Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
23. jan 2012

@jacka ..no zober si to takto..január už končí, február je krátky a marec už je jarný mesiac 😀 ....riadne optimistické, čo? 😀

leninka75
23. jan 2012

@jacka ...dá len nie je taká pekná lesklá a lilka nechce do nej hrozienka, tak je "planá" 😀

jacka
23. jan 2012

ideme pre Maťka zatial sa lučím...ale prídem 🙂

jacka
23. jan 2012

@leninka75 ani moji nechu hrozienka tak to nie je vončo........ale kráááááááááááááásne si to napísala.......toto poteší....sa zajtra zobudím a je marec...tak si to myslela?? 😵

leninka75
23. jan 2012

@jacka ...presne tak!!!..pa

denisenko
23. jan 2012

no fajn, bola som si zaplávať....v školke pre Niska a na nákup 😀 😀 😀 😀 😀 ....fuj, tolko vody všade......by sa zišiel nejaký čln.... 😀 😀 😀 😀
@jacka aj my žmýchame a sušíme......možu byť akékolvek nepremokavé topánky, zas sa mu upotia nohy vnútri, tak je to zajedno...... 😔 ...ani Denis nemusí hrozienka, preto ani vianočku nerobíme, ani nekupujeme...... 😖
@leninka75 si na niečo zabudla...tentokrát je február dlhšíííííí................ 😀

aninka29
23. jan 2012

sme doma 🙂 bolia ma desne nohy...ani neviem z čoho,ved som celý čas,kým sme čakali na Simi presedela na pohovke 😀 😝 .......
@leninka75 si predstav,prstienok nemáme...ženích nedošiel 😀 asi si to rozmyslel 😀 😀

denisenko
23. jan 2012

@aninka29 dal vám košom??? možno ho len tiež niečo "skolilo" 😎

aninka29
23. jan 2012

@denisenko dúfam,že nedal...ved on sa ukáže 😀 😀 ....ale nie....aj on je chorý 😒 ...Simi bola trošku smutná,ale potom ju to prešlo,ked zbadala svojho oblúbeného trénera 😉 🙂 .....veď,keď nie jeden,tak druhý 😀 😀

denisenko
23. jan 2012

@aninka29 sa nestratí...už od mala vie, že: jen pro jedno kvíti slunce nsvíti...... 😀 😀 😀 😀

aninka29
23. jan 2012

@denisenko tak tak 😀

utka
23. jan 2012

Ahojte.
Dnes som bola zase v práci sama...a zajtra bude sama zase kolegyňa. Zajtra idem po troch mesiacoch na kontrolu na hematológiu. A keď už tam budem, tak zbehnem aj na gynekológiu ny cytológiu po roku.
Manžel pôjde s Vikim ku známemu lekárovi kôli tomu kolienku. Tak zajtra na nás myslite.
Dobrú noc.

jacka
24. jan 2012

ahojte........

prvá...😉

denisenko
24. jan 2012

dobré ránko...druhá..... 😉

denisenko
24. jan 2012

@utka držíme palce, nech tie výsledky sú ok..... 🙂 to máte v práci pestré..... 😠 Denisko má v školke temu: U doktora....včera mi ošetril kolienko, lakeť aj bolavé bruško...... 😀 ...a ráno ma ešte nahánal, že oni si majú do školky doniesť nejaké škatulky z liekov...tak nabral plnú igelitku a už hned vysvetloval učitelke: toto je od kašla, toto mastička na bolavé koleno a tú su aj vitamíny....... 😀 😀 😀 😀 😀 a nezabudni, 3 x denne...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. jan 2012

ahojte!!!....
@aninka29 ..to ako, že dosť nezodpovedný frajer!!!...len nech sa simka pekne drží maťka 😀 😀

@denisenko...aaale jeden deň hore dolu, to sa stratí ..........nisko by to hádam aj odrodil, keď je z neho taký dr. 😀 ..ako sa dnes cítiš?....

@utka..držte sa!! 🙂

@jacka..dnes len tak málo?....

denisenko
24. jan 2012

@leninka75 a vy ako? lepšie??? 😕
ja to mám dneska pernééééé....ráno do školky, na nákup, potom prišli stolári, hádam sa aj dopracujem k balkonovemu zábradliu......vymenili sme firmu.....o 12-tej idem po Niska, potom do žiliny, zistiť čo a hlavne ako dlho mi bude trvať kým sa dopracem tam, kam potrebujem....potom na plaváren, po plavárni na sono a tuším nestíham autobus, takže sa dopraceme domov až večer.... 😝 😝 len aby to všetko dopadlo tak, ako si predstavujem..... 😉 😉 😉 😉

utka
24. jan 2012

Ahojte...u nás je to zlé...dejú sa samé zlé veci ☹...
Už od piatku poriadne nespávam. Švagrinka, čo má dcérku z prvého manželstva, 14-ročnú, tak jej v piatok zistili, že má leukémiu ☹. Je mi z toho do plaču. Od 6. rokov má chúďa cukrovku a ešte aj toto. Včera ju previezli z BB sem do BA. Ach jááááj...
Vikiho bolí kolienko, tak si už všeličo namýšľam. A ešte k tomu začal v noci zase kašľať, tak hrncovo. Manžel šiel s ním k jednému známemu lekárovi. Volala som im, tak, že mu zase brali krvičku. Vraj začínajúci zápal, len ešte výsledky nie sú. A poslal ich na ortopédiu s tým kolienkom. A toto všetko teda neprospieva ani mojím doštičkám. Mala som len 47tisíc. Kontrola o mesiac a ak to bude zle, tak mi doktorka nasadí nejaký liek a vraj začne príprava na splenektómiu. Takže moja slezina pôjde asi predsa von ☹...
Musela som to dostať zo seba, aspoň trošku sa mi uľavilo. Ale naozaj len trošku 😢

leninka75
24. jan 2012

@denisenko ..prosím ťa ty na čom šlapeš??? 😀 😀 ...veď tie teho prívaly energie boliniekedy uprostred tehotenstva....a ty už končíš......prezraď, aj ja chcem 😉 ......lolka sa lepší, lilka máličko zajtra ideme s lolkou na kontrolu, tak beriem pre istotu aj lilku.....

@utka....ahoj .....hľadám správne slová, ale v takejto situácii je ťažko utešiť.........treba veriť, že dievčatko sa vylieči......vikimu sa čo stalo na kolienko, nejako mi to ušlo?.......verím, že si namýšľaš..ale to nerob.......

denisenko
24. jan 2012

@utka len sa vysťažuj......na to sme tu ..... 😉 slezina?????? a sakra...... 😝 fúha, že leukémia.... ☹ moc vážne???
@leninka75 ovocný jogurt a kukuričné cornfleksy.......každé ráno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vyskúúúúúúšaj 😀 😀 😀 😀 😀 .....neee, išla som včera spať už o osmej, tak energia by bola...... 😉 tak, tak, pekne zober obe....jednou cestou.... 🙂

utka
24. jan 2012

Ďakujem baby...ste zlaté, viem, že vám sa môžem posťažovať...
@leninka75 nič sa mu nestalo, len ho už 4. noc bolí ☹

denisenko
24. jan 2012

@utka a čo povedal ortopéd????

jacka
24. jan 2012

@utka ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
24. jan 2012

@leninka75 no nestíhačka..ja mám niekdy taký den že nestíham ani dýchať.......idem dať spať drobca....

utka
24. jan 2012

@denisenko ešte neviem...boli na RTG.

leninka75
24. jan 2012

@denisenko ..OK od zajtra tak raňajkujem 🙂

@utka..aha som myslela, či sa neudrel pri korčuľovaní.....

@jacka..si niečo robila?......varenie, upratovanie, atď?.......

leninka75
24. jan 2012

@denisenko ..už testuješ postieľku??? 🙂 🙂 🙂 ..........

jacka
24. jan 2012

@leninka75 asi tak nejak..... 😝 ......stále v jednom kole 😝
a vy choroby sa ako máte?

utka
24. jan 2012

@leninka75 možno sa aj udrel, len o tom nevie...ja som si myslela, že sú to rastové bolesti, boli najprv v noci, ale včera trošku aj cez deň a vraj pri chôdzi po schodoch... ☹

leninka75
24. jan 2012

@jacka .....lepší sa to dík 🙂 ...idem na poštu...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre