Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. feb 2012

@denisenko tu som.....robila som deťom sladké rožteky...mnam.... 😵
poobede sa pojdeme bobovať.....dúfam že mi muž dovtedy neumrie 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2012

@jacka bezlepkové? ja som na nete, robím si ponuky do zamestnania, v pondelok mám ísť na úrad práce a musím doniesť aspon jednu...spolu s nástupom na MD...komické...ale náš štát je komédia sama o sebe, že? 😠
.......mužovi sa nepolepšilo????? 😕

jacka
11. feb 2012

@denisenko tak toto je sila..... 😠 😝 ...........................
jasné že bzl.....Maťkovi do školky......velmi mu chutili tak som ich urobila zas..... 😵
to určite sa mu polepšilo.,.... 😝 ...unavený musel si ísť lahnuť k Peťkovi...chudatko moje 😠 😠 ...............nič mu nie je 😀 😀 ..

jacka
11. feb 2012

@denisenko inak ja už inú muku ani nemám...len hladku nám na chleba
takže na sneh nejdeme......Peťko ma zas soplíky..tak nech sa prelieči....aj tak je tma zima vonku....ideme sa pozvať na návštevu..... 😉 ................to kupanie v potoku mu asi nepomohlo 😝

utka
11. feb 2012

Je vidiet,že je víkend...

denisenko
11. feb 2012

@jacka tiež som myslela na ten potok.... 😝 😠 moji chlapi sa vrátili z čičman, jeden zničený a unavený...a druhý zničený a zamrznutý..... 😀 sme boli potom ešte na exkurzii po porodníckom oddelení v PB, ani jedna mamička tam nebola, tak som si pokukala všecko....a potom v žiline, kúpiť svokre kvietok, b ude mať narodeniny, tak sme jej hned aj zablahoželali, pokým je ešte Petrík tu a teraz už len šup šup do postele..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2012

@utka na to že je víkend, celkom rušno.... 😀 😀 😀 😀

utka
11. feb 2012

@denisenko ani sa mi nezdá...

jacka
12. feb 2012

ahojte...........

🙂

jacka
12. feb 2012

hotovo.......ešte vypražím fašírky...........a može byť obed 😉

jacka
12. feb 2012

@denisenko a kolko má rokov?.... 😉

jacka
12. feb 2012

kuk.... 🙂 🙂

leninka75
12. feb 2012

dievčatá máte veeeeeľku pochvalu,.....moc ste toho nepopísali 😀 😀........inak ahojte!! 🙂

@utka ....super, že viki sa teší do školy!!!

@jacka .....ty kukučka!!.....!muž vydržal či kaput??? 😀 😀 😀 😀 😀 .. a tebe je ako??

@denisenko ..takže bude to PB?....

jacka
12. feb 2012

@leninka75 inak ahoj.........mužovi nič nie je.....len si myslí že je chorý 😀 😀 ........a ja musím.....byť zdravá 😝

dnes sa pre istou vykupal v potoku Maťko...ale našťastie len člupol do vody....ja to nechápem...ved tam deti korčuluju a tie moje.... 😔 🤐

utka
12. feb 2012

Ahojte.Tak my sme pekne chytili vo ZV nejakú cervnu virózu.Svokor a svokra mali už v piatok večer a v nocí prehánky.Peťo a Viki do dnešného rána a ja len tak trochu cez deň...Takže sme dobre dopadli...

denisenko
12. feb 2012

ahojte...už som tu.... 🙂 tatinko odišiel hned po obede a my s Niskom sme zalahli..... 🙂 a potom že ideme na karneval..... 😠 vydržal tam polhodinku a potom, že podme domov, to je stále to isté, ja sa nudím, není sú tu moji kámoši a súťažiť aj tak nebudem..... 😠 😠 😠 no, milion ludí, postála som si pol hodinku a ani som sa s ním nehádala, že ostaneme..... 😒 doma ho už čakal kamarát, tak sa spolu teraz hrajú....a ja možem písmenkovať... 😀 😀 😀

denisenko
12. feb 2012

@utka čo už sa na vás nenalepí......teda okrem kiahní, že áno..... 😖 😖 😖 😖
@jacka tie tvoje deti sú asi magnet na vodu.... 🙂 a prišiel moc mokrý?......inak moja svokra...vieš že ani neviem, kolko bude mať rokov???? 😕 😕 😀 asi 62.... 😅
@leninka75 no uvidíme, kde nakoniec porodíme...podla toho, ako to bude všetko....odvoz a podobne..... 😠 😠 ny moje, mna tak bolí chrbát...už dva dni...ale des..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
12. feb 2012

takto nejako...... 😉

jacka
12. feb 2012

@denisenko ved nevidno žeby sa nudil 🙂 ............................Maťko bol z mužom na lade......len do kolien..... 😝 ...........................si asi nemožeš dať tbl?........

jacka
12. feb 2012

@utka no pekne
vy ste náhodou neboli v sobotu v kauflande??

denisenko
12. feb 2012

@jacka aj muž prišiel mokrý? 😕 😀 .....pokým vydržím, tabletku nedám....ale niekedy už aj uvažujem.....len celé tehu nič, tak ešte hádam nejako dobojujem.... 🤐

jacka
12. feb 2012

@denisenko pokial sa dá.....tak vydržiš.... 😉 ..............muž...čo si..ten príde asi na buduci týžden 🙂 😀 😀
nie je vám smutno?...asi blbá otázka,že? ☹ .......príde hádam len ked budeš rodiť.že.....

utka
12. feb 2012

@jacka boli sme v Kauflande...prečo?
No veru, všetko okrem kiahní a peňazí sa na nás nalepí...

denisenko
12. feb 2012

@jacka ....veru, smutno..... 😔 😔 😔 😔 😔 na jednej strane má človek viac kludu, menej roboty ale na druhej.....asi blbé prirovnanie, ale ako bez ruky...... 😔 😔 😔 😔 príde....asi až na velkú noc, alebo tak nejako....male by to byť aj s porodom, tak nejako týžden hore dolu...... 😖 😖 😖

Denisko už osprchovaný,najedený a v pyžame...tak ma vytočil.....jedol opekané zemiaky s tatarskou a chudatko moje, také kamene, ani požuť, ani prehltnúť...som tu nad ním sedela s varechou..... 😠 😠 😠 😠 ..ešte popozerá rozprávky a šup do postele...a ja asi tiež.... 😀

denisenko
12. feb 2012

@utka vidíš..na peniaze som zabudla...ale tie sa nelepia na nás väčšinu.... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. feb 2012

@utka tak sme sa asi videli.....nesedel Viki v košíku?....

@denisenko bože ty si mama....s varechou.... 😀 😀 😀 😀 .....................nezávidím vám... ☹ ☹ ......kedy budete zas spolu?...

jacka
12. feb 2012

@denisenko vy ste mali kiahne?

denisenko
12. feb 2012

@jacka ja som macocha.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....až v apríli...asi.... 😔 😔 😔 😔 ....si stretla Vikiho? 😕

denisenko
12. feb 2012

@jacka nemali...teda ja áno...moj muž nie a Denisko tiež nie....nemáš nejaké??? 😕 😀

utka
12. feb 2012

@jacka sedel...a kde sme sa stretli???Čo si ma nekopla do členka???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre