Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2012

@denisenko vyspinkala si sa do krásy?? 😵 😵

denisenko
6. feb 2012

@jacka asi máte moc teplo.... 😀 😀 😀 😀 ...že do krásy...krajšia už nebudem...ale oddýchla som si.... 😉

jacka
6. feb 2012

@denisenko bolo tam už otvorené okno.... 🙂 .........................aby si nebola prekvapená..že si ešte krajšia 😵
idem volať mužovi či skočí pre Maťka......už vidím ako ma zrušíííí 😀 😀

aninka29
6. feb 2012

dočítane s prestávkami 😉 aj tak som polovicu zabudla....nevadí
takže vy už preberáte tašky a stolíky 🙂 .........my stôl poriešime na jar,ked budeme zase premiestňovať detské....predstavujem si niečo väčšie,aby to malo aj veľa šufličkov na odkladanie a aby sa tam Simka vedela aj rozložiť....uvidíme,či niečo zoženieme,a ak nie,tak dáme vyrobiť 🙂
a tašky....Simka si už nejakú aj vybrala......ale zatiaľ sme ju riešili iba dizajnovo....máme čas 🙂

denisenko
6. feb 2012

@jacka ..tak potom otužoval..... 😀 😀 😀 😀 ....ked si ho nepustila do potoka.... 😀 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............sa mu zapáčila zima 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2012

@aninka29 ja uvažujem ešte nad jednou komodou ..na školské veci....z tej súpravy nábytku, čo má.... 🙂

denisenko
6. feb 2012

@jacka....no, kto ide po dieťatko do školky? 🙂

leninka75
6. feb 2012

aha ich..tak už ste tu 🙂 🙂 🙂 ......

@jacka ..dobre kúriš, keď ti dieťa behá holaté 😀

@denisenko....juj taká siestička, bodla by 😵

@aninka29.....baby majú každá svoju izbu?....super, že sú už OK!!.....takže ešte týždeň máš doma bojisko 😀..ale už vám príde tatino, tak si hádam trošku oddýchneš...kedy idete na ten pobyt, už vo štvrtok?...

denisenko
6. feb 2012

takéto čosi.....

leninka75
6. feb 2012

@denisenko ..už si sa rozhodla kam ideš rodiť?.. 😉

denisenko
6. feb 2012

@leninka75 ... a vy ste ešte stále doma aj s Lilkou? či už je v školke? 😕

leninka75
6. feb 2012

@denisenko ..pekná 😵 ..tie úchytky nemajú chybu 😵 😵 ...ja dúfam, že stolík bude stačiť.....

leninka75
6. feb 2012

@denisenko .......nechce sa mi ráno do tej kosy....aj keď to máme len kúštik...tak som ju ešte na tento týždeň odhlásila...ale už sa fest nudí 😠 ..od pondelka ide aj keby snehuliaci padali 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2012

@leninka75 ešte som sa nerozhodla....počkám na mužíčka a v piatok by som chcela mrknúť tu Považskú.... 😉 ale on zas kdesi vynural nejakú štatistiku, kde zistil že žilina má najnižšiu úmrtnosť novorodencov..... 😕 ☹ sa čudujem, že vobec niečo také hladal...... 😠

denisenko
6. feb 2012

@leninka75 pekná je...ale my máme tie šuflíky v zelenkavej...inak tie úchytky sú pekné ale nepraktické a dosť sa odkrúcajú....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
6. feb 2012

@denisenko ..to je také brrrrrrr ☹ ..........ten má čudné myšlienkové pochody keď toto našiel 😝

denisenko
6. feb 2012

@leninka75 od ktorého pondelka????,my sme boli doma tri dni...a aj to bolo privela..... 😀 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2012

@leninka75 som mala problémy s kotlom...som mala pocit že už fakt tresne a je to jeho posledná minuta.......ale napokon sa umudril.......takže tu bolo celkom fajn.......

@denisenko muž pojde.....ale donesie ho okolo 4h......a ja už nejdem von je tam zima a bez slnka.....
@denisenko ,,,,pekný stolík.......a vyzerá že sa tam vela zmestí..... 🙂

leninka75
6. feb 2012

@denisenko ...mne sa strašne páčia komody..keby sa mi dalo tak ich mám všade 😵 .....len v tom našom podkroví to nie je také jednoduché 😝

denisenko
6. feb 2012

@leninka75 a ja že len mna napádajú hororové scénare...... 😔 😔 😔 😀 .ale aspon vidím, že sa zaujíma..... 😀

jacka
6. feb 2012

@leninka75 my máme skoro všade komody....... 😉 ..velmi praktické 🙂

leninka75
6. feb 2012

@denisenko ..šak od budúceho 😀 😀 😀 ...dúfam teda 😅

@jacka..u nás kúri svokra,lebo svokor má nohu v sadre...tak chodíme v mikinách 😖 😖

denisenko
6. feb 2012

@jacka to nie je stolík...len skrinka....stolík má doma, ale je tam priestor na príslušenstvo k počítaču na jednej strane a na druhej má len jeden šuflik a skrinku s dvomi poličkami...tak preto ešte asi jednu skrinku..... 🙂

leninka75
6. feb 2012

@jacka ..no veď to, že je to praktické..a ešte aj čačané 😵 😵 😵 😵 .......

denisenko
6. feb 2012

@leninka75 mi hovor o podkroví..... 😀 😀 😀 😀 ...čo si chcela chodiť v plavkách???? 😕 😀 ..a čo sa stalo svokrovi????

jacka
6. feb 2012

@denisenko ved hej..zle som to napísala.....len ma sprdni 😝

denisenko
6. feb 2012

@jacka a nevidno bordel vnútri......hlavne, že sa vela zmestí..... 😀 😀 😀 😀

jacka
6. feb 2012

@leninka75 ty si moj človek 😵

leninka75
6. feb 2012

@denisenko ..inak to som riešila aj ja, či má mať stolík priestor pre PC....a nakoniec som rozhodla, že nie..pretože skôr bude mať Lilka noťas ako klasický PC.....takže je tam skrinka a šuplíky 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre