Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. nov 2015

@jacka ........cez víkend sa budeme len tak povaľovať 😀 😀 😀 😀 .....potrebujem zvesiť jesennú výzdobu.....musíme ísť nastrihať tuju na adventný veniec...chcem si urobiť rozpis čo na pečenie.....a už nevieme čo sa mi ešte bude chcieť......jaaaaj a ešte sa budem hrať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............a vy máte nejaké plány??? 🙂

leninka75
23. nov 2015

ahojte.................no tak decko išlo do škôlky..dúúúúúfam, že už potiahne do vianoc.....

..kde ste všetky???

jacka
23. nov 2015

Ahoj..
@leninka75 ja som tu len nestiham...robia strechu tak pokial sa zohrame 😀 😉 ..
Dufam ze potiahnete ...uz to klope na dvere .........a darceky v obchode...ach joooo

jacka
24. nov 2015

Ahoj....

leninka75
24. nov 2015

ahojte................

@jacka .... no česť práci moja!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ......aspoň je na čo pozerať???? 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 ............myslím chlopov pokrývačov 😉 😉 😉 😉 ....................kedy plánuješ nákupy???

leninka75
24. nov 2015

...inak dievčatá mesiac do vianoc 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
24. nov 2015

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ano aj mužovi som to vrvavela....a vieš co mi povedla....že pozerať možem 😕 😕 😅 😀 😀 😀 😀

jacka
24. nov 2015

@leninka75 juj nákupy....netuším ani nevim co.... ☹ ☹ ☹ ☹ .......Maťko chcel kompas aj s mapou......ato sa postara muž....ale ešte cosi bude treba...... 😔

jacka
24. nov 2015

neznasam robiť palacinky 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
24. nov 2015

@jacka ......no vidíš máš to oficiálne dovolené 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........a je teda na čo pozerať? 😉 😉 😉 😉 😉 .......
....fíha kompas??? ......páči sa mi, že chce takú praktickú vec 😵 😵 😵 😵 ............hračky ho už nebavia?.....a čo Peťko aké má tajné priania? 🙂 ....
.......prečo nerada robíš palacinky?....trhajú sa ti ???

jacka
24. nov 2015

@leninka75 nooo da sa pozerat....ale pre mna celkom mladucky 😀 😀 😀 .....kedze budem mat pomalicky 4krize na chrbte 😀 😀 ....fakt len na kuk 😀 😀 .......ale aspon mam s kym kecnut v tejto pustatine 😀 😀 ...............................ale bavia...ich hracky...len staciiii maju ich ako v draciku......dostnu od dvoch starych rod..........juj no petko to je opica...chce to co matko..ach 😉 ..tvoje si uz napisali?coby chceli....

jacka
24. nov 2015

@leninka75 to cesto na palacinky je divne....ked hned urobim take redsie tak sa trhaju potom to cesto ku koncu zhustne......tak preto ich neznasam robit ....ale chalani lubia ......potesili sa 😵

leninka75
25. nov 2015

Ahojte............že aký mráz, brrrr!!!!! 😝 😝 😝 😝 😝

@jacka ..kašli na vek, to je len číslo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................však aj u nás je to čistý Dráčik...už by som sa niektorých hračiek aj rada zbavila...ale ako nahodím túto tému, tak sa zrazu hrajú so všetkým čo doma máme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
.....jasné baby už museli napísať, aby sme vedeli čo kúpiť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........
......to robí tá bezlepkáčska múka??? 😨

leninka75
25. nov 2015

@katka1819 ..milá naša oslávenkyňa 🙂 🙂 🙂 🙂 ...všecícko najlepšie ti prajem, aby si bola spokojná, šťastná, prachatá a všetko čo si želáš!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
25. nov 2015

ahojte.....
@leninka75 ....aj tu kosa riadna......a vyzera to na dlhsie kedže vonku je hmla.....ach ☹ ☹ ................ano ano aj u nas to tak........zrazu sa hraju zo všetkým 😠 😀 😀 😀 ...........................neviem ci je to tou mukou......či čím... 😝 .......................a vy dvaja čo na vianoce..... 😵 😵

jacka
25. nov 2015

@katka1819 všetko najlepšie........vela vela zdravícka ...nech sa ti v praci paci.....a deti s mužom nech posluchaju 😵 😵 😵

leninka75
26. nov 2015

AHOJTE....................... 🙂 ......už sa pomaličky ale isto zvíkendieva 😵 😵 😵 😵 😵 😵

......my na vianoce??....nooooo čo si kto kúpi to bude mať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...a vy, čo plánuješ mužovi?

jacka
26. nov 2015

ahoj....
@leninka75 ...my mame strechu..........ale inac to tiez tak funguje... 😀 😉

jacka
26. nov 2015

@leninka75 chystame sa k strige tak nech to ide do sobotu pomaličky..... ☹ ☹ 😝

jacka
26. nov 2015

asi takto sa tu mam.... 😀 😀 😀

katka1819
26. nov 2015

@jacka
@leninka75 Ďakujem 😵 😵 😵

katka1819
26. nov 2015

a ahojteeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 neni kedyyyy 😝 😅 😉 😀

letty86
26. nov 2015

ahojte 🙂 ja dnes zacinam az pred jednou, ale koncim o 9tej 😝
@jacka riadny pracovny ruch 🙂 budete to mat krasne, také slnko zaziarilo z tyh fotiek
@leninka75 mne este nedochadza, ze budu vianoce...tento rok som total pribrzdena pri tejto teme 😝 ...deticky si uz polepili hracky z drácika 🙂

jacka
26. nov 2015

@letty86 ahooooooj
no to dufam......už aby to bolo hotovo.....bo ma picne.......včera ma celý den hlava bolela......a len tu buchali trieskali...som mala pocit že to robia po mojej hlave..... ☹ ......este am aj deti jedovali....ach.....den blbec............................ 😝 😝 ........to budeš dlho v robte....ani s detmi asi nestihnes........a daleko to mas?

leninka75
27. nov 2015

ahojte..................

@jacka ................tak to je teda riadny ježiško!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..ako dlho vám to budú robiť?....a budete teda robiť aj tie podkrovné izby?
.............juj striga 😝 😝 😝 😝 .....dúfam, že ti to tam rýchlo ubehne 😉 ...........zdá sa mi to, alebo ste tam fakt už dlhšie neboli??

@katka1819 ....len makaj a pekne zvyšuje HDP 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@letty86 .....pracuješ na smeny????......držkaj sa!!

jacka
27. nov 2015

ahoooj....

@leninka75 no si viem aj nieco lepšie predstaviť...... 😀 😀 😀 😀 ...taku dovolenku pri mory kde nebudem nič robiť..... 😀 😀 😀 ..alebo niečo ako welnes......ked budem skromna 😀 😀 😀 😉 😉 ...............vraj 3 t.....budu robiť už su tu týžden....a ano budu aj izbičky.......dve......taka otvorena obyvka .......zo schodami....a kupelna s weckom 🙂 ...........neviem či pojdeme k strige .....nejak niečo splietam že mam kuk výlet na sobotu tak som v pomykove 😕 😕 😕 😅 😅 ..............dááávno sme neboli..rboil hore podlahu......a ked urobia strechu tak zas nepojdeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dufam 😕
vy ako cez víkend.......niekam sa chystate.?

leninka75
27. nov 2015

@jacka .....no to dosť dlho robia 😨 ....ale budete to mať čačanučké 😵 😵 😵 😵 😵 ..............to aby som ťa už fakt prišla pozrieť 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 .................
.....................vieš čo, po celom pracovnom týždni som rada, že som doma a nikam nemusím 😝........chcem v nedeľu s babami piecť medovníčky 😵 😵 😵 😵 ...............a máme v rodine Milanov, tak ideme na oslavu 😉

leninka75
27. nov 2015

...pekný víkend dievčatá ..... 😵 😵 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐

letty86
28. nov 2015

ahojte
@jacka mam robotu blízko, busom asi 8 minut
@leninka75 robím sice 8ky, ale na smeny....robia aj cez vikendy a všetky sviatky....ja zatial len osmicky cez tyzden

pekný víkend....u nás pocasie 😝 prsi

leninka75
30. nov 2015

Ahojte..............

@letty86 ...to chce u vás teraz tvrdú logistiku...manžel služby ty v podstate tiež...ako to riešite?

@jacka ...žiješ???? 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre