Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. feb 2015

@jacka ..prosím si aspoň jeden lúčik 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

katka1819
11. feb 2015

@letty86 a nechceš ten náš kostým požičať ? 😀 😉 ešte máme batmana a piráta doma 🙂

@leninka75 dnes mi ťa manžel spomínal keď prišiel z práce ...že ako sa to volá priezviskom tá Lenka čo sme boli spolu na chate ? a neučí ona na technickej v Žiline ? 😀 po-do-zri-vé 😀 😀 😀

jacka
11. feb 2015

@leninka75 jáááj moja chytááj .....posielam ti ich viacej ako jeden............som myslela že ten sneh vydrží do prázdnin ....ale ale......asi nie ☹ ☹ ☹ ☹ ...............................sme prišli celý mokrý......asi som si Peťka dorazila 😀 😀 😉

leninka75
11. feb 2015

@katka1819 ......noooo a bude to ešte viac podozrivé, keď ti poviem, že Peťo je najlepši majster u Lagov 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. feb 2015

@jacka ......neprišlo ☹ ..... škoda, možno na budúce.....zasa teplotujete?

jacka
12. feb 2015

ahojte....

@leninka75 dnes ti určite príde.....asi menšie meškanie 😎 😎 😎 ....................nie nie nemá teplotu......len prišiel taký mokrý že som nemala s toho dobrá pocit 😉 😉 😉

leninka75
12. feb 2015

ahojte.............

@jacka ...teším sa na 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ...........akú ste mali noc???

katka1819
12. feb 2015

@leninka75 😀 na tom nie je nič podozrivé 🙂 to predsa viem 😉 😉 😉 môj majster ...keby bol taký aj doma 😝 to sa prepne a on nič on muzikant ...doma už nič nemusííííí 😅 😠 😉 ale aj tak ho lúúúúúúúúúúúúúbim 😀

katka1819
12. feb 2015

inak Ahoooooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😀 😀 😀

jacka
12. feb 2015

@leninka75 teš poslala som všetko už nemám nič,,,,,,................dobru...... 🙂 🙂

leninka75
12. feb 2015

@jacka ...nič neprišlo...niekto šlohol cestou 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 ..................

@katka1819 ...................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..................to sú chlapi!!!.............my ťaháme 24-ky bez reptania za akýchkoľvek podmienok, ach jo ☹ .......

leninka75
12. feb 2015

@katka1819 ...mám trošku potrápiť šéfovho syna?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. feb 2015

@leninka75 v ba je slnko.....tam ho niekto potiahol 😀 😀 😀 😀 ...............................................šlak traf lidl 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
12. feb 2015

ahojte 😉
tak ja včera napíšem siahodlhé litánie na čítanie a že...prepáčte, niečo sa pokazilo....koník nejde..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
12. feb 2015

@denisenko tak aspon v skratke daj 😵 😵 😉 🙂

letty86
12. feb 2015

ahojte 🙂
@katka1819 aj by mi dobre padlo to pozicanie 😀 len ci by sa to stihlo 😀karneval je v utorok... som dnes bola v alltoys, tam len kostými pre baby 😠 a v dráčiku? tieco tam boli, tak kvalita 0 bodov, hlavne že za to 15e chcu 😝 tak som prisla bez masky 😝 musim skonstatovat, ze pre babu by som vedela skor niečo kupit aj vymysliet 😉
@jacka to máte karneval cez prázdniny 😕 u nás nikdy takéto aktvity nedaju....maju asi malo deti....lebo je bud otvorena a chodia tam aj deti z iných skolok, alebo je zatvorena a chodia nase deti do inej skolky
čo si pekné v lidli kupila? ja som sa tam uz dnes nedostala, tie kostymi ma zmorili 😀 😝

letty86
12. feb 2015

@leninka75 to je poctiva studentka, ked je ani prazdniny netreba 😀 🙂

jacka
12. feb 2015

@letty86 to nikto nechápe prečo cez prázdniny.............logika nikde............ 😠 😠 😠 ..ale Peťko chce ísť....... 🙂 .....................viac menje pre deti.....tie flaušové bundičky......... mužovi a Peťkovi trek. obuv......no a ja som si tiež flauš. bundučku ....juj aká je teplá 😀 😀 😀 ...........

jacka
12. feb 2015

@letty86 vy sa niekam chystáte cez prázdniny?....kedy ich máte po nás?

letty86
12. feb 2015

@jacka tak mas nakupene 😵 ja som chcela bundu pre viki...ale do jari hadam este budu
a vy máte kedy? 😀 😀 asi buduci tyzden, ze, tak mi potom po vas 😉 ideme k svokre 🙂 , muz si uz tak dovolenky vybera, ked maju decka prázdniny

jacka
12. feb 2015

@letty86 nooo nechala som tam 60e.... 😝 😝 😝 😝 .................horšie je že lidl mám po ceste ....som tam pečená varená 😀 😀 😀 😀 ...............zavrieť by ho mali 😀 ...................muž vie čo robí že 🙂 🙂

jacka
13. feb 2015

ahojte......

zima hmla hnus 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
13. feb 2015

@jacka aj dnes mame slniecko 😎

katka1819
14. feb 2015

@letty86 juuuuuuj som tu nebola ....už to veru nestihneme s tým kostýmom 😖 ale ty si šikulka niečo vymyslíš 😉

katka1819
14. feb 2015

inak už rodíííííííííme 😀 a ja idem k pôrodu namiesto sestrinho manželíka ...lebo natáča svadbu dnes 😝 😉 som zvedavá ako to dáme 😅 papáááááá

katka1819
14. feb 2015

dali sme to krásne ....segra mala ukážkový pôrod na dve zatlačenia bola malá vonku a bez nástrihu .... super bola 🙂 malá Ivanka je krásnučká ...obe zdravé ,všetko v poriadku a ja by som mohla robiť pôrodnú asistentku 😀

letty86
15. feb 2015

ahojte 🙂

@katka1819 krásne bábo 😵 blahozelam teta 🙂

jacka
16. feb 2015

ahojte........
hurá prázdniny..... 😀 😀 😀 😀
@katka1819 blahoželám 🙂 🙂 🙂 ...pekná dátum 🙂 🙂

letty86
16. feb 2015

ahojte 😉
@jacka vám je hej 😵 ako budete prázdninovat? my sme mali včera skoro jar a dnes fúúúka 😝 kocúrkovo 😅

jacka
16. feb 2015

@letty86 neboj aj vám bude hej 😎 😎 😎 😎 ............................aj tu bolo včera skoro 10 st 😀 😀 😀 😀 ....a do rána -10......koniec sveta 😀 😀 😀 😀 😀 ................ja som von ešte nebola...ale chystáme sa..... 😀 😀 😀 ....................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre