Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
3. feb 2012

@leninka75 ja mám doma kvapky...som sa jej nepýtala, čo je lepšie....

utka
3. feb 2012

@leninka75 to mi je povedomé...aj ja idem kúpiť tri veci...dotrepem 10 a z tých pôvodných troch mám jednu 😅

utka
3. feb 2012

@letty86 to je asi lepšie...sprey je možno lepší kvôli aplikácii...

denisenko
3. feb 2012

@letty86 no, to dúfam, ale podla toho čo a ako často robí v brušku, tak to bude....nie torpédo ako Denisko...toto bude katastrofické tornádo..... 😖 ...už ho idem fakt zobudiť, ved čo bude v noci....myšky chytať???? 😀

letty86
3. feb 2012

@utka 😅 😅 aj mne sa to stáva...manža mi stále povie: ked si blbá, kup si notes, ja mám tri 😀 😀

denisenko
3. feb 2012

@utka pre toto ja nemožem ísť do obchodu bez zoznamu..... 😀

utka
3. feb 2012

Však aj ja chodím so zoznamom...už...

denisenko
3. feb 2012

tak som sa dožila....hodil po mne vankúš, že on si ešte poležká.... 😀 hovorím, Denisko spíš už takmer tri hodiny....a on: mami, prepáč, ja som nevedel kolko je hodín, som si nenastavil budíček v brušku...... 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
3. feb 2012

@denisenko zoznam to istí, ale zoznam nezoznam, minule som ho mala a aj tak som zabudla na jednu vec 😀 manža nechápal, že ako sa mi to mohlo stať 😝 no ako asi 😀 😀 😀 jaaaj,niekedy je múdry ako salamún 😀 😝

neboj, simonko bude pokladík 😵 😵

letty86
3. feb 2012

@denisenko budíček v brušku 😀 😀 😀 vikinka minule zahlásila, idem urobiť z papiera vetrák 😀 😀 😀 myslela vejár 😅

leninka75
3. feb 2012

hodila som do albumu zopár foto zo zápisu......lilka sa rozčuľuje, že jej Lolka robí neplechu a vraj si ju mám ísť zobrať 😝...tak idem 😉

letty86
3. feb 2012

@leninka75 aj my to už máme...mamííí, tahá mi vlasy, berie mi 😝

leninka75
3. feb 2012

@letty86 ....a riešiš to nejako, či ich necháš aby si poradili?.......ja tak ako kedy, keď sa mi nechce, tak ich nechám nech si to vyriešia 😀 ...a to býva väčšinou 😀 😀 ...........lolka vydáva nejaké čudné zvuky, žeby bola nádielka v plienke?.... 😝 ....ozaj dávaš už maťka na nočník?

leninka75
3. feb 2012

pánabeka som hodila kuk pod stôl a sáma farebná ryža... s Lilušou sme farbili ryžu a robila z toho obrázky, ale ako vidím väčšina ryže skončila pod stolom 😝 😝 😝 .......mne sa to tak nechce ísť upratovať 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
3. feb 2012

fuuuuuuj Lolka sa tu obšmieta a asi je fakt pokadená.... 😝

letty86
3. feb 2012

@leninka75 ked jej tahá vlasy, tak zasahujem, lebo je ako kliesť, nepustí...a snažím sa aj zasahovať a "nakričať" aj na matka, že to sa nesmie, aby nemala pocit, že iba ona si to zlízne
nedávam na nočník, ked sa oteplí, vyskúšame, teraz mi z neho aj tak uteká....

leninka75
3. feb 2012

@letty86 ......ja som dávala lolku len takú oblečenú keď ja som na vecku, tak ona sedí na nočníku a akože ciká 😀

letty86
3. feb 2012

@leninka75 aj my tak...nácvik na neostro 😅...lolka vonavučká 😅

utka
3. feb 2012

@denisenko zlatý Denisko!

leninka75
3. feb 2012

@letty86 ...už áno 😵 ........

aninka29
3. feb 2012

@denisenko nemá chybu tvoj synátor 😵 😵 😵 😵

leninka75
3. feb 2012

dievčatá ja sa lúčim..pekný víkend prajem...a nezamrznite......pa 🙂

aninka29
3. feb 2012

@leninka75 aj tebe pekný víkend 🙂 paaaaa

jacka
3. feb 2012

🙂 😵 😉

aninka29
3. feb 2012

@jacka pani vy dnes máte nejakú dobrú náladu 🙂 😵 😉 ......dobréééé 🙂 🙂 🙂

jacka
3. feb 2012

@aninka29 prečo???.... 🙂

jacka
3. feb 2012

@aninka29 len som nevedela čo napísať.............. 🙂

jacka
3. feb 2012

mne sa nechce ani dať prádlo do práčky......
taká zima je vonku....brr.....deti len teraz prišli dnu.....červený ako paradajky 🙂

aninka29
3. feb 2012

@jacka aha 😀 ...ved aj tak dobre 🙂
to ja von nejdem ani keby čo bolo....až mi je zima pri pomyslení 😀

aninka29
3. feb 2012

volal mi manža,či som doma....že nech dojdem na skype.............ja som sa taaak zľakla 😲 že sa niečo stalo /taký čas je v práci/.......a on,že si spravil volno,lebo ho bolí hrdielko 😠 😠 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre