v Bytči 😀 aaaaabo inde 😉
@letty86 dodatočne Marcelkovi aj my všeeeetúčko najlepšie prajeme k meninkám 😵
@utka
@jacka ahoooooooooooooj 🙂
@denisenko ???????? píš bo po tebe vyhlásime pátranie 😅 😉 🙂 všíííííííííííícko OK ?

katka1819
30. apr 2014

zajtra deti domka a v piatok do školy ako u Vás ??? dúfam že bude svietiť slniečko 😅 🙂

leninka75
30. apr 2014

čavte sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@letty86 ...........tak že aj manželovi dodatočne všetko naj 😉 😉 😉 😉 .....mal 40?............mne tiež zostalo veľa na prsiach po deťoch ☹ ............také som mala možno 3x nosené letné šatičky, všade zapnem a cez prsia mi dobrých 5 centi chýba ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹......bojím sa, že to už dolu nepôjde 😝 😝 😝 😝

leninka75
30. apr 2014

@jacka ...dnes si ranné vtáčatko??? 😉 .............

leninka75
30. apr 2014

@utka ..........Lucka chodí okolo nábytku či lozí?.....teraz musíš mať oči všade, že jo?..........a Viki ako?....naposledy bol nejaký zachorený, ste OK?

leninka75
30. apr 2014

@katka1819 .................beriem ťa za slovo!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .......poklebetíme 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
30. apr 2014

@katka1819 ...my tiež tak zajtra doma v piatok do školy...........len muž ide aj zajtra, KIA musí byť extra 😝 😝 😝 😝 😝 😝

katka1819
30. apr 2014

@leninka75 aj môj Peterko musí zajtra do práce 🙄 a možno sa aj tešíííííííííííí že nemusí s tými našimi čertami doma byť 😝 nemá na nich nervy som si všimla 😀 😀 😀

denisenko
30. apr 2014

Ahojte 😉 žienky moje,nestíham. 😀 idem trošku počítať,sedím v autobuse tak mám chvíľku čas a hlavne kľud 😀

denisenko
30. apr 2014

@letty86 Tvojim chlapom obom oneskorene srdečne blahoželám 😉

denisenko
30. apr 2014

A ínak...všetko po starom...Petrík celé dni v práci a ja sa doma nervačím sama s 2 čertmi 😖😀 Simonko mi nedovdolí PC ani zapnúť,stále ma ťahá len von a na bicykel...a k tomu záhrada,takže som vyťažená 😖 ešteže Deniskó je už samostatná jednotka 😀

utka
30. apr 2014

Ahojte. Naší idu tiež do školy,ale ucka povedala,že ak cestujeme,alebo proste chceme,mozu zostat doma.
@leninka75 este nelozi,len a skusa dat na 4, ani popri nábytku nechodí...uz sa sice postaví,ale keď sa hrame,neobsedi,stále sa po mne lepí a stavia...a keď ju uspavam,tak sa stále posadí a trvá dlhšie,kým teda zostane lezkat a zaspí...ale aj tak som rada,že je uz takáto " velka"

katka1819
1. máj 2014

Ahooooooooooj a pekný dník 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre