Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
13. máj 2014

@jacka chlapci ako?
idem tomu mojmu zapnut másu, vraj zlatušik, pustis mi 😅 😅 no a nemilj ho 😵
ale urobim este kuk

jacka
13. máj 2014

@letty86 .....nooo ja neviem....ten bicýkel jej dlho výdrží..........či sa mýlim.............ked ja si teraz nepamätám akú velkosť sme MAťkovi......ale ten musím výdržať pokial si nekúpi sám...... 😀 😀 ....další nebude je dosť veliký a Peťkovi neskor kúpime taký velký.........kebý tu bol muž vie velkosť......ja som praktická na iné veci 😀 😉

jacka
13. máj 2014

@letty86 vidíš pokial napíšem aj zdrhneš..... 🙂 😉 ..........moji skončili s rozprávkami......teraz kreslia......a o chvílu....................hajaný 🙂

jacka
13. máj 2014

@letty86 tento červený je určite krajší 😵 🙂 😉

letty86
13. máj 2014

@jacka este som tu, si nasiel zábavku 🙂
matko ma teraz 12ku, potom 16tku a potom vikuskin bude mat a tej potom kupime uz taký celkom velký 😀 aký už bude chciet farebne....to su teda plany 😀

jacka
14. máj 2014

ahojte..........

@denisenko ako sa máte?..... 🙂

tu zas prší..... 😀 😝

leninka75
14. máj 2014

ránečko 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
14. máj 2014

ahojte... 😉 😉 😉 😉 😉 ...pršííííí...lialo celú noc, teraz len taký drobný..... 🙂
@leninka75 čo to, čo to.....??? 😕 😕 😕 to sú smajlovia na počko, alebo na celkový stav???? 😕 😕 😕 😕 😕
@jacka my sme o 100% lepšie.... 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 a vy? už sa polepšilo???
@utka si nám to fajn poslala....ale ja sa teším...bolo sucho..... 😀 😀 😀 😀 😀
@letty86 ...že zlatúšik...krásne.... 😵 😵 😵 ...to aj Nisko ked čosi chce....maminka moja najmilovanejšia na svete...podáš mi to???? 😀 😀 😀 😀 😀
@katka1819 kukuk.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. máj 2014

....prádlo dopraté, čína sa už dusí....idem sa hrať so zlobríkom..... 😀 😀 😀 😀 prídem na kávičku 😀 😀 😀

katka1819
14. máj 2014

Ahoooooooooooooooj 😀 😀 😀
@denisenko no kuk teda 😉 😀 😉 😀 😉

jacka
14. máj 2014

@denisenko aj u nás pekne popršalo.... 🙂 ...................ani neviem či je lepšie o 100%.....Maťko je nejaký zachrípnutý.....ale nekašle tolko.......a dnes zas ten beh.........Peťko......som včera mala pocit že lepšie....a dnes ráno zas žlté soplíký.....takže tak......................................božinku ako vás tie vaše detičký ľúbia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 potvorký...................ale ako krásne ti povie.......to bý som sa aj ja rozplýnula 😵

prídi prídi abý som sama nepila..........................no ja ešte varím....dukátký....a guláš....ale asi to bude na dlhšie......mami potrebujem toto....pod sem......a tak 😝

denisenko
14. máj 2014

@jacka ...ja už som túúúúú.....dáme? 😀 Simonko tiež stále soplíkuje, ale je to lepšie...hlavne, že už neteplotuje....klop,klop,klop..-.... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ....stále tak drobúčko mrholí......

denisenko
14. máj 2014

.....hmmmm...ako moj Petrík hovorí....maminka, Ty varíš lepšiu čínu ako číňania...... 😀 😀 😀 😀 😀 zas sa dožerkám..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2014

@denisenko dame dame...........ešte máš?

jacka
14. máj 2014

@denisenko božinku chlapi 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. máj 2014

@jacka ...akurát dopíjam.... 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
14. máj 2014

....objednala som si regál..policu na balkon, kde si dám ešte kvietky....xi,xi,xi.....som zvedavá ako to dám dokopy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ešteže je tam aj trojstranový náávod..... 😀 😀

jacka
14. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................................. 😀 😀 😀 😀 😀 už len kto to bude čítať... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................a kdeže ťa poznáme tak tý to určite zvládneš 😵 🙂 😉

denisenko
14. máj 2014

@jacka ...nezvládnem.... 😀 😀 😀 😀 😀 je to síce jednoduché, ale......bez potrebného náradia, ktoré si láskavo moja polovička vozí v aute......neurobím nič.... 😝 😝 😝 😝 si asi budem musieť založiť svoj pracovný kufrík..... 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 ...a Simon zas protestuje v postielke...už je tam dve hodiny a stále nič...a potom zaspí, a ja ho budem musieť budiť....neznášam, ked prší a on mi robí vždy toto 😠 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
14. máj 2014
denisenko
14. máj 2014

@jacka...vidíš...úplne jednoduché.....ale varechou to asi nepojde.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a skúšala si to varechou? 😀 😀 😀 😀 😀 😉...............jasné nevzdávaj to 😀 😀 😀 😀 😀.................bež do susedov hádam ťa nenechajú v štichu 😉 😉

jacka
14. máj 2014

@denisenko a v akom nárečí to pišu? 😀 🙂 😉

denisenko
14. máj 2014

@jacka ...po slovensky....úplne že návod ako pre blbých...... 😀 😀 😀 😀 ....tak..presne ako som predpokladala....milosťpánko zaspal.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
14. máj 2014

@jacka volala som Petríkovi.... 😀 😀 😀 😀 😀 že on mi to zloží...no figu borovú...ja som sa chcela v tom vrtkať sama...potvora jedna.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
14. máj 2014

@denisenko možno nebude tak dlho spinkať..... 🙂 😉 .......................aký zlatý je ten tvoj muž 😀 😀 😀 😀 😀 .................však sa ešte povrtaj 😀 😀 😀 😀 😀 ...dačo mu schovaj či to zvládne 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

tak tu už zas fúúúúúúúúúúka 😝 😝 😝 😝

denisenko
14. máj 2014

@jacka ...celkom dobrý nápad..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...u nás nefúka až tak....ale teda...leto ešte neprišlo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. máj 2014

..ani nemám odvahu sa vám votrieť do debaty, tak dobre vám to ide 😀 😀 😀 😀 ...........mám len sekundu pauzičku..........akurát čo zhltnem obed 😝 ..........už ani do jedálne nechodím..pekne v krabičke z domu a rýchlo zbaštiť popri práci 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
14. máj 2014

@leninka75 kludne daj dačo..... 😀 😀 😀 ...................aspon vieš čo zješ 😉
@denisenko stále nefúka..........trochu vánku som vám poslala 😀 😀 😀 😉 ................ako ti ide skladanie.... 🙂

denisenko
14. máj 2014

@jacka 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 že díky....za vetrisko..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...regálik...už stojí na mieste....Petrík doniesol náradie a poslušne odišiel..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre