Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
4. jún 2014

@jacka pre potešenie oka....a aj dušičky.....

katka1819
4. jún 2014

@jacka 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😀 😀 😀

denisenko
4. jún 2014

@katka1819 no ako dopadli vaši výletníci?????...nezmokli????

denisenko
4. jún 2014

@katka1819 júúú...ružovozelená kombinácia...perfektná..... 😉

katka1819
4. jún 2014

@denisenko zmoklíííí aj nezmokli 😀 ale ako deti vytešený boli aj za dažďa asi všetci ,len učka nie 😉 😅

denisenko
4. jún 2014

Tak ešte...týmto sa teším každy deň...na stole

katka1819
4. jún 2014

idem moje krásne mám naplánované upratovanie špajzičky 😀 papa 😉

denisenko
4. jún 2014

a ked sme tu takto v hojnom počte..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dáme kávičku???? @jacka @katka1819

jacka
4. jún 2014

@katka1819
@denisenko ............dakujem....krááásne sú 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
4. jún 2014

@denisenko ano ano....už slintám 😀 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2014

@denisenko slnečnica je prekrásna....len mi vadí to čo padne pod nu ☹ 😔

jacka
4. jún 2014

@denisenko kam šli na výlet?........................tak už ani u nás nie je 😎 😎 😎 ☹ .............a zatial tiež neprší 😝

denisenko
4. jún 2014

@jacka ...táto ešte neopadala...dostala som na meninky...z lásky..tak to ju tu budem mať asi mesiac..... 😀 😀 😀 kvietky od Petríka vždy vydržia... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2014

@denisenko tak to hej.........ked sú z lásky.........verím tomu 😵 😵 😵 😵 😵 ......................peknučká je 🙂

denisenko
4. jún 2014

@jacka išli na tú wachumbu...vraj je to niekde pri Martine... 🙂 Denisko ani nechcel ísť, po prvé, bolo to drahé, po druhé....bojí sa cestovať, že stále sa mu bude chcieť dať cikať...,jeho večnbý problém...vždy, ked niekam ideme.... 😠 😠 😠 😠 ale..určite to zvládne..... 😀 😀 😀 dala som mu MP4 prehrávač, tam prasiatko Pepa a zabudne, že musí ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetko je to len v hlavičke......pomotanej.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2014

@denisenko to už ........juj no to mu teda nezávidím...to cikanie...... 😔 ...............ved ked bude trab mu zastavia že...

jacka
4. jún 2014

@denisenko tak to naši idu fakt daleko asi 10km od zv...... 😝 na ranč.........pomaranč 😀 😀 😀 .................a učkin hlod......rodičia ktorý maju chlapcov.......maju isť s nimi.....ha ha ha 😠 😠

denisenko
4. jún 2014

@jacka ved som mu kázala, že musi povedať pani učiteľke a zastavia mu.... 😉 v prvom ročníku sa mi pocikal v triede...lebo ho nepustila na WC, že deti to zneužívajú a taááák...tak som jej vtedy povedalas, že on ked povie, že musí, tak musí....tak hádam prežije v zdraví, nedala som mu náhradné tepláky..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. jún 2014

@jacka to prečo?? čo sú chlapci iný?:?????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
4. jún 2014

@denisenko juj to je koza učka.......ved prváci toho asi vela nenavymýšlaju....či sa mýlim?............potom čo bolo ostal mokrý?.. ☹ ................tak učka má inštrukcie....... 😀 😀

denisenko
4. jún 2014

@jacka naši to majú okolo 60 km z Rajca....

jacka
4. jún 2014

@denisenko ved preto sa divým...že naši len tak na blizko idu.........to maju riadnu cestu kedy sa vrátia?

denisenko
4. jún 2014

@jacka ale...začal jeden a ostatný vymýšľali.... 😝 😝 😝 hlavne na poslednej hodine.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 má, má....ja sa vždy ozvem, ked sa mi niečo nepáči...... 😀 😀 😀 😀 😀 vyzerám síce ako sekera, ale aspon mám potom pokoj 😀 😀 😀 😀 😀 a nech...Denisko si už svoje odtrpel, ked sme ho takpovediac hodili do talianskej školky....

denisenko
4. jún 2014

@jacka vraj návrat okolo 17tej 😕 ...uvidíme..... 😉 ale včera bol frajer...nechcel písať úlohy, že dneska napíše....si viem predstaviť..... 😀 😀 😀

denisenko
4. jún 2014

idem ja...Simonko spí...žehlenie čaká......

jacka
4. jún 2014

@denisenko ha tak sa pridali aj ostatný.... 😀 😀 😀 .......................................treba treba hlavne ked sa to našich detí týka...že..... 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
4. jún 2014

@denisenko to dosť neskoro prídu...... 😕 😕 ..................to sa mu fakt bude chcieť 😀 😀 😀

jacka
4. jún 2014

@denisenko len si pekne požehli.... 🙂 🙂

denisenko
4. jún 2014

...už dávno nepršalo...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

katka1819
5. jún 2014

Rááááááááááááááánečko 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre