Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. jan 2016

@leninka75 verim ti s tou skolkou....tiez som si presla svojim......ved vies..........to je vyborne ze tam ma naj kamosku........ 🤐 😵 😵 predpokladam ze doma o nej stale rozprava 😵 ..................... to uz v takej malej triede maju asistnetky??.......to co toto 😕 😅 .......................jasne pokorculovali sa...ja som tam dve a pol hokdy stala .....najprv tam mal Matko spoluziaka.......potom prisiel aj Petkovi...............naucili sa hned ako sme im kupili korcule......najprv sosm sa bala ako ma potrapia s ucenim......ale ni....postavili sa a jazdili....no a mne sli vypadnut oci z jamiek.......vy chodite lyzovat?

leninka75
22. jan 2016

Ahojte....konečne piatok 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka ....veru pamätám si ako Peťko plakával ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .............hej majú asistentky, lebo tí "lotríci" robili zle ostatným deťom a učky to nestíhali sledovať, tak to vyriešili asistentkami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ............máš šikulkov doma 😵 😵 😵 😵 😵 ..................boli sme po troch kráľoch na 3 dni v Ráztočne v hoteli Remata a tam Lilka s Majom trošku polyžovali......prvé dve jazdy Lilka smrť v očiach, ale potom sa tak rozbehla, že tatino už nevládal a ona vrtuľa v riti 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...............
......čo idete cez víkend?
...ozaj Maťkova škola neštrajkuje?

jacka
22. jan 2016

ahoj....
@leninka75 veru....a nebolo to tak dávno......sranda je že teraz nechce domov chodiť.......ako dobre to v tej skolke vymysleli.... 🙂 😉 ..........................a tam u vas niekde bližšie sa neda lyžovať?.............................cez víkend ....nic muž doma nebude......v sobotu.....tak pojdeme na korčule..........a v nedelu neviem.......a vy?.........
nie maťkov nie...normalne idu do školy aj peťko do školky.......tu asi len jedna zakladal....a dve stredne....

utka
22. jan 2016

Ahojte...
Viki je od pondelka doma-štrajk...
Písomka z matiky na A a anglinu este neviem...

jacka
25. jan 2016

ahojte....

@utka tak to mas doma radosť 😵 😵 😵 super.........................nasi neštrajkuju......... 😉 ..

leninka75
25. jan 2016

ahojte....................a už to nakydalo aj u nás 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

@jacka ..jasné dá sa u nás aj bližšie lyžovať 🙂 ....ale my zvykneme ísť niekam na pár dní akože ukončenie vianočných prázdnin 😉 😉 😉 😉
..........cez víkend sme spratovali vianočnú výzdobu...teda celkom fuška, toľko sme toho mali.....stromček ešte zostal, ten sme nejako nestihli 🙂 .....

@utka .......super máš šikovného syna 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
25. jan 2016

Ahojte.
Ďakujem baby...som rada, ze si v novej skole zvykol a vsetko dohnal. Nasiel si novych kamosov. Jeden je zhodou okolnosti akurat tu u nas...

jacka
26. jan 2016

ahojte...

@utka to je super že ma blízko spolužiaka 😵 😉 ..............

utka
26. jan 2016

@jacka nema ho blizko...ale robia spolu nejaky projekt a tak ho jeho tatino doviezol...lenze sa potom hrali a bol u nas 8 hodin 😉. Aspon nam bolo veselsie.

leninka75
26. jan 2016

ahojte................aj u vás je taká poľadovica?? 😝 😝 😝 😝

leninka75
27. jan 2016

Ahojte.....a to co toto??? 😨 😨 😨 😨 😨 😨

jacka
27. jan 2016

Ahooooj......

@leninka75 tu som....ja som tu furt 😉

leninka75
27. jan 2016

@jacka ..ahoj šmíralka 😀 😀 😀 😀 😀 ........

jacka
27. jan 2016

@leninka75 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. jan 2016

Ahojte............... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......................

jacka
28. jan 2016

@leninka75 ahoj..........
co mas nove?

leninka75
28. jan 2016

@jacka ....odpor k práci 😀 😀 😀 😀 😀 ale ten asi nebude nový 😀 😀 😀 😀 ..................baby majú nádchu 😝 😝 😝 .....a ja som sa konečne dostala ku kaderníčke, tak chvíľku mám supiš-pupiš vlasy 😉 😉 😉 😉 😉 ...vy sa ako máte, čo nové?

jacka
28. jan 2016

@leninka75 😀 😀 😀 😀 že odpor 😀 😀 😀 😀 😉 😉 ...pomoc.... 😀 😀 ...........moji sa zatial držia..klop klop............... 😵 ............nove nič.....mam pocit že som ako robot....stale to iste 😝 😀 😀

leninka75
29. jan 2016

ahojte...............

@jacka ...............a neobzeráš sa už pomaly po nejakej práci??? 😉

jacka
29. jan 2016

@leninka75 ahoj----nemalo by namiesto dazda snezit 😕 😠

leninka75
29. jan 2016

@jacka .....nooo podľa kalendára by malo 😉 .....ale ja už by som brala jar 😵 😵 😵 😵 😵 ..............neviem čo sme to za divný kút, ale už 4 deň v kuse je u nás neskutočná hnusná, šedivá hmla 😝 😝 😝 😖 😖 😖 😠 😠 😠 ...........čo idete cez víkend?

jacka
29. jan 2016

@leninka75 tu bolo vcera a predvčerom asi na hodku slnko...potom hnuuuus ..presne ako píšeš........blééé..............a dnes šile MAťko do kina....na alvina.....mne sa ten film ci co to je nepaci 😅 .........Peťko chodi na korčulko zo školky tak idem skor po nich.....neviem či som ja nervna či čo...ale su stale v sebe....škriepky zvady......moje nervy..........................cez víkend?.....neviem.....maju doniesť nejake drevo na poschodie.....tak dufam že sa už rozhýbe........a chcem isť na plavošku dáávno sme neboli........a vy?.....ci klasika......oddych pri sporáku....metle....a handre? ☹ ☹ 😉

jacka
29. jan 2016

@leninka75 mame 😎 chceees... 😎 😵

katka1819
29. jan 2016

Ahooooooooooj 🙂

utka
29. jan 2016

Ahojte...
Tak týždeň štrajku za nami, čiže sme bez vysvečka...som zvedavá, čo budúci týždeň...

leninka75
1. feb 2016

Ahojte................... 🙂 🙂 🙂

@jacka ..ako, boli ste na plavoške??.............aké bolo vysvečko?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .............
..........vieš čo nie si nervná, moje baby sú také isté...stále sú v sebe, škrečia.....stále sa dohadujú, ktorá ide prvá.....urobia problém úplne z obyč veci 😝 😝 😝 😝................už aj polievku musím pred ne dávať naraz lebo majú bohovsky dobrú pamäť a to nepočujem iné len " no jasné zasa musí mať prvá Karolína" 😖 😖 😖 😖 😠 😠 😠 😠 ...................normálne mám v kalendári rozpis sprchovania 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............šľak ma ide z nich trafiť....to je 1000 maličkostí po celý deň v čom sa doťahujú 😖 😖 😖 😖 😖
.............presne si odhadla môj víkend 😀 😀 😀 😀 ...ale boli sme aj Kike blahoželať a v nedeľu v boli v Žiline Lilke kúpiť nové lyžiarky a prilbu....neviem čím to je ale nejako vyrástla 😨 😨 😨 😨 😨 😨

leninka75
1. feb 2016

@utka ....ako u vás v škole ešte sa štrajkuje???...........

leninka75
1. feb 2016

@katka1819 ..ahoj no chváľ sa čo máte nové?? 🙂

leninka75
1. feb 2016

@letty86 @denisenko.............a vy čo dievčatá?....po vás sa zem zľahla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
1. feb 2016

Ahoj...
@leninka75 to akoby som o svojich pocula...ale ze uplne......ach .....z nicoho urobia vedu......uz som myslela ze to nie je normalne......ale vidm ze to k nim patri..... 🙂 😉 .......boli zme na plavoske...... 😉 ......vysvedcko.....mam zasluzene ciste 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre