Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
9. jún 2014

Ahooooooooooooooj 😀 😎 😀

katka1819
9. jún 2014

my sme boli včera tutok 😀 joooj dobre bolo 😉 kuk a fotos neskôr 🙂 http://www.wellnesshoral.cz/termalni-bazeny-wel...

letty86
9. jún 2014

ahojte 😉

utka
9. jún 2014

Ahojte...
Konečne je teploooo...
@katka1819 jaaaj, dobre vám muselo byť. 😉

denisenko
9. jún 2014

ahojte.... 😉
@jacka júúj...chalani...skoré uzdravenie.... 😉
@leninka75 mužíkoví skorý návrat..... 😉 😉 😉 😉

denisenko
9. jún 2014

ja zas nestíham...včera boli chlapi na kupku, my so Simčom doma.......a večer grilovacia párty....dnes tatinko odišiel asi na c elý týžden...takže...záhrada, deti, teplo.... dám sa naklonovať..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
9. jún 2014

@denisenko dakujeme.......zíde sa 🙂
Simonkovi je ako?

letty86
9. jún 2014

@leninka75 manzelovi všetko naj k narodkám 😵 aspon cez skype si ho vycmulikajte 😉

jacka
9. jún 2014

@leninka75 aj ja sa pripájam....tvoju drahému všetko najlepšie...... 😵 😵 🙂

jacka
9. jún 2014

@letty86 ahoj.....vy sa ako máte?

leninka75
9. jún 2014

@jacka ............a aké im dávaš nanuky?...............Lilušina bezlepková kamoška jedáva nanuky Prima............
..............ani nehovor, to bolo hrozné keď ukazovali tú havárku ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ................ale celkovo to bol čudný piatok.....hneď ráno sme cestou do roboty v opačnom smere videli havárku.........cestou z roboty sme našťastie tiež v opačnom smere videli picnutých 5 aút do seba...........potom sme v rádiu počuli o tom buse a ešte v ZA havaroval nejaký motorkár ☹ ☹ ☹ ☹ ................hrozné čo sa dialo......

leninka75
9. jún 2014

@katka1819 .takže sa oplatí ísť? 🙂 ..........my sme to už dávno obzerali len sme sa ešte nedokopali k tomu tam ísť 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. jún 2014

@jacka
@letty86 .........ďakujem za mužíka, odkážem 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 ...................ešte že existuje skype 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....................

leninka75
9. jún 2014

@letty86 .ako ste oslavovali????????? ............čo dostala Vikuška? .........daj typ ja som pri Lilke už v koncoch s nápadmi na darček ☹

jacka
9. jún 2014

@leninka75 prima......teraz mali nejakých dino....... 😝
veru hnusný piatok.........a toto všetko vidieť...mne stačí jednu havárku vidieť a stiahne sa mi žaludok.... ☹

leninka75
9. jún 2014

@utka ...........aspoň niekomu vyhovuje toto teplo 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
9. jún 2014

@leninka75 a kedy mala Vikuška 8rokov?.... 😅 😅 😅

leninka75
9. jún 2014

@denisenko...juj deni nevieš ako rada by som posunula čas o dva týždne ☹ ☹ ☹ ...............a tebe kam išiel Peťo?............voda na kupku bola aká?...........stihla sa vyhriať?

leninka75
9. jún 2014

@jacka ......včera mojka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
9. jún 2014

@leninka75 na to teplo len toto 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .......................... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...... 😒 😒 😒 😒 😖 😖 😖 😖 😖 😖 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😅 😅 😅 😅 ......................... 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 🤐 🤐 🤐 .................. 😉

jacka
9. jún 2014

@leninka75 akže tak nemeškám 😉

jacka
9. jún 2014

@letty86 ..Vikuške všetučko najlepšie....vela lásky.....zdravie nech poslucha... a.........posielame pusinku.....cmuk..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
9. jún 2014

@leninka75 neboj dva týžden ubehnu ako voda.......ani sa nenazdáš a máš do domka.... 😵 😵 😵 😵

utka
9. jún 2014

@leninka75 no minulý rok s pupkom nič moc,ale teraz v pohode...zatial.

denisenko
9. jún 2014

@letty86 Vikinke veľkáčke všetko najlepšie.... 😉
@leninka75 aj Tvojej drahej polovičke.....všetko naj, naj,naj.... 😉 😉 ...voda...vraj dobrá... 😀 😀 😀 😀 ale to vstupné...že 7E... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

@jacka Simonko??,...už dobre...čertuje....ešte má fľaky, ale už len fľaky.....len musí chodiť vonku oblečený od hlavy až po päty....nic moc....

leninka75
9. jún 2014

@jacka ...........ja viem, že chceš potešiť 😵 😵 😵 😵 ...............

leninka75
9. jún 2014

@denisenko .....ďakujem......odovzdám 😉 .........................otrasné vstupné 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 ..................ja som mužovi povedala, že na rok musíme poriešť bazén s pevnými stenami lebo tento gumový nám už dosluhuje.........ja dosť nerada chodím na verejné kupká 😔 ...........jednak to tam býva plné, vysoké vstupné, a nemám rada špliechanie do tváre 😅..................kôli šošovkám........vždy mám pocit, že mi ich voda vyplaví 😉

leninka75
9. jún 2014

@utka ...............veru veru pred rokom o takomto čase ešte si fučkala s banderkom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............ako si na tom s váhou?........raz dávnejšie si písala, že si išla dolu viac ako pre tehotenstvom...........udržalo sa ti to?........alebo ešte si išla nižšie?

letty86
9. jún 2014

@leninka75 jediná, ktorá vie, záspisky nepustia 😵 😵 😵 😵 oslava bola super, viki sa velmi tesila, boli sme u mamky a bola opekačka, bola aj svokra a prisiel aj brat s farjerkou, ktorý robí v Prahe, tak nás bolo vela
vikinke sme kupili bicykel....od svokry dostala tablet 😝, bazen od brata a korunky...tiez som mala problem, ze čo, ale bicykel potrebovala velky, tak to bolo jasne
@jacka
@denisenko dakujem 🙂

letty86
9. jún 2014

@jacka tak rýchlo sa mam....tatik s matulkom isli včera so svokrou k nej.....tak som prvykrat spala bez matulka....som to nejak zvladla.....my ideme s viki v stredu. sme mali ist aj my včera, ale brat je tu do piatka, tak sme trosku s nim....dnes idem ku kadernicke, zajtra na obocie, na buduci tzden je svadba kamoskina, tak uz nemam vela casu, kedze prideme az niekedy vo stvrtoka a v sobotu svadba

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre