Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
15. mar 2016

ahojte.................to čo je zasa vonku!!!?? 😅 😅 😝 😝 😝 .............včera krásna jar a teraz zasa zima 😝 😝 😝

@denisenko ...ach jo tie úrady 😝 😝 😝 ....ale je super, že Simonko tak napreduje 😵 😵 😵 😵 ...teším sa a držím palčeky.....už ste boli v tom divadle? 🙂

@utka ...juuj choroba ☹ ☹ ☹ ☹ ....tak nech ste rýchlo fit a ostatní to ustojíte 🙂 .........

@jacka ...žijem Jani, len nejako rýchlo 😝 😝 😝 ........cez víkend som mala doma zš a mš dokopy 😀 😀 😀 😀...mojim babám sa nejako poschádzali kamošky 😀 😀 😀 😀 😀.......no a potom som dávala do poriadku domácnosť 😝 😝 😝 😝.....vy sa ako máte? 😉

jacka
15. mar 2016

ahojte...
krasne zasnežene rano 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😅 😕

@leninka75 aj u nas bielo.......totok fakt nepochopim po včerajsom dni...... 😖 ............si mala povedat poslala by som aj svojich.....ci to bola babska jazda....... 🙂 🙂 .............stale rovnako.....jáááj mame tašku 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
15. mar 2016

@utka co je Vikimu?.......Lucinke este nic nie je.......?vy idete uz na zapis? 🙂

leninka75
15. mar 2016

@jacka ..a to ja som už mala odložené čižmy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......tak som ich dnes zasa pekne vytiahla keďže som dnes za slušaňu v sukni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........veru babská jazda to bola 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 ...................toho kriku 😝 ...malé baby otravovali veľké 😀 😀 😀 😀 ......veľké sa malým snažili schovať, takže si asi vieš predstaviť ako to vyzeralo 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😠 😠 😖 😖 😖 😀 😀 😀 😀 .................jééééj takže ďalší školáčik??!! 😵 😵 😵 😵 😵 ...hodíš fotos tašky?......Peťko si vyberal či maminka? 😉

leninka75
15. mar 2016

@jacka ..inak my už máme slnečný deň 😅 😅 😅 😎 😎 😎 😎 😎

utka
15. mar 2016

Ahojte...
Vikiho boli hrozne hrdlo. A mal aj teplotu, zatial od vcera vecera nema...dr.ma dovokenku, ale pojdeme k zastupujucej. Lucka zatial ok,uvidime.
@jacka veru, uz bude z nej od septembra skolkarka...

katka1819
15. mar 2016

Ahojte 🙂žijeme ..všetko v poriadku ...sme zdravý okrem soplíkov a jemného kašľa je to ok aj salmonela je už fuč 😉 vo štvrtok idem na skúšky - Odborná spôsobilosť pre vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti 😀 tak sedím nad otázkami 😝 papáááá

leninka75
16. mar 2016

ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@katka1819 ...a to čo máš za skúšky??...meníš prácu? 😨 😨 😨 😨 😨 .......držím palce na skúške 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
16. mar 2016

ahojte....
@leninka75 no chcela som ti to aj s majitelom odfotiť...ale mal včera zlý den 😠 ..........tak ak tak tak dnes vyskušam.... 😉 ...............Peťko vyberal tašku....ocinko platil 😀 😀 😀 😀....a musela byť zelena.... 😀
@utka ako je Vikimu?......Lucinka sa teší sa do školky.... 😵

leninka75
16. mar 2016

@jacka ..... 😀 😀 😀 😀 😀 ....a čože mal zlý deň??? 😕 😕 😕 😕 😕 ....to sa ako prejavovalo?? 😀 😀 😀 😀

leninka75
16. mar 2016

@jacka ..ty si tu??? 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
16. mar 2016

@leninka75 papuluje odvrava.........celý brat....ma od koho chytať 😠 😀

jacka
16. mar 2016

@leninka75 tu tu.....
🙂

leninka75
16. mar 2016

@jacka .....inak sa mi páči, že máte domáceho sponzora 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀................a často je ochotný sponzorovať??? 😉 😉 😉 😉......

jacka
16. mar 2016

@leninka75 ed sme MAťkovi pred 3rokmi kupovali...tak mam pocit že bola lepšia ta taška....taka pevnejšie.....toto mu asi tak dlho nevydrži 😅

jacka
16. mar 2016

@leninka75 ...hej dobrý sponzor....... 😀 😀 😀 😀 😀 ........ked musi tak musí 😀 😀 😀

leninka75
16. mar 2016

@jacka ....dobrý výber!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ...škoda, že sa tu nedá dať palec hore 😉 .....Peťko je taký malý vodníček, ľúbi zelenú?? 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
16. mar 2016

@leninka75 všetko zelene....aj rikavice ked majstruje ....zelene....aj izbu chce zelenu......aj postel aj lampu aj všetko....asi mi oci prefarbím nech vidi všetko na zeleno 😀 😀 😀 😀

leninka75
16. mar 2016

@jacka ...tie ceny tašiek sú desné!!!! 😝 😝 😝 😝 😖 😖 😖 😖 😖 ..................musíš Peťka naškoliť, že má robiť s taškou s citom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....Maťko má stále tašku od prváku??

jacka
16. mar 2016

Tu su rukavicky... 😀 😀

jacka
16. mar 2016

@leninka75 no desne ceny....a to len taška ......kde je zbytok... ☹ ☹ ☹ .....Maťko ma este od prveho....ešte rok musi vydržať.....aj keby neviem čo bolo 😀

denisenko
16. mar 2016

ahojte... 😉 jáááj, žienky moje....bolí ma chrbát..pred dvomi týždnami ma seklo a teraz to každú chvílku cítim...to je tak, ked Simon má 18 kíl a ja ho zdvíham....... 😝 😝 😝
@jacka pekná taška... 😉 😉 😉 Denisko má tento rok novú, potreboval väčšiu...ale tá stará bude ešte aj pre Simča, v takom je dobrom stave....tiež Topgal 🙂 ..a to zelene...poznáme....Deniska to drží dodnes, aj ked už všetko zelené byť nemusí, ale stále ju uprednostnuje.... 🙂

@leninka75 do divadla ideme 12.4.....este je čas 😀 😀 😀 😀 ak dožijem 😀 😀 😀 😀 mám toho už plné zuby...behám medzi školou, školkou a úradmi ako taký namydlený blesk 😝 😝 😝 😝 čo už..teším sa na dochodok 😀 😀 😀 😀
@katka1819 Kati to kvoli tomu že robíš v potravinárstve a mali ste salmonelu? alebo niečo povinne?

denisenko
16. mar 2016

...a zas soplíme...už dve noci som nespala...každú polhodinku výkrik...mamíííí.....vyfukaj sopel..... 😝 😝 😝 už aby bolo leto, sa toho nezbavíme asi nikdy.....všetko je to zo školky..... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
16. mar 2016

Ahojte.
@jacka Vikimu je už lepšie, už nemá teplotu a hrdlo ho bolí menej. Lucka sa veľmi teší. Každý večer, keď ležíme v posteli, musím jej rozprávať o škôlke...od príchodu tam, až po odchod domov 😉. Dúfam, že keď už bude chodiť, neprejde ju tá chuť 😉

leninka75
17. mar 2016

ahojte................

@jacka .....Lilka má tiež tašku od prváku úplne v pohode....len neviem či ju bude Lolka chcieť 😕 ......

@denisenko ..dôchodku sa nedočkáme, tak sa zbytočne neteš 😝 😝 😉 😉 😉 😉 .....na úrady chodíš v Rajci či v ZA?

leninka75
17. mar 2016

@jacka @utka..dievčatá dajte tipa 🙂 .....Lilka ide do školy v prírode do Kráľovej pri ZV, kde tam môžu bývať?....."gúglila" som, ale je tam toho moc tak neviem 😨

jacka
17. mar 2016

ahojte....

@leninka75 no cosi ani Peťko by nechcel tašku po Maťkovi......a si ja myslim že pre prvacika treba novu tašku.....ci 😅 😅 ....................ale ved v Kralovej sa da ubytovať .....
http://www.hotelkralova.sk/
http://www.lunterovranc.sk/......su blizko seba....

katka1819
17. mar 2016

@denisenko ahoj 🙂 to je povinne v potravinarstve - je to vlastne Hygienicke minimum ... ale mam to osvedcenie uz na neurcito ... si mozem teraz aj sama otvorit prevadzku (potraviny,restauracia a podobne ) ... skusky som spravila ako inak :D ale teda beru to veeelmi vazne na tej hygiene v ZA ...

leninka75
18. mar 2016

Ahojte 😎 😎 😎 😎 😎

.....ale máme krásne počasíčko!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ................

@jacka ..však ja si to tiež myslím, že Lolka asi bude chcieť novú 😔........viem, že v Kráľovej sa dá ubytovať, len je tam toho dosť, tak, že či náhodou neviem, kde zvyknú byť školy v prírode 😉.................ale dík za tip! 🙂
.............máte na víkend nejaký plán? 🙂

@katka1819 ..no aká šikulka si ty!!!! 😵 😵 😵 😵 ..............Peťko ako v škole?...je to lepšie?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre