Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
7. feb 2012

@jacka zajtra už budem mať doma muža...tak to vstávať nebudem 😀 ..............ja ti ani neviem čo mi dnes bude robiť zubárka 😝 ...ale pre istotu mám prašule nachystané 😝 neskutočné,kolko tie zubiská stoja 😀

aninka29
7. feb 2012

@denisenko a vraciaš ?...alebo ťa často napína?..cítiš tú žalúdočnú šťavu a kvôli tomu sa vygrckáš?

jacka
7. feb 2012

@aninka29 no ako ti bude dobre......aspon si pospíte....... 🙂

aninka29
7. feb 2012

@jacka Maťko je v škôlke?
ešte mám polhodku čas.......som sa stihla vychystať.....k detičkám príde na tú chvílku otec.....ešte dobre,že je dnes doma....nemusím ich ťahať zo sebou do toho nečasu 😝

denisenko
7. feb 2012

@jacka ale hej...homeo zabralo...len v noci som si bola dať ešte raz....nevracala som, len mi bolo.....na nič...úplne.....tak to vyzerá, že sú 3 možnosti: 1. črevný vírus, 2.tehu nevolnosti v 8-mom mesiaci 😕 😕 😕 😕 (vraj normálne, može byť)...alebo najhoršia varianta 3. návrat kámoša Helikobactera 😔 😔 😔 😔 😔
@aninka29 ja si tiež myslím, že to bude jeho vina..... 😠 😀 😀 😀 ja nemožem ani večer lehniť pred telkou, lebo ma tlačí pod rebrami, na mechuri a úplne všade.....tak sa ani nečudujem, že asi tlačí aj na žalúdok..... 😀

no, školka zaplatená...kvoli tomu som si ráno zapla aj noťas, ešte zbehnem zaniesť Niska, a k mäsiarovi..... 🙂 a hor sa do varenia, dusenia, a nadávania...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. feb 2012

ránečko!! .....vy ste sa už parádne rozbehli 😀 😀 😀

denisenko
7. feb 2012

@leninka75 ranné ptáče....poznáš.... 😀 😀 😀 😀 idem ja do toho varenia, možno stihnem aj vlasy prefarbiť..... 😉

leninka75
7. feb 2012

@denisenko ..to keby platilo, tak ja som už doskákala min do BA 😀 😀 😀 😀 😀 ............ako ideš robiť mäsko?......a akú farbu dávaš na vlasy?.....

denisenko
7. feb 2012

@leninka75 idem robiť guláš...bravčovo-hovädzie som si kupila a španielske vtáčky...a potom s tým šup-šup do mrazáka... 😉 a farbiť som chcela na medeno...no uvidím...lebo nejako som stvrdla zas pri notebooku , tak aby som aspon jednu vec stihla urobiť.......ja už idééééém 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. feb 2012

@denisenko ..nechooooooď 😀 😀 😀 😀 ...............do m razáku?.....a nechcela si zavárať?.....

leninka75
7. feb 2012

skočím na poštu, ale hneď som späť 😉 ......

leninka75
7. feb 2012

už som tu.............ale je tam kosa brrrrrrrrrrrrr 😝

leninka75
7. feb 2012

ma neštvite 😠 ..to akože mám ísť fakt niečo robiť 😝

denisenko
7. feb 2012

@leninka75 chcela som zavárať...ale ked som čítala, že ako dlho, tak som sa na to...... 😀 😀 😀aj tak to poje hned, len čo príde, aspon nemusí variť....... 😀no dobre, mäsko sa dusí, varí...rezne vyklepané, len som si zabudla kúpiť vajíčka.....tak dorobím večer.... 😝 když je blbá hlava, trpí celé telo....... 😀 😀 😀 😀 😀...tak idem kuknúť, čo teraz s tou hlavou...... 😀

leninka75
7. feb 2012

@denisenko ..to s tou hlavou 😅 ..to potom väčšina chlapov ma ukrutné bolesti 😀 😀 😀 😀

aninka29
7. feb 2012

babule ja už tiež vo velkom vyváram 😀 u zubárky pohoda....len mi prečistila kanálik a bolo.......v utorok mám ísť zas 😝
pečiem palacinky a plnené zemiakové placky....manža si objednal

leninka75
7. feb 2012

@denisenko neviem sa rozhodnúť či urobiť mufiny či pizzové rožky 😕 ..babo raď 😀

denisenko
7. feb 2012

@leninka75 a na čo máte chuť???? 😕 😀

denisenko
7. feb 2012

@aninka29 a čím to plníš???? 😕

leninka75
7. feb 2012

@aninka29 ..no super, tak dnes si ušetrila!! 😵 😵 ....placky plníš mäskom?...

leninka75
7. feb 2012

@denisenko ...nepredbiehaj sa heeeeeeej 😀 😀 😀

aninka29
7. feb 2012

@denisenko tebe som chcela...kmotruška to takto mala,ked bola tehu,tiež ku koncu.....tú žalúdočnú kyselinu cítila až v krku........tiež sa jej žalúdok obracal znaky znak 😝 😝 😝

leninka75
7. feb 2012

@denisenko ..veď to neviem na čo máme chuť 😝 ..urobím oboje a uvidíme 😀

leninka75
7. feb 2012

@aninka29 ..a mne nič nepovieš?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
7. feb 2012

@leninka75 @denisenko mäskom 🙂 a potom to ešte celé preložené posypem syrom 🙂
pripiekla sa mi palacinka...... 😠 😠 😠 😠 tak to dopadne ked odbieham od sporáka

leninka75
7. feb 2012

@aninka29 .......no ešteže!!!! 😀 ....jedna palacinka hore-dolu 😀 😀 😀 😀 ........a palacinky na slano nerobievaš?

aninka29
7. feb 2012

@leninka75 nie,palacinky na sladko 😉 džem,nutela......to bude ako bonbón 😀

aninka29
7. feb 2012

@leninka75 aha..ja som 😀 ..ty si sa pýtala,či nerobievam palacinky na slano.....nie...u nás je palacinková klasika 🙂

leninka75
7. feb 2012

@aninka29 ...v pohode.....si ospravedlnená!! 😀 😀 😀 ...to je tou kopou roboty a myšlienkami na mužíčka 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
7. feb 2012

@jacka.....a ty si sa kde stratila??:......neodfúklo vás? 😕 ...........dnes idete do BB, že?...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre