Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. feb 2012

@leninka75 tu som....bola som u dr.....pre mojich bezlepkáčov aby mali čo jesť..................tu nefúka......a ideme.....

denisenko
7. feb 2012

baby, taký guláš som navarila......neviem, či niečo tej mojej drahej polovičke zostane 😀 😀 😀 😀
@jacka idete na zápis???

denisenko
7. feb 2012

@aninka29 no, žaludočnú kyselinu necítim.....skor, tak ako od cestovania.... 😝 ale po kuse masa je mi vždy lepšie.... 😀 hmmmm.....dobrý tip s tými plackami..aj ja asi spravím koncom týždna 😉
@leninka75 ja som sa vobec neobehla.....by som si nikdy nedovolila..... 😀 😀 😀 idem zmyť farbu....bola tu svokra na návšteve, doniesla mi z nábytku katalogy...a skoro sa lakla, že to čo máš na hlave?????? 😀 😀 😀

denisenko
7. feb 2012

že si ja nedám povedať, aby som už prestala experimentovať s farbami..... 😠 vobec to nie je také, aké som chcela....ale Nisko bude rád, je to takmer jeho matný odtien...ale nič žiarivé..... 😝 😝 😝 😝

aninka29
7. feb 2012

aj ja už mám hotovo...dovarené 🙂 ....idem vyvesiť prádlo
a akurát som šla písať,že pomaličky pôjdeme na letisko,kedže tatik nevolá....a akurát volal,nech nejdeme lebo majú meškanie 2 hodky 😝

aninka29
7. feb 2012

@denisenko ja som z ryšavej upustila....tak ako si dávnejšie spomínala...to by bolo nadlho,kým by bol dobrý výsledný efekt 😝 a to mne sa čakať nechce

denisenko
7. feb 2012

@aninka29 a najlepšie je, že už sa pekná medená ani nevyrába...tak som ako opica škorica....nech.... 😀 bežím po Niska, pobalím veci a sváču na plaváren a pomaly pojdeme-...... 😉

denisenko
7. feb 2012

@aninka29 no, ešteže ti zavolal...by si sa načakala.... 😠

leninka75
7. feb 2012

@denisenko ..ty nerob chute 😠 ..gulášik ja môžem 😵 😵 😵 😵 ..a ešte keď je štiplavý, mňaaaam...za tým sa idem zabiť 😀 😀 😀 ........dáš foto vlasov?... čo ideš vyberať z katalógov?.....

@aninka29..už sa nevieš dočkať, pravda? 🙂 🙂 🙂

leninka75
7. feb 2012

@jacka ..čo vám mudra predpisuje múku?.....držte sa v BB....hádam budú milší než vo ZV 😉

utka
7. feb 2012

Ahojte...
Tak noc bola hrozná. Veľa som toho nenaspala. Sa mi samé debiliny snívali. A ešte okrem toho všetkého bol taký fičák vonku, že až. No a ráno okolo piatej sa niekto rozhodol, že ide odpratať tú trochu snehu, čo nafúkalo, tak tam pod oknami škrabotal lopatou 😠 .
@jacka, držím päste na zápise. Nás to čaká ako posledných, v piatok.
@denisenko som zvedavá na farbu, hoď foto.
@leninka75 svokra neotravuje, keď je svokor osadrovaný?
@aninka, môj manžel dnes šiel služobne do Prahy a volal mi, že sa museli vrátiť, taká katastrofa všade. Takže nečudo, že lietadlo mešká 😝

utka
7. feb 2012

Viki pozeral DVD a niečo nechtiac stlačil na dialkáči. Hovorím mu, že musel niečo stlačiť a on že: "Nie, nestlačil som, prisahám na svoju dušu". Skoro som odpadla, odkiaľ to má...

leninka75
7. feb 2012

@utka ............našťastie len sny 😉 ....................svokra sa musí teraz starať o svokra, tak nestíha 😀 😀 😀 😀

utka
7. feb 2012

@leninka75 bodaj by to zostalo len pri tých snoch...

leninka75
7. feb 2012

@utka ..veď to!!!!..a čo Viki nenudí sa ešte doma?..nechýbajú mu kamoši?....

utka
7. feb 2012

@leninka75 veru nudí ☹. Dúfam, že bude môcť už ísť v pondelok do škôlky. Ale iba na týždeň. Potom sú v BA jarné prázdniny, tak bude prázdninovať aj on...

utka
7. feb 2012

@jacka je na zápise, @denisenko pláva, @aninka očakáva manželíčka...ostali sme tu len my, @leninka.
@letty neviem kde je ☹...

denisenko
7. feb 2012

žienky moje, ja som totálne KO....psychicky.... 😒 to moje dieťa je zo dna na den neznesitelnejšie....čo dneska dokazoval, sa normálne ludia pozerali po nás, ako .....no radšej nekomentujem....idem si naliať pohár vínka, nech sa mi nervy ukludnia, či možem alebo nie..... 😝 😝 😝 😝 ....som akurát vravela tatinkovi, že ak je to všetko zo školky a má to byť ešte horšie, lebo bude v škole, tak rovno nech ráta s tým, že pojde do školy v Nalse.....predsa sú tam tie deti slušnejšie.... 😔 😔 ...už leží v posteli....keby si dal aspon povedať, ale to ani hrach na stenu.....dostal za uši, nepomohlo....nič....ja už nevládzem..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
7. feb 2012

@jacka......ako????, 😕

@utka ..o tom spaní mi ani nehovor......ako @jacka povedala, až na dochodku.....ale toho sa mi nedožijeme..... 😠
@leninka75 ...guláš nie je pikantný, dávala som z neho aj Deniskovi, tak preto...ale aj ja mám rada pikantnejší..... 😉 idem..niečo pospratovať, upratať tie veci v taške, dnes som si dokupila v sanitase tie podložky a vložky, tak nejako potlačím......hádam mám už všetko.....a možu ma odviezť....... 😝 len ..skor asi do Bytčice...ako do porodnice... 😝 😝 😝 😝

utka
7. feb 2012

@denisenko ja som doteraz spávala dobre, ale od včera...
No uvidíme, čo bude dnes. Bola som cvičiť, tak snáď budem spať...

jacka
8. feb 2012

ahojte,......

zatial nemám šancu si vám prečítať......ale nájdem čas 😉
na zápise fajn 🙂 😉 aj nám povedali že nám príde papier o prijatí 🙂 .......len okolo toho starosti.......sa musíme rozhodnuť..... rýchlo ....že do ktorej školy ho dať... 😔 😔 😔

denisenko
8. feb 2012

dobré ránko..... 🙂 my sme mali niečo po 4-tej budíček......mamíííííí, vieš aký velký a biely mesiac svieti????? 😝 😝 😝 😝 a to som bola hore v noci aspon milionkrát....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝
@jacka tak super, že boli ústretovejší......teraz len v klude porozmýšlať a rozhodnúť..... 😕 ja už pomaly začínam uvažovať tak, že do akejkolvek školy ho dáme, také následky si ponesie do.....budúcnosti..... 😝 a táto sa mi vobec nepáči....... 😝 😝 😝 😝
@utka ako? cvičenie pomohlo????...baby, nech už skončí táto zima, tuším sa nás len depky chytajú...... 😔

jacka
8. feb 2012

@denisenko krásny budíček si mala.... 😉 ......................vieš boli velmi milý......aj ked som sa pýtala na stravu......že kuchárky vedia variť ...nie je problém........len.....je to daleko......denne dochádzať....25km tam a 25 späť..sme si to včera stopli.....jáááj......moj muž je rozhodnutý pre ZV........ani nechcel ísť...a máme sa čo najrýchlejšie rozhodnuť.....rastie mi hlava....
myslíš to ako sa tieto deti nevie správať?:...ja to vidím na Maťkovi..aký slovník nosí zo školky...... 😔

jacka
8. feb 2012

@denisenko a tebe je ako...čo žalúdok...už poslúcha?...

ja už mám navarené....špenátik....a zemiačiky s vol.okom..mnam........ 😵

denisenko
8. feb 2012

@jacka ..presne to správanie som mala na mysli..... 😔 😔 😔 😔 😔 ja idem konečne dorobiť tie španielske vtáčky, potom ešte mäsko na hubách, a fašírky a chcela som aj piecť moravské koláče...ale to asi až večer, včera mi volala kámoška že či nepojdeme s nimi dneska von, tak asi až pak........ 😅 a polievku...rozmýšlala som nad zemiaky na kyslo a volské oko..... 🙂 ..žalúdok..trochu štrajkuje, ale v tom mraze sa to dalo rozdýchať...som bola na nákupe.....no, dnes stvrdnem pri sporáku a potom ešte večer upracem a pri troche šťastia okolo desiatej večer mi príde moja polovička, tak už sa budem pár dní venovať len jemu..... 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
8. feb 2012

@jacka prečo sa musíte rýchlo rozhodnúť? nám povedali, že stačí dať vedieť v lete, potom sa dohodneme..... 😕

jacka
8. feb 2012

@denisenko sa tešíš..že konečne budete spolu....len na nás nezabudni.... 😉 ......dokedy bude tu?.......
neviem prečo......aj vo ZV aj v BB nám povedali že čo najskor treba dať vedieť.......takéto stresy 😝 ...........
tam sa asi inakšie správaju deti,že?...........jááj.....a to ho chce ešte do jedne súkromne zapísať tu vo ZV.....😝..neviem načo....😝

ty riadne vyváraš?....to si polovička nakázala čo chce?.....či sama od seba,........ 😉 🙂

Nisko ako v školke??........
aj my pojdeme trošku von....vyvetrať si hlavu........vyrevať sa 😠 ......a vymrznuť 😝

denisenko
8. feb 2012

@jacka sukromná škola????hmmmmm...možno zlatá stredná cesta..... 😉 ...no, nezdrží sa dlho, už v nedelu na obed pojde spiatky.....ale aspon niečo.... 🙂 🙂 🙂 príde pozrieť bruško, zajtra s Niskom na plaváren, že ako mu to ide, potom v sobotu skontroluje lyžovanie a nabalí navarené do zásoby a može ísť..... 😖 🙂 ale slúbil mi pizzu, tak sa teším....a Denisko sa teší ešte viac, dneska už nechcel ani do školky.....verím tomu, že večer ho bude isto čakať....... 😀 😀 😀 😀 ....nenakázala, len tak jemne naznačil, že niečo možem nachystať ak sa mi chce..... 😀 😀 😀 ....nezmrznite....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
8. feb 2012

@denisenko no..asi tu ide viac o to...že ja ho nechcem dať do Zv vobec.... 😔
aká si ty dobrá žienka....takto mu vyvárať.... 😵 😵 😵 😵......................mnam mnam..pizza...daj si aj za mna... 😉zlatý je...určite mu chýba... ........ved neva že len na tak krátko...hlavne že príde 🙂 ..............podarený je ...jene nazančil 😀 😀

jacka
8. feb 2012

idem už...aby Peťko nemrzol sám 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre