Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. dec 2014

@leninka75 aké máte počasie?................že niekde na Morave padá mrznuci dážť 😅 😅 😅 😅 😅

jacka
1. dec 2014

@denisenko ako dopadol DEnisko?....................a kde si vlastne?

leninka75
1. dec 2014

@jacka ...........tak tie mňamko rezne baľ mužovi na obed 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........u nás prší..aspoň čo vidím cez okno......sňáď to nezačne mrznúť ☹

jacka
1. dec 2014

@leninka75 muž je velký nech si rezník sám nabalí,,,,.... 😀 😀 😀 😀 ............................presne toho sa aj ja bojím...ešte že už doma.....a ráno dufam bude lepšie 😅 😅

leninka75
1. dec 2014

@jacka ..ale moja však to máš tretie dieťa!!! 😀 😀 😀 😀 ..................keď sa nepostaráš tak hádam aj sviečka z nosa by mu trčala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. dec 2014

...........normálne zvažujem či ja dnes idem domov....ale že vôbec sa mi nechce do toho nečasu.......brrrrrrr 😝 😝 😝 😝

jacka
1. dec 2014

@leninka75 no aže ideš....čo tam budeš strašiť 😀 😀 😀 😉 😉 😉 šup šup pokial nie je horšie 🙂 🙂

jacka
1. dec 2014

@leninka75 tak tu nech mu utiera jeho mamička 😀 😀 😀 😀 ..........................ked tak rád tam chodí 😀 😀 😀 ......................ale ináč máš pravdu tretie dieťa......len škoda že sa nedá prevýchovať 😀 😀 😀 😀 dosť starý na to 😀 😀 😀 😀 😉 😉

denisenko
1. dec 2014

Ahojte
To bol zas deň 😠

jacka
1. dec 2014

@denisenko a čo sa stalo? 😕 😅

katka1819
1. dec 2014

no Ahoooooooooooooooj 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😵 😵 😵

leninka75
2. dec 2014

ahojte!!! 😉 😉 😉 😉 😉 ...............vonku čistá katastrofa 😝 😝 😝 😝 😝 .....sneh s dažďom....čistý hnus 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
2. dec 2014

ahojte....

@leninka75 presne.......aspon deti maju radosť....že opravdový sneh..... 😀 😀 😀 😀 a donovalý u už uzavreté 😝 😝

leninka75
2. dec 2014

@jacka ..si predstav, že začalo už len snežiť 😉 ..........................to bude parádna kaša na ceste......... 😝 😝 😝 😝 ......nejako sa mi ani rozmýšľať nechce.. 😝

jacka
2. dec 2014

@leninka75 ani mne nie 😝 😝 😝 😝 .......................tak budete stavať snehuliakov 😀 😀

katka1819
2. dec 2014

ahooooooooooj 🙂 🙂 🙂
priam som došla od zubníčky 😅 nejako som to vydržala ........ozaj som Vám spomínala,že som vymenila zubárku...tú drahú čo som u nej za ošetrenie platila 100 eurové sumy za novú čo máme u nás v Bytči ...neberie nových pacientov lebo zdedila po inej zubárke aaaaaaaaale sestričku čo tam má je moja sesternica 😀 tak mi to vybavila takže teraz som tam nechala 5 euro 😵 ( za anestézu zuba 😅 ) inak by som neplatila nič 😉
@denisenko ty ako so zubom ? a vôbec čo sa u Vás deje 😅 😕 všícko OK ?
@jacka
@leninka75 hlásim u nás strašno strašná člpakanica 🙄 😝

letty86
2. dec 2014

ahojte
aj u nás snezi, ale sneh sa drzi
už viem, že z tej roboty nič, no čo vam poviem 😖

denisenko
2. dec 2014

ahojte.... 😉 sniežik sa nám chumelí.... 🙂 🙂 🙂
@katka1819 moj zub bude zubom ešte do pátku...vydržíme... 😵 😀
u nás...asi takto..máme doma tatinka, tak moc na net nechodím..... 😀 😀 😀 😀 včera sme boli s Deniskom u zubárky, objednanný na 8.45, zobrali ho o 10tej....nervy poriadne....Simčo robil strááášny bordel v obchode, nechcel skúšať topánky...až som sa zapotila kým som kúpila nové protetiky...ale v papučkách strašne čapce.... 😝 a po obede k veterinke, ani sa nepýtajte, až sa hambím...obaja kocúri maú blchy...nikto nevie, kto to doniesol, kedže vonku nechodíme, ale človek ako prenášač...takže....dezinfikujem, periem a tak....a už sa pomaly chystám hádam aj upratovať a vyzdobovať

denisenko
2. dec 2014

@letty86
@letty86 tak to ma mrzí....že to nevyšlo....ale príde lepšia, uvidíš 😉

letty86
2. dec 2014

@denisenko akosi už tomu prestavam verit....ale nejako to ustojim, ved bolo aj horsie....stale som v bludnom kruhu s tou pracou.....je to zalezitost niekolkych rokoch....a ja stále rozmyslam, čo mi tym chce byt povedane, co mam pochopit
tak sa drzte u veterinara

letty86
2. dec 2014

pekný den, žienky 😵

jacka
2. dec 2014

@letty86 juj to ma mrzí....... ☹ ☹ ☹ ☹ ................ale čaká ťa niečo lepšie.......to ti chce býť povedané......😵

jacka
2. dec 2014

@denisenko a jéjé....... 😕 😕 parádička...ale aspon si doma poriadiš ja sa na to chýstám od novembra a stále nič 😝 😝 😝 ....teda mám len čosi.......ale viac ma serká kuchýna....teda do tej sa mi vobec nechce 😠 😠 😠 😠

katka1819
2. dec 2014

@denisenko teda ozaj veselo u Vás 😅 😅 😅 Pevné nervy moja 😉
@letty86 bude dobre 🙂 no nemalo to tak byť ... ako píše Janka to pravé orechové s prácou ťa čaká 😉

jacka
3. dec 2014

ahojte......

leninka75
3. dec 2014

ahojte!!! 😉

@letty86 .............juj to je škoda!!! ☹ ... a tak som ti priala, aby ťa vybrali!!!! ...............ale neboj ako písali dievčatá, na teba určite čaká niečo fajné!!! 😵 😵 😵 😵

jacka
3. dec 2014

@leninka75 neviem ako u teba...ale ja súrne potrebujem slnko......... 😎 😎 .................neskutočný čas ☹ ☹ ☹

leninka75
3. dec 2014

@jacka ..pošlem ti môjho muža, vieš ako sa ti rozbehne upratovanie? 😀 😀 😀 😀 😀 ......včera sme prišli domov z práce a muž sa ma pýta, že ktorú skrinku ideš dnes upratať?? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .............tak mi nezostalo nič iné len čosi porobiť 😉 😉 😀 😀 😀

leninka75
3. dec 2014

@jacka ....ani mi nehovor!!! 😝 😝 😝 ...o tom slnku som zrovna cez víkend hovorila mužovi, že už mi moc chýba, že tan čas začína byť taký depkoidný ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
3. dec 2014

@denisenko ..no to si mala teda deň!!! 😝 😝 😝 😝 ............zablšení kocúri ma teda prekvapili!!! 😕 .....som myslela, že zviera keď nechodí von tak také zvieratká chytiť nemôže.............a neuvažuješ o tých protiblchových obojkoch??

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre